Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Toyota: Prius - opinie kierowców

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 10:06

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Toyoty Prius.

#2 Guest_electric

Guest_electric
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 09:31

Jeździłem nową Toyotą Prius i polecam wszystkim to auto. jest wygodne i praktyczne, a przy tym bardzo mało pali, bo mniej niż 5 litrów w mieście i dobrze się nim jeździ. w korku panuje cisza w środku, bo pracuje elektryczny silnik, a na trasie też daje rade wyprzedzać. już mnie nie dziwi popularność tego auta w USA. Polecam wszystkim Toyote Prius Plug-in.

#3 Guest_engineer

Guest_engineer
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2012 - 21:39

Niskie spalanie w mieście to ogromny atut w mieście.przy mojej dynamicznej jeździe w korku spala 4,7l/100km. fakt ze nie rozpedzam się powyżej 60km/h bo nie ma jak, ale to w porownaniu do drugiej mojej toyoty-corolli d-4d, ogromny postęp! narazie nic się nie popsuło w Prusie wiec ciezko poiedziec o kosztach. za przeglad placiłem 900zł. auto spala wiecej paliwie na trasie-7l/100km i jest wteddy glosniejsze boskrzynia bezstopniowa kreci wysoko silnik. To akurat jest wada. skrzynia ma tez nielogiczny uklad wybierania biegu wstecznego R i do przodu D.R wybieramy przesuwając do przodu(zamiast do tyłu) a a D do tyłu(nie intuicyjne). poza tym klima dziala swietnie, miejsca w srodku duzo, bagaznik tez obszerny.fotele wygodne.ciekawy wyświetlacz multimedialny.ogolnie auto jest super, tylko za drogie w zakupie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy