Skocz do zawartości

Pontiac: Firebird - opinie kierowców

93 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_maly

Guest_maly
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2005 - 09:49

mmmm obiekt moich westchnien.Po prostu cos pieknego. A jaki musi być odgłos silnika! oj! musze takiego miec :-)

#22 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2005 - 22:25

Witam! Noszę się z zamiarem kupna Firebirda, lecz nie mam zielonego pojęcia jak wygląda sprawa z awaryjnością tego auta, z dostępem i cenami części zamiennych. Interesują mnie także różnice pomiędzy jednostkami(2.8, 3.1,5.0, 5.7)i wogóle wszytko na temat tego pięknego wozu. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

#23 Guest_Lonek

Guest_Lonek
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2005 - 23:03

Moje długoletnie marzenie się spełniło!!Znam ten samochód od lat,ale teraz posiadam czarnego Demona!Jest poprostu odlotowy!Jazda nim jest lepsza od sexu!!Ten przepiekny rytm z v6.Mam zbasowany wydech, "budzi sąsiadów we Wronkach o 5.30"haha.Pozdrawiam wszystkie ogniste ptaki!aha, odnośnie negatywnych opinii na temat tego auta nie powinny mieć wstępu na tą stronę!

#24 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2005 - 23:21

Witam Ognisci bracia! co prawda nie mam jeszcze takiej Laluni , ale juz niedługo.Boze jaki to jest piękny samochód!Mam do was prozbe interesuje mnie :Duza jest ruznica pomiedzy 2,8 a 3,1 chodzi mi o osiągi itp.Jak z częsciami.I czy warto przerabiać na gaz jak sie da wogule.chodzi mi o wersje z ok 91 pontiac firebird np taraga.Odpiszcie szczęsliwcy pliss!

#25 Guest_pablo

Guest_pablo
  • Goście

Napisano 24 październik 2005 - 01:20

Co tu dużo pisać. Z tymi autami jest jest jak z Harleyem.Albo się jeżdzi PRAWDZIWKIEM albo japońską podróbą.Od trzech lat ujeżdżam 2,8 ale niebawem zmiana na 5,7 tej samej generacji. Shovelhead i Trans Am FOREVER!!!! Pozdrowienia dla wszystkich fanów amerykańskich V bloków.

#26 Guest_luke

Guest_luke
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2005 - 19:56

Witam sadze ze firebird, camaro to super bryki nie chodzi o szpan chodzi o ten specyficzny klimat i sylwetke , tego nie da inna marka !Przymiarki robie do kupna ktoregos z tych modeli silnik 2800 lub 3100 wiec jak ktos znajdzie czas prosze o opinie o tej bryce : awaryjnosc , ceny czesci , spalanie (lpg) itd chodzi mi o model 88-92 dzieki

#27 Guest_ania (Hermann)

Guest_ania (Hermann)
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2005 - 00:52

Pontiac to po prostu Pontiac moze juz nie powinnam (w moim wieku-no dobra nie przesadzajmy z tym wiekiem)warjowac na widok samochodu ale jak sie widzi Firebirda 400 convertible 67" albo Firebireda 73" to co zrobic jak nie oszalec chetnie przyjme na urodziny to juz niedlugo w styczniu.Ale jak ktos chce mi ofiarowac Formula Firehowk x-man 2001" albo Firebird 2002" to tez sie nie pogniewam. Kocham te samochody.-i nie obchodzi mnie to czy to normalne.

#28 Guest_rogoski

Guest_rogoski
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2005 - 14:16

Ja widziałem pontiaca firebird pare razy ale nie byle jakiego tylko po tuningu i to takim prawdziwym auto jest poprostu świetne jak je pierwszy raz zobaczyłem (mówie o z tuningowanym)to omało nie spadłem.

#29 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 23 luty 2006 - 19:42

Właśnie kupiłem krwiście czerwonego łajdaka ,obniżonego przez Otenigera ,na 18 felach .Klei się drogi jak mażenie.Na autobanie W Niemczech Bubki w SL i porszawach obracali łby, tak więc czapki z głów !!!To jest bryka!

#30 Guest_Michael

Guest_Michael
  • Goście

Napisano 06 marzec 2006 - 17:26

SPRZEDAM TAKIEGO OTO WYJADACZA ASFALTU . JEST ON KOLORU CZARNEGO Z SKORA RADIEM , AUTOMATEM samochod jest zadbany jesli kogos ineteresuje KUPNO to prosze Sie KONTAKTOWAC . na e-mail przesle zdjecia !

#31 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2006 - 17:27

Nie wiecie gdzie można kupić przednią szybę do tego samochodu?? Proszę o info jak ktoś wie na maila

#32 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2006 - 12:46

Znalazłem taki wóz, z 1977 ale prędkościomierz kończy się przy 100 milach, czyli 160km/h!!! Przy jednostce rzędu 6,6 L to możliwe? Powinno być dużo więcej czy ktoś może mi podać osiągi i oczywiście v-max, ale po zdjęciu zabezpieczeń czy coś, bo nie wierze, że on pojedzie tylko 160km/h proszę o pomoc

#33 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2006 - 17:05

Odnosnie 2gena czy nawet 3go. Wszystkie te samochody dostaly predkosciomierz do 160km. Byly to kultowe auta amerykanskiej mlodziezy a co za tym idzie miejskie wyscigi i czasowki. Z uwagi na czeste wypadki firma GM wprowadzila predkosciomierze do 160km/h by ograniczyc mozliwosc bicia predkosci w normalnych warunakch. Poprostu po przekroczeniu 160km/h wskazowka opiera sie o ogranicznik. Ja posiadam juz od 3ch lat Trans Am 1995 i naprawde szczerze wymieniam tylko oleje. Auto nie do wyjecia, nie sprzedam go juz nigdy a nawet zamierzam dokupic sobie 2go gena, wiec jesli ktos wie o takim autku to prosze o kontakt: firebird_bandit@op.pl

#34 Guest_ZS 4065E

Guest_ZS 4065E
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2006 - 15:09

ok, najpierw odniosę sie do porównania do Poloneza...ktoś miał rację...ale nie sprecyzował o co chodzi Ptaszek pali tyle co polonez i tyle..3400 pali od 8 na trasie w lecie NAPRAWDE do 18 w zimie popieprzając ostro ...generalnie koło 12 starczy mu a jak chodzi V6 trzeba się po prostu przejechać..beemki audi vw ..wielkie kupy a to auto po pierwsze ponadczasowy wygląd V6 na Pl starczy z zapasem i miejsca i wygoda i te spojrzenia i zapalanie na pilota :)))), mógłbym pisać auto ma 11 lat i co ?? i nic chodzi jaknowe, należy jedynie dbać o płyny i na światłach przyjąć pozycję ZWYZIĘZCY...i PEWNIAKA...sto procent zadowolenia...do ozbaczenia w ZS

#35 Guest_Barto

Guest_Barto
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2006 - 15:01

Chcialbym kupic ognistego ptaka 3gen z 91-92 roku 3,1l targa lub 4gen 93-95rok 3,4l targa nie wiem ktory lepszy kocham ten woz od dziecka ,czy ktos moglby mi pomoc i powiedziec czy latwo dostac do niego czesci,czy oplaca sie go przerabiac na gaz,jak spalanie wyglada w takiej legendzie Ameryki i czy jest rzeczywiscie w miare niezawodny?

#36 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2006 - 15:22

jestem zauroczony amerykańską motoryzacją ,a model firebird bardzo mi sie podoba, proszę o podanie adresów stron ,na których mógłbym dowiedzieć sie czegoś więcej o tym aucie, z góry dzięki

#37 Guest_Kojot

Guest_Kojot
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2006 - 14:47

Może ktoś jest zainteresowany kupnek Camaro V6 ? Do obejrzenia w Lublinie. Mogę przesłać fotki na maila. Pozdrawiam

#38 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 20 październik 2006 - 19:06

kupiłem troche zdezelowanego, ale zamierzam go odrestaurowac. szukam stron i katalogów z częściami. może ktoś pomóc? i pomyśleć że miałem kupić golfa3, dobrze że na czas wytrzeźwiałem :)))

#39 Guest_Bandit

Guest_Bandit
  • Goście

Napisano 28 październik 2006 - 05:43

Piękne Auto z Duszą głos silnika to muzyczne dzieło sztuki,Z manualną skrzynią jest dużo szybszy i mniej pali. To nie jest jakieś europejskie badziewie oklepane i nudne a ludzie w europie gustu nie mają. To wszyscy się pewnie ze mną zgodzą?

#40 Guest_Piotrek

Guest_Piotrek
  • Goście

Napisano 28 październik 2006 - 20:51

Ja wlasnie sobie taki kupilem i jest boski :))) Niestety, samochod czeka gruntowny remont (blacha,lakier i mechanika) bo poprzedni wlasciciel niekwapil sie i auto jeszcze bardziej sie zapuscilo ale i tak wiem ze warto. Juz za rok orzel z maski znowu nabierze wigoru i pofrunie po polskich drogach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych