Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Peugeot: 407 - opinie kierowców

113 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 październik 2006 - 12:42

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Peugeot 407.

#2 Guest_janusz

Guest_janusz
  • Goście

Napisano 02 listopad 2006 - 15:31

strasznie awaryjne auto,po 2-latach posulo sie ;POMPA WSPOMAGANIA,PRZEGUB,PRZEKLADNIA KIEROWNICZA,REFLEKTOR,DWA PILOTY, LISTWY OZDOBNE NA DRZWIACH,Jak na samochod pelna opcja z nawigacja skory i.t.d cena 129 tys auto awaryjne a serwis do kitu

#3 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 01 maj 2007 - 20:43

Bardzo ładne i komfortowe autko, a przy tym niezwykle oszczędne. Średnio 5,3l ON na 100km.POLECAM

#4 Guest_KABAN

Guest_KABAN
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2007 - 19:51

SUPER I KONIEC!!!!!

#5 Guest_Rocik

Guest_Rocik
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 21:21

Super samochód mało pali dobra dynamika części tanie i dostępne, jedyne zawór EGR i filtr FAP to pomyłka ale to wina Ekologów.Zapraszam na forum http://www.peugeot-klub.pl

#6 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 23 maj 2010 - 18:18

Jak na takie auto i przebieg 110 000 km strasznie słabe i awaryjne ,3 razy świrował komputer,2 razy wymienione piloty,pompa wspomagania kierownicy,swożnie wachaczy /przód/ tylne zawieszenie to co miesia coś sie tłucze.Ogolnie to jest nie udany model.

#7 Guest_marian

Guest_marian
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 20:38

mam szanse kupic 407 silnik 16 HDI 110 koni i niewiem co robic wszyscy mówią ze maly silnik i malo dynamiczny jest bardzo prosze o obinie

#8 Guest_serwisant

Guest_serwisant
  • Goście

Napisano 09 październik 2010 - 18:27

Auta z tymi silnikami mają jedną wadę : LUBIĄ SIĘ ZAPALAĆ OD AWARI POMPY WSPOMAGANIA KIEROWNICY... wybór należy do kupującego...

#9 Guest_niemiec

Guest_niemiec
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 16:52

TYLKO IDIOTA KUPUJE PEUGOTA

#10 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 00:09

Mam to autko od 6 miesięcy nie mam z nim żadnych problemów jedyne co mnie troszkę denerwowało to komunikat "directions indicators faulty"czy jakoś tak który pojawiał się po naciśnięciu pedału hamulca ale wyczytałem na forum że można docisnąć tylko styki przy tylnych lampach i będzie ok.I u mnie jest ok mam spokój.Stylizacja nadwozia bardzo mi się podoba taka agresywna.Silnik też jest ekonomiczny dynamiczny i całkiem nieźle daje sobie rade z tym nie mało ważącym lwem.W środku podczas jazdy jest dosyć cicho bardziej słychać silnik na wyższych obrotach a tak ok.Pokonywanie zakrętów z dużą szybkością nie stanowi żadnego problemu jak przystało na francuza zawieszenie jest komfortowo zestrojone.Pokonywanie bezdroży to nie dla niego jest nisko zawieszony ale do codziennej eksploatacji wystarcza.Wyposażenie nawet seryjne jest bogate a szklany dach genialnie sprawdza się w słoneczne dni.Ten Peugeot jest moim 4 francuskim samochodem i na pewno nie ostatnim następny z pewnością pędzie Peugeot 407 Diesel tylko nowszy rocznikowo.A to że francuzy się psują to bzdura bo coś o tym wiem jak ktoś kupi porozbijanego złoma ładnie obszpachlowanego i polakierowanego to nie ma się czemu dziwić że mu się sypie.Niemiecki czy japoński też będzie się sypał dlatego czasem niewarto zaoszczędzić te tysiąc czy dwa bo późniejsza naprawa może kosztować dużo dużo więcej kasy i straconego czasu.Pozdrawiam wszystkich Peugeotowiczów:)

#11 Guest_nieważne

Guest_nieważne
  • Goście

Napisano 18 marzec 2011 - 23:05

Jest to auto dobrze sprawujące sie ale tylko w okresie gwarancji,ale też nie całkiem. Była to moja wielka pomyłka w zakupie mimo że kupiłem je w salonie jako auto demonstracyjne,skusiłem sie tym że było na gwarancji i miało minimalny przebieg [ok 500 km].Teraz po 5 latach użytkowania tego francowatego francuskiego tylko ładnie wyglądającego wynalazka i niezliczonej liczbie awari które tylko dzięki znajomemu warztatowi udaje sie usunąć bez większych kosztów [muślę o robociżnie] bo części i tak są zaje***** drogie.Wtym aucie wymieniałem już prawie wszystko co ma wplyw na jazde; klocki ,gałki,drążki,łożyska, wachacze oraz sprzęgło kompletne, a o żarówkach to juz nie wspomne 1kpl na 4 miesiące. samochod ma przejechane na dzień dzisiejszy 107467 kilometrów.NIE POLECAM NIKOMU TEGO MODELU PEUGEOTA A ZWŁASZCZA Z TYM SILNIKIEM.

#12 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 30 marzec 2011 - 00:29

Mam takie pytanko filtr przeciwpyłkowy gdzie się znajduje w tym autku?:)Pozdro

#13 Guest_mechanik

Guest_mechanik
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2011 - 22:39

Jest zamontowany w konsoli srodkowej [za popielniczką].Dostęp do niego jest po zdjęciu boczka plastikowego z lewej strony nad tunelem srodkowym.

#14 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 07 maj 2011 - 17:27

406 kłopotów z tym francuskim wyrobem samochodo podobnym a 407 kłopot to problem z pozbyciem sie tego wynalazka przez właściciela

#15 Guest_#

Guest_#
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 00:24

Francowaty francuski wyrób samochodopodobny,

#16 Guest_zboczur

Guest_zboczur
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 00:27

Najlepszy jest tylko seks francuski z francuską

#17 Guest_Grzesiek

Guest_Grzesiek
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 21:09

Witam.Doradźcie mi czy opłaca mi się zamienić z dopłatą za Skodę Superb?Mój Peugeot jest z 2005r i ma silnik 2.0HDi przebieg 107000km a Skoda jest z 2006r 1.9TDI 105KM i ma przebieg 220000KM jest podobno bezwypadkowa wszystko w oryginale jest możliwość zmierzenia grubości lakieru swoim miernikiem i można jeszcze podjechać do każdej stacji diagnostycznej lub serwisu Skody.Mój Peugeot też ma wszystko w oryginale nie był powypadkowy a przebieg też ma prawdziwy ponieważ był sprawdzany u kilku specjalistów.Doradźcie co mam robić czy mi to się opłaca.Z góry dzięki Pozdrawiam.

#18 Guest_Kurt

Guest_Kurt
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2011 - 01:53

Kolego ja bym sie na twoim miejscu nie zastanawial tylko sie zamienił zanim zaczniesz dokladac do tego francuskiegon wynalazka samochodopodobnego.

#19 Guest_Grzesiek

Guest_Grzesiek
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2011 - 21:05

Tak myślałem ale przysyłajcie więcej opinii co mi się lepiej opłaca bo na jednej opinii to nie mogę się opierać dzięki za odpisy.Pozdro:)

#20 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 00:05

Na Pana miejscu zamienił bym sie na skode ponieważ skoda to już niemiecka porządna technika silnikowa a francuz to wiadomo ładny tylko z zewnątrz i w środku a silnik i zawieszenia to byle co.W skodzie wymienia się filtry olej i co jakis czas rozrzad i autko śmiga a francuz sie psuje byle kiedy.Jestem za skodą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych