Skocz do zawartości

Subaru: Impreza - opinie kierowców

93 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Tomcio $1

Guest_Tomcio $1
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2004 - 00:38

Tak, tak. To piękne autko. Piękna jazda. Piękne wyprzedzanie. Tylko to paliwo... no i polski serwis. Ale jest na to rada: części polecam kupować w Niemczech - gdzie komu bliżej, mi akurat do Frankfurtu - różnica jakieś 40% ceny. A jeśli chodzi o paliwko, to właśnie myślę nad gazem. Nowe instalacje z wielopunktowym wtryskiem ciekłego gazu można podobno śmiało instalować. Czy ma ktoś może takie doświadczenia?

#22 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2004 - 23:45

Ja miałem okazje doświadczyć jazdy samochodem wyposażonym w nową instalację gazową. Rewelacja - tzn jeśli chodzi o koszty paliwowe! A instalacja jest zamontowana w nowym KIA OPIRUSIE w aucie właściciela salonu KIA w woj. opolskim. Rewelacja zero spadku mocy

#23 Guest_540

Guest_540
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2004 - 13:26

Pomyśl logicznie czopie jak samochód,który ma przyspieszenie od 0 do 100 5.47s(sti)może być szybszy od BMW M5 99r,które ma 5,25s .Chyba tą Bete prowadziła twoja stara:)

#24 Guest_Dominik

Guest_Dominik
  • Goście

Napisano 08 listopad 2004 - 11:41

Kupiłem Impreze we francji lekko uszkodzoną i mam problem z częściami potrzebuje tylną szybą próg prawy i listwe progową ceny w serwisie mnie zszokowały

#25 Guest_michał

Guest_michał
  • Goście

Napisano 17 listopad 2004 - 19:05

sam mam takie auto wrx ale wole nowszy model!!

#26 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2005 - 16:06

Poszukuje oznaczenia koloru lakieru Imprezy w wersji 555, oraz danych technicznych do legacy Turbo 2.0 rocznik 93Pozdrawiam forumowiczow.Jacek Wisniewski

#27 Guest_rr

Guest_rr
  • Goście

Napisano 24 luty 2006 - 14:43

2werw3

#28 Guest_neptun

Guest_neptun
  • Goście

Napisano 24 luty 2006 - 14:44

mam s6 95 290km ale przejechałem się sti z 2004 kolegi -jeśli ktoś wie g?to w tym dmuchawcu można tego doświadczyć-mowa o sti.jak zgole mój rower choć leciałem nim 265\h sprawię sobie subaru i mam gdzieś to 35l\100"jak się bawic to się bawić

#29 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2006 - 21:08

subaru impreza jest samochodem szybkim silnym i ladnym.mam 14 zlozylem model tego samochodu z gazety radio control jest bardzo ladny i fajnie sie go pilotuje moim mazeniem jest przejechanie sie w srodku(nie koniecznie za kierownicom)uwielbiam ten smochud pozdrawiam marcin 14 z puław w wojewodztwie lubelskim

#30 Guest_Tomii

Guest_Tomii
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2006 - 23:08

Super autko,prowadzenie 1 klasa silnik poezja ten pomruk bokstera.sprowadziłem go ze szwajcarji.Jazdatym tym to prawdziwa przyjemnosc, nigdy bym nie zamienił tego autka na jakies bmw czy audi ktore sa dla lańsiarzy.To samochód dla ludzi z przysłowiową kroplą benzyny we krwi.Polecam to auto na 100%dobra inwestycja

#31 Guest_kons

Guest_kons
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2007 - 14:39

koper ten co impreza vs slk !jak porównac to już naprawde slk a nie clk slk potrafi miec nawet 660hp więc nie pisz idioto o takich rzeczach bo to nie clk

#32 Guest_Michał----- Dzidek -

Guest_Michał----- Dzidek -
  • Goście

Napisano 19 luty 2007 - 18:14

Mercedes???? a to oni wogule produkóją samochody??? też mi dopiero poruwnanie!! 6litrów silnik spalanie min.50na 100, poezja!! i wdodatku pewnie amg, nafaszerowany przerubkami!!! lecz sie człowieku!! co z tego i tak 2,5 sti go wciągnie nosem!! a co do dresiarzy, to nieubliżaj. to japońskie auto a nie jakies posrane niemieckie bmw, czy mercedes!!! i jestes w błedzie bo sti ma troszke mniej do setki niz bmw M5!!! poczytaj dokładniej dane tech! a nie piepszysz takie bzdury!!pozdrawiam gorąco włascicieli i pasjonatów SUBARU . A durni niema co słuchać!!!

#33 Guest_PN

Guest_PN
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2007 - 23:25

Jestem włąścicielem bmw e46 2,5 170 km, fajne auto w miarę szybkie i dość komfortowe i dobrze się prowadzi ale Subaru impreza a miałem okazję pojeździć wersją 300 km to inna bajka tego nie można porównać to trzeba przeżyć..Muszę mieć to auto choćby nie wiem jak i kiedy

#34 Guest_konrad

Guest_konrad
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2007 - 21:26

Auto super.Mam takie i jestem cholernie zadowolony z niego. tylko wlos na glowie by mi sie zjerzyl (gdybym go mial) ze tylu baranow tutaj siedzi i tyle bledow robi. boze moj.

#35 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2007 - 10:27

Witajcie, ja też zastanawiałem się czy bmw czy subaru - ale moja dusza wybrała subaru chodź bmw ma napęd na tył i jest bardziej komfortowe - to 4 koła wygrały. Jazda to niezapomniane wrażenia (oczywiście po sniegu czy w deszcz) na suchej nawierzchni są samochody równie szybkie - m3, m5 i chodźby s4 którą kocha jak zauważyłem region około rzeszowa - tam pełno audi. Ja jednak mimo że mam 35lat to benzynka płynie w mojej krwi i nieraz zaszaleję z pod świateł. Moja żona trochę się już przyzwyczaiła chodz nieraz prawie zwymiotował i nazwała mnie wariatem. Subaru to było auto moich marzeń - a teraz na 99% następne będzie też subaru - tyle że trochę mocniejsze - 2.5l i ponad 300 rumaczków o przepięknym odgłośie.Pozdrowienia dla wszystkich kochających STI - do zobaczenia na jakimś zlocie.Thomas "Diabolo" na złotych felach.

#36 Guest_krystian

Guest_krystian
  • Goście

Napisano 28 październik 2007 - 02:09

nie dawno kupilem z 2001 r piekna imprezke czarna przyciemnilem szybki ten mniejszy spojler felgi 18 cali szprychowe OZ RACING jest przepiekny pali mi od 10 d o 12l dzieki slabszemu silnikowi ale i tak ejstem w szoku co ta furka potrafi :):) i nie ma ronda na ktore bys niewjechal przy duzej predkosci :) chcia;bym zwiekszyc przyspieszenie w tym autku jak ktos ma jakas madra koncepcje prosze o wiadomosc na mailu pozdrawiam SUBARU RZADZI:)

#37 Guest_norbert

Guest_norbert
  • Goście

Napisano 07 listopad 2007 - 20:46

jezdze volvo s60 05r.185km.fajne ale od kiedy przejechalem sie w angli sti 300km.to pokochalem to"cos"i napewno jak bede zmienial auto to tylko na subaru sti.to jest cos wiecej niz samochod

#38 Guest_

Guest_
  • Goście

Napisano 29 listopad 2007 - 17:22

Zgadzam się z opinią,że to jest więcej niż samochód(to miłość)i właśnie impreza jest dla facetów z jajami którzy mają benzynę w żyłach zamiat krwi!

#39 Guest_sebo

Guest_sebo
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2008 - 02:06

Mnóstwo wpisów jednak auto malo kto miał,ostrzegam kupiłem piekna z usa wrx, i jedno wielkie pasmo kłopotów servis z usa- brak ,nikt nie posiada map wtrysków ,ogromne spalanie 17l/miasto , 2 lata (sic!!!) nikt nie chciał jej kupić (mobile i reszta !!!) tylko dla zakochanych w marce i NIE kupujcie tego auta z us!

#40 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 03 luty 2008 - 21:57

Mercedes jest marką godną podziwu,ale subaru ma w sobie to coś.Akompaniament ryku cztero cylindrowego boxera jest nieporównywalny.To auto trawi opony bardzo szybko.Mam takie więc wiem...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych