Skocz do zawartości

Porsche: 911 - opinie kierowców

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 09:49

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Porsche 911.

#2 Guest_prince

Guest_prince
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 13:32

co lepiej kupić używane 911 wersję 997 czy nowego boxtera? auto ma służyć głównie do miasta, na zakupy. nie potrzebuje dużo miejsca ale ma być reprezentacyjne, o jak mówią : jak Cię widzą tak... no właśnie. wcześniej miałem Toyote Solarę ale wszyscy się mnie czepiali ze to nie męskie i raczej dla kogoś słabo wykształconego. a o bokserze mówią podobno, że to auto dla biedy bo nie stać ludzi na 911 to go muszą kupić.

Nie chce psuć sobie wizerunku, wiec proszę Was o rade.

#3 Guest_GreyFox

Guest_GreyFox
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2012 - 16:05

Auto jest szybkie, pewnie się prowadzi, ma niespodziewanie dobrą trakcję(w porównaniu do innych sporotwych auta, nawet na rondzie cieżko wytrącić go z równowagi)i świetny wydech z regulacją głośności. W wykorzystaniu pełnych możliwości przeszkadzały moje niskie umiejętności. To auto dla wytrawnego kierowcy, który ma na swoim koncie kilkaset km przejechanych na torze.

Mnie auto nie przypadło do gustu, choć uważam, że to najsolidniejsze auto jakim jechałem. Nic nie skrzypi ani nie wpada wibracje nawet na bardzo dziurawej drodze(auto miały opony 45/20R). Jest szybkie i bardziej komfortowe niż niejeden kompakt ze sportowym zawieszeniem. Jak dla mnie zbyt opatrzone i mało porywające jak na cenę prawie 500tys.zł.

DO mnie trafia BMW M3 i Lexus IS-F. Porsche to już inna klientela.

#4 Guest_fighter

Guest_fighter
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 12:38

dla gejów nie ma aut na tym forum. odpusc porsche, nie psuj reputacji marce.

#5 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2377 postów

Napisano 22 lipiec 2015 - 11:11

Proszę - http://www.premiumse...pl/porsche.htmlPorsche jak najbardziej, ale używane - gruba kasa zostaje w kieszeni. Inna sprawa jest taka, że kupowanie nowego auta to kiepski pomysł - lepiej kupić takie kilkuletnie i powinno się spisywać tak samo, a jednak będzie znacznie tańsze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych