Skocz do zawartości

Subaru: Forester - opinie kierowców

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 marzec 2003 - 09:47

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Subaru Forestera.

#2 Guest_To ja ma imie??????

Guest_To ja ma imie??????
  • Goście

Napisano 19 marzec 2003 - 20:31

zgadzam sie subaru RULEZ!!!!!!

#3 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2004 - 21:01

Sprowadzilem ja z Belgii. Pierwszy moj samochód tego typu tzn. uterenowiony. i jestem pod bardzo miłym wrazeniem. Prowadzenie wzorowe, bardzo funkcjonalny, i chyba solidny (sie zreszta okarze w praniu) troche za duzo pali w miesci około 14-16, na trasie około 10 przy umiarkowanym deptaniu pedału gazu.

#4 Guest_nie powiem

Guest_nie powiem
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2005 - 09:48

Mam nowego forysia model na 2006 rok silnik wolnossacy 2.0 158km, jezdze nim narazie tydzien, spalanie na trasie okolo 9 litwor w miescie 12, dodam ze jezdze spokojnie, zadko wkrecam sie na wiecej na 4tys obrotow, a auto jest na dotarciu. Fotele troche twardawe, i przy duzej predkosci (150-180km) jest zaglosny jak dla mnie. W terenie zajefajny na nasze dziurawe drogi nic lepszego nie trzeba. Reweka trzymanie si ena zakrentach.

#5 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2006 - 09:42

Mam go trzeci rok ale tylko dla tego, że ciężko się go pozbyć. Nie tyle ja nie chcę się go pozbyą ale brak jest chętnych. Dla czego chcę się go pozbyć ? Bo to jest największe nieporozumienie mojego motoryzacyjnego życia. Niesamowicie paliwożerne ! Syfne wykończenie. Brat ma trypla o nazwie KIA Sportage, które jest mniej awaryjne niż to moje "coś". A kiedyś się z niego śmiałem. Subaru - nigdy więcej !

#6 Guest_michal

Guest_michal
  • Goście

Napisano 28 maj 2007 - 13:25

do kolegi darkapo co kupowales turbo? trzeba bylo matiza to by ci mniej palila jak sciagnales zloma po dzwonie to sie nie dziwzobacz do raportu dekry i wtedy sie wypowiedz nt. awaryjnosci foresie i generalnie subarualbo sobie kup tez kia i bedzie spokoj

#7 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2008 - 01:10

Auto ma 300tysiecy i wszystko oryginalne. automat dziala super silnik ma kopa nic nie cieknie i nic nie wymaga wymiany. Dla mnie to dzielo sztuki. Spalanie srednio 10l/100

#8 Guest_cesafru

Guest_cesafru
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 14:31

przejechane 5tys,tylne zawieszenie na lekkich nierównosciach wydaje dziwne dzwieki,czy ten typ tak ma ?ogólnie auto KOZACKIE,jezeli mozna takiego nazewnictwa uzyc .

#9 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2009 - 20:19

Auto Super, osiągi rewalacja - nie wiele aut ma szanse- przy najmniej na starcie, swietnie trzyma sie drogi,układ jezdny i napędowy jak w Subaru-baardzo dobry!...i szystko w samochodzie o wyglądzie wiejskiej terenówki

#10 Guest_slkmklfmswl;l

Guest_slkmklfmswl;l
  • Goście

Napisano 05 luty 2009 - 18:13

wsnflkmnslkmcsx, .,xxc lxmc;smcw

#11 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2009 - 11:08

Super auto lecz ostatnio pojawił się dziwny obiaw na zimno wszystko ok gorący na skrętach zachowuje się jak by miał blokadę może ktoś wie o co chodzi. Pozdrawiam

#12 Guest_radek

Guest_radek
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2009 - 16:47

Fajnie auto ale wnętrze to pomyłka twardy plastik i śrubki na wierzchu w takim aucie coś takiego niepowinno mieć miejsca.

#13 Guest_heniek

Guest_heniek
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 15:12

jak jest z blacharką w waszych foresterach??? bardzo "gniją" czy blachy sa dobrze zabezpieczone???

#14 Guest_Elżbieta

Guest_Elżbieta
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 14:09

Samochód idealny, gorzej z częściami zamiennymi, których nie ma w hurtowni np: zacisk hamulcowy.Trzeba czekać aż 2 tygodnie. KOMPROMITACJA!!!!!!

#15 Guest_lasek

Guest_lasek
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 09:25

szukam ładnego Forestera z 1999 roku. musi być wersją europejską i mieć dwulitrowy wolnossący silnik. jeśli ktoś ma do sprzedania subaru forestera, który jest zadbany i ma udokumentowaną historię serwisową to bardzo proszę o kontakt: lasekm@poczta.fm

najlepiej województwo wielkopolskie. proszę przysłać zdjęcia auta. dziękuję.

#16 Guest_Clarks

Guest_Clarks
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 15:27

Jeździłem juz chyba wszystkim z pod znaku Plejad, ale wracam zawsze do swojego niezniszczalnego Leśnika, który jakimś cudem od 13 lat mnie ani razu nie zawiódł. Serwis odwiedzam, bo lubię pogadać z szefem, który tak jak ja jest pasjonatem i fanem marki. Wytrzymałość tego auta zadziwia mnie tym bardziej im bardziej zapuszczam się w lasy, na bezdroża czy uczestniczę w kolejnym rajdzie terenowym. Zewnętrznie samochód nosi ślady takiego traktowania (zapewniam, że inne by się już rozleciało) za to mechanicznie igła. Jeżeli ktoś ma na oku takie auto i się wacha, to nie ma się co zastanawiać. Jedyne o co należy zadbać, to dobre oleje do silnika, skrzyni i dyfrów. O tych ostatnich nalezy pomyśleć zawsze po wypadzie na wodne przeprawy (brody, zalane żwirownie, płycizny jezior). Ogólnie auto nie do zdarcia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy