Skocz do zawartości

Rover: 75 - opinie kierowców

66 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2002 - 09:29

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Rovera 75.

#2 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2002 - 20:09

Moim zdaniem jest brzydki z zewnątrz...

#3 Guest_ziko

Guest_ziko
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2003 - 19:22

rover jest piekny ma duzo wyposazenia nie jest za drogi jak na taka klase ale nie kwalifikuje sie do najlepszych obecnie najlepszy jest mercedes maymbach a jego konkurenci to audi a8 i bmw seri 7

#4 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2004 - 15:01

Wg mnie Rover 75 jest najlepszy za tą kasę...Nie znajdziecie tańszego o takim standardzie...

#5 Guest_Zenek

Guest_Zenek
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2005 - 01:28

konkurentami bmw 7 i audia a8 jest s-ka merol a nie maybach

#6 Guest_v

Guest_v
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2008 - 18:15

rover 75 jest kozacki z zewnątrz i wewnątrz mi się podoba .

#7 Guest_szadoł

Guest_szadoł
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2009 - 13:54

w trakcie uzytkowania ma jakieś słabe punkty??coś sie psuje cos jest wadliwego napiszcie jak sie tym jezdzi

#8 Guest_MARIUSZ

Guest_MARIUSZ
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2009 - 01:43

DRODZY KOLEDZY. POWIEM WAM OPINIE NA TEMAT 75 W DIESLU. JEST TO NAJWIEKSZY SZMELC JAKI TYLKO MOZE PORUSZAC SIE NA DROGACH NIEDOSC ZE DUZO PALI W GÓRZYSTYCH TERENACH TO JESZCZE MUL STRASZNY. MOJA ZONA MA CLIO 2 1.2 8V I LEPIEJ SIE ZBIERA NIZ TO ZA PRZEPROSZENIEM SCIERWO. NIBY SILNIK BMW ALE CHYBA JAKIS ODPAD Z FABRYKI. MOWA TUTAJ CALY CZAS O CDT ALE NIE WIEM JAK Z TYM CDTI MOZE LEPSZY NIE WIEM ROZNI SIE TYLKO TYM ZE BYLY ONE CHYBA OD 2003 ALBO 2004 ALE ROZNICA JEST TAKA ZE TYLKO MA PRZEPROGRAMOWANY KOMPUTER NA 131 KM. TYLE BYLO TYLKO DOBRE W TYM SILNIKU ZE NIE MA ONA PASKA TYLKO LANCUCH TAKZE NIE MUSIECIE SIE MARTWIC O WYMIANE. W SRODKU NIE JEST ZLE FAJNIE SIE JEDZIE JEST WYGODNIE I DUZO MIEJSCA NATOMIAST BAGAZNIK JAK NA TAKI SAMOCHOD JEST MALO PAKOWNY. MINUS JEST Z TYM ZE BRAK SKLADANEJ KANAPY TYLNEJ TAKZE O PRZEWIEZIENIU CZEGOS WIEKSZEGO NIE MA MOWY. MIALEM TEN SAMOCHOD ROK CZASU CHCIALLEM SIE GO POZBYC ALE JEDYNYM DOBRYM WYSCIEM BYLO GO ROZTRZASKAC NA DRZEWIE BO PRZYNAJMNIEJ UBEZPIECZALNIA WYPLACILA CALA KASE ZA NIEGO! DLACZEGO TAK?? STRASZNIE TRACA NA WARTOSCI TE SAMOCHODY!! TAKZE PROSZE WAS I PRZESTRZEGAM ZASTANOWCIE SIE GRUBO PRZED KUPNEM TEGO ZLOMU BO JA SIE NAPALILEM I PUZNIEJ ZALOWALEM.JAK BYSCIE MIELI JAKIES PYTANIA PISCIE NA FORUM. POZDRAWIAM

#9 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 12:38

Witam. Mam zamiar kupic rover 75 z roku 2000 lub 2001 rocznika 2.0 16V polecacie czy odradzacie albo macie cos w zamian bo na temat rover jestem ciemna masa... Porsze o pomoc

#10 Guest_rover75.eu

Guest_rover75.eu
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 16:43

Rover 75 jest super autem ale pod warunkiem, że wybierze się właściwy silnik:-4.6L V8 najlepszy benzyniak, ale najlepiej być właścicielem stacji benzynowej -2.5L V6 nie jest zły, ale niestety paliwożerny-2.0L V6 pali tyle co 2.5L oferując mniejszą moc, więc lepiej sobie odpuścić-1.8L i 1.8L turbo to znane i dobre silniki aluminiowe serii K, ale to co zrobił z nimi Rover w modelu 75 to KATASTROFA! Jedyna zaleta to niższe spalanie. Problemy- brak mocy i często problemy z układem chłodzenia prowadzące do awarii uszczelki pod głowicą2.0L CDT i 2.0 CDTi - silnik M47 marki BMW, najlepsze co mogło spotkać Rovera 75, szczególnie w wersji CDTi. Moc i ekonomia - polecam!WWW.ROVER75.EU

#11 Guest_Aras

Guest_Aras
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 19:21

Witam. ten kto porównuje Clio 2 do Rovera 75 widać zna się na autach :) Rover z najpopularniejszym silnikiem o mocy 116 koni jest bardzo dobrym autem i porównywać go do małej skrzynki jaką jest Clio nie wypada :) za tą kasę nie można kupić nic innego. małe spalanie, tanie części, silnik na łańcuszku no i limuzyna którą można się "wozić". bardzo dobre auta, mam i gorąco polecam :)

#12 Guest_MARIUSZ

Guest_MARIUSZ
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 10:36

Drogi kolego! Nie porównuje tutaj clio w całej okazałości lecz tylko silnik!! Jak macie już kupować ten samochód to kupcie tą mocniejszą wersję. Ten 116 jest strasznie mułowaty. A drogi kolego "wozić" to się możesz furmanką po wiosce!! a nie tym szmelcem dla emerytów!!!!!!

#13 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 11:20

Większość odpowiedzi na foru to dno ludzi o czym nie maja pojęcia,porównania clio lub innych nie maja nic wspólnego z tematem.Żeby coś ocenic to trzeba to miec i się znac jeszcze na motoryzacj.Niezły samochód po zestawieniu ceny do wielkosci i wyposażenia.

#14 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 16:29

Witam posiadaczy Roverków i tak się patrze na opinię MARIUSZA jak można porównać clio do 75tki.Kolego jak jeździsz po górach to cię wytelepie tym clio i to ostro czego w roverze nie doświadczysz-W TYM AUCIE TRASA NIE MĘCZY a co do bagażnika to jak kupiłeś chu...ą wersje to nie miej pretensji do nikogo tylko do siebie ja mam składaną kanapę hehe a wogólę co to za porównania

#15 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 23:12

Witam.. Chciałem się dowiedzieć jak któryś z przedmówców coś konkretnego o tym modelu jakie spalanie co się psuje itd. ale widzę, że nic ciekawego do powiedzenia za bardzo nikt nie miał, o gustach się nie dyskutuje a więc jak komuś się nie podoba 75 to niech nie kupuje ale z wyglądu w swojej cenie nie ma sobie równych :P A więc piszcie opinie które mogą zainteresować innych...

#16 Guest_seba

Guest_seba
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 22:18

ja mam 2.0cdt spalanie miedzy 5 a 7 litrow,wada to pompka sprzegla ogulnie super auto

#17 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 18 luty 2011 - 12:57

niewiem jak rover 75 ale mg zt-t prowadzi sie bardzo dobrze kubelkowe fotele dodaja komfortu na zakretacz no i 18 cakowe kola daja efekt sportowy

#18 Guest_tunigowyboy

Guest_tunigowyboy
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 22:52

chce kupic rovera 75 pytanie do was benzyne czy diesel?mam 18 tys zł na autko tej klasy..podoba mi sie klasa auta,ma swój urok.pozatym szukam rodzinnego auta a te mi bardzo pasuje.teraz pytanie czy te silniki dobrze pracuja w gazie?

#19 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 17:16

strasznie mocno przenosi się praca silnika na karoserię Wibracje wręcz

#20 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2011 - 19:50

to dobre auto jak za tą kasę a jeśli ktoś mówi ze cdt 116km to muł to chyba miał auto z przebiegiem 500tyś km albo więcej bo mój ma 176kkm i jest bardzo zrywny na brak mocy nie można narzekać bo auto waży ponad 1500kg!!! przyśpieszenie na 5 biegu od 120 do 170 to dosłownie chwilka na pewno lepiej się w tym przedziale zbiera niż nie jeden brzydki i złomiasty passat lub jeszcze gorsze padła typu golf czy a4. Jeśli ktoś chce kupić to auto to szczególna uwagę trzeba zwrócić na to jak wchodzą biegi bo jedynymi usterkami tego auta są wysprzęglik i popma sprzęgła ale nie ma aut które się nie spuja. Polecam ten samochód

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych