Skocz do zawartości

Seat: Leon - opinie kierowców

80 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Bebek

Guest_Bebek
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2009 - 20:57

Witam i zgadzam sie z kolegami ktorzy chwala leona mam leona signo 1,6 16 V i kilka dni temu strzelila mi skrzynia biegow troche stracil w moich oczach skrzynie biegow sa bardzo awaryjne (obcinaja sie nity ) dla wtajemniczonych wiedza o co chodzi dodam ze skrzynia to koszt ponad 1000 zl po za tym mam bogata wersje z niemiec auto sie trzyma drogi mam klimatronic sesor deszczu super naglosnienie ale ta skrzynia daje mi zagryche pozdrawiam wszystkich posiadaczy leona :)

#42 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2009 - 10:55

czesc mam zapytanie- potrzebuje osłony pod ten typ silnika. Wiem ze jest malo ich i nie wiem gdzie mozna je dostac. serwis mnie nie interesuje-cena kosmiczna. czekam na odpowiedz.

#43 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 19:09

może jest ok jak wam się urwą końcowki przewodów od tylnej szyby ogrzewania to szok ; trzeba wycinać szybę by je przylutować i ją potem obsadzać jeszcze jedno jak wam padnie przerywacz od kierunkowskazów spróbujcie go gdzieś kupić ha ha ha tylko w autoryzowanym serwise a oni chcą za to majątek ma jeszcze inne mankamenty ale ogólnie jest ok idze jak burza

#44 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 08 październik 2009 - 17:45

mam leona z roku 2002 przejechane 87tys,po wymianie rozrządu zauważyłem że obroty silnika się wahają? podobnie również było przed wymiana..czy ktoś miał może taki problem proszę o podpowiedz co może być przyczyna takiego stanu?? pozdrawiam i dziękuje

#45 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 31 październik 2009 - 01:45

Panowie,Mojego leona mam od niedawna i kilka spostrzeżeń:Producent podaje, że moc wynosi 150 km. To nie może być prawda... Przyśpieszenie mam tak kolosalne, że musiałem potwierdzić te odczucia doświadczalnie, po kolei z kilkoma znajomymi, którzy niejednym autem już jeździli.od drugiego biegu i 2 tys obrotów zaczyna się katapulta! Trójka i każdy mówi tylko jedno : "o ku...".Nie wiem, może trafiłem na jakąś wersję wzmocnioną, bo to co ten Leon wyprawia... Kto się zastanawia przed zakupem to powiem jedno, w przypadku tej wersji, nie ma na rynku absolutnie nic równie ładnego, szybkiego, doskonale się prowadzącego i za te pieniądze! Po dojechaniu do miejsca, chce się zawrócić i jechać z powrotem. Na sam widok już mi się uśmiech kroi, a jestem bardzo wybredny jeśli chodzi o samochody.

#46 Guest_vialli

Guest_vialli
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2009 - 22:22

jezdzilem od nowosci ibiza(2003r) przez piec lat,teraz jezdze leonem,ale juz dwu latkiem z 2007.ibiza jest bardziej drewnianym samochodem.slychac w niej o wiele wiecej zgrzytow,a w leonie jak do tej pory spokoj i lepszy komfort kierowcy.czy polecam?chyba tak

#47 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2009 - 17:46

mam leona z silnikiem 1,4 moze mi ktos pomoze nie wiem czemu ale gdzy na dworze jest ponizej 0 stopni C zaczyna mi swiecic czerwone swiatelko przy wskazniku od temperatury ale po jakis 2 min. gasnie czemu sie tak dzieje

#48 Guest_pawel

Guest_pawel
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 15:08

dolej troche płynu zeby w zbiorniczku bylo troche ponad max, umnie pomoglo

#49 Guest_PAWEŁ

Guest_PAWEŁ
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 23:56

AUTKO SUPER MAM Z ROKU 2002 MA NIEZŁEGO KOPA 110KM ALE ZAMIERZAM KUPI CUPRE 4 BUTYU 150KM ODLOTAUTKO POLECAM NA BAKU MOŻNA ZROBIĆ 900-1000KM MIAZGA I PRZYTYM FAJNE OSIAGI

#50 Guest_mati-1983

Guest_mati-1983
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 06:31

polecam ten samochodzik. super przyspieszenie,dobrze trzyma sie drogi.te 230 km/h podawane przez producenta to real:))

#51 Guest_Elucha

Guest_Elucha
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 00:23

Jutro jedziemy odebrac nasze nowe dziecko - po jezdzie testowej masakra - auto kopie na maksa, 170 koni , 6 biegowa skrzynia - musi byc dobrze, hehe - pozdro dla wszystkich

#52 Guest_Anett

Guest_Anett
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 15:54

Powiem tak: ja mam Cordobę, tatuś Toledo, a narzeczony nabył ponad rok temu Leona.....i tak się stał kochanym Leosiem całej rodzinki :)

#53 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 23:30

wlasciciele seatow leonow powiecćie jaki dizelek bylby wpoządku do jazdy hcialbym go kupic i nie jestem zdecydowany

#54 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 19:58

auto super, polecam

#55 Guest_Kornel

Guest_Kornel
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2010 - 16:12

Miałem Leona 1 1.9 TDI 110 KM i powiem szczerze,że to było auto pod każdym względem świetne, a przejechałem nim od nowości 300 tkm. Tak więc bazując na tym iż 1 generacja była dobra kupiłem drugą. Po dwóch latach użytkowania i przebiegu 115 tkm. czekam aż skonczy się za rok leasing i go sprzedam. Porażka na całej linii. Nigdy więcej.

#56 Guest_rafi

Guest_rafi
  • Goście

Napisano 17 październik 2010 - 13:02

mam pytanie - co ile km wymienia się rozrząd w tym aucie? w góry dziękuję za odpowiedź

#57 Guest_Krzysztof UK.

Guest_Krzysztof UK.
  • Goście

Napisano 30 październik 2010 - 18:53

kupilem go z przebiegiem 70tys mil. czyli 112 tys. kilo. , samochodzik super czesci nie drogie lecz nie polecam kupowac go bez serwisu tak jak ja to zrobilem ;/ musialem wymienic wszystkie filtry , paski rozrzad , swiece , termostat , plyny , a na koniec padla pompa od wspomagania , i pali 20l na 100km/h ale mysle ze usterka tkwi w swiecach NGK 4 elektrodowe nie polecam , wkrecilem jakies stare na probe i autko zachowuje sie super. Ogolnie polecam , tanie czesci , fajne autko

#58 Guest_Krzysiek UK.

Guest_Krzysiek UK.
  • Goście

Napisano 30 październik 2010 - 19:01

a i na dokladke do wymiany jest uchwyt mocowania silnika od strony skrzynki , objaw przy spuszczaniu gazu szarpie autem , i krzywe tarcze co daje bicie w kierownicy przy hamowaniu koszt zestawu sportowych hamulcy oryg. 300f zamienniki 50f

#59 Guest_rafi

Guest_rafi
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 20:13

mam pytanko czey ktoś posiada leona po fabrycznym tuningu?bo ja mam od miesiąca i chciałem się zapytać jak spisuje się w zimie jazda po śniegu bo on jest bardzo niziutki.Czekam na odpowiedzi

#60 Guest_altek

Guest_altek
  • Goście

Napisano 12 luty 2011 - 22:46

Mam zamiar taki kupic z roku 2010? Co o tym sadzicie? Warto? Jak sie sprawuje sielnik i cala reszta?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych