Skocz do zawartości

Opel: Astra III - opinie kierowców

56 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_rafal bydgoszcz

Guest_rafal bydgoszcz
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 18:09

Opel astra 1,7 cdti kombi super jak ją kupilem tak przez dwa lata.mam ją od 2008 roku po tych 5-ciu latach nie polece jaj nikomu chodzi o uklad palliwowy jak sie zaczeło sypac to caly czas cosa to pompowtryski ato pompa wysokiego cisnienia ato listwa .dotej pory nie wiem dlaczego po odpaleniu zaraz gaśnie i nie mogejej odpalić. Lakierna klapie tylniej odpada na całym samochodzie lakier kiepskiej jakości byłem nawet u żeczoznawcy zeby sprawdzić czy samochud nie jest powypadkowy ale on po sprzwdzieni pawiedział ż jest bezwypadkowa i ze one tak mają szczególnie te rocznikiwogóle mialem kiedys astre 1 1,6 na gazie nic na nią nie moge powiedziec fakt 255.000kilometrów musialem wymienićsilnik ale tak to nic,niewiem co mie podkusilo żeby kupić dizla teraz zastanawiam sie nad benzynką w gazie może astre lub wektre ale też myslieo pasacie(może 1,9 tdi)

#42 Guest_Mechanik

Guest_Mechanik
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 17:54

Kupiłem astre3 z 2008 roku przebieg 1700000 tyś.Po tygodniu użytkowania i dokładnym umyciu zauważyłem pęcherze pod plastikami lusterek zewnętrznych tzn pod lusterkiem na drzwiach.Drzwi do lakierowania.

#43 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 12:14

miałeś oba silniki?

#44 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2013 - 12:23

Przymierzam się do kupna Astry. Mam na oku te dwa egzemplarze. Czy ktoś może rzucić okiem i ocenić, czy warto je oglądać?

http://www.portel.pl...p?id_ogl=559846

http://otomoto.pl/op...-C29605608.html

#45 Guest_zi

Guest_zi
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 01:01

Kolego, ładnie trafiłeś, chyba twój licznik a aststrze zozstał przekrencony, u mnie nie ma takich problemów...

#46 Guest_mario vechta.de

Guest_mario vechta.de
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2013 - 19:48

Witam co prawda zakupilem te auto nie dawno zrobilem dopiero 2000km pierwsze moje uwagi,praca silnika stanowczo za glosno jak na diesla,poprzednio mialem francuza laguna 2000 rok 1,9dci jesli chodzi o spalanie to tez palila mniej niz opel.Narazie odkrywam wady i zalety tego auta,czy kupil bym jeszcze raz trudno powiedziec pojezdzimy zobaczymy????????? pozdrawiam.

#47 Guest_mario vechta.de

Guest_mario vechta.de
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2013 - 19:58

wal sie............

#48 Guest_mario vechta.de

Guest_mario vechta.de
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2013 - 20:02

Apropo jesli chodzi o lakier tez kiebskiej jakosci bardzo mieki wszystki odpryski widac dosyc mocno.....

#49 Guest_adrian

Guest_adrian
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 23:36

SZOK!SZOK! nie wierzyłem że opel tak może dobrze jeżdzić!!!
miłe zaskoczenie, astra 3 super auto! warunek - dobry diesel 6biegowy,
najlepszy silnik to 1,7tdci isuzu ale 125km nowy, najmniej awaryjny i najoszczędniejszy. silniczek comonrail super, cichutenki,cholernie oszczędny średnio 6 literków, mowa o kombi, super zawieszenie bez awarii, super trzymanie na drodze, jestem w 100procentach zadowolony a mam 150tys najechane, polecam!!!!!!!! tylko kombi:) z solar dachem:)

#50 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 19 październik 2013 - 15:13

dzieki sławek mam taki sam zobacze jak bedzie u mnie niecały rok narazie bez problemów

#51 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 20:38

Mam Asterkę od 4 lat. Zadowolony jestem jak na razie z tego auta. W tym czasie wysiadło podświetlenie wyświetlacza tylko. Wkurzający trochę jest system Quick Head, który przy nieumiejętnym użytkowaniu może prowadzić do rozładowywania akumulatora zimą. Do przełączników kierunkowskazów można się przyzwyczaić. Ogólnie polecam to autko.

#52 Guest_pebe47

Guest_pebe47
  • Goście

Napisano 10 listopad 2013 - 14:56

To moja 3-cia Astra, wcześniej 2 Astry G z silnikami 1.2 i 1.6. Ze wszystkich Opli byłem w zasadzie zadowolony, choć aktualnie zastanawiam się czy nie warto zmienić silnika na 115 KM 1.6. Nie wiem czy to technicznie możliwe i kosztowne. Wdzięczny będę za sugestie w tym temacie.

#53 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 21:18

Kupiłem dwa miesiące temu Astrę III kombi 1,6 115KM, przesiadłem się z Forda Focusa Diesel i muszę stwierdzić iż jest to autko o klasę wyżej, naprawdę rewelacyjnie się zachowuje i prowadzi, założyłem mu gaz i teraz jeżdżę za 16 zł za 100 km, polecam każdemu

#54 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 21:54

1,9 100KM 160tys przebiegu.2007r. Dobre auto za te pieniądze. Dałem 15000zł + opłaty. Stan super. Wmiare wygodne(chociaż twarde), ładne i pali 6,5 ON. Problem może stanowić EGR i DPF ale u mnie narazie ok. Szukałem krajowego ale wszystko było już wyruchane. Mój sprowadził znajomy z niemiec.

#55 Guest_Bogusławm

Guest_Bogusławm
  • Goście

Napisano 10 marzec 2016 - 16:10

opel astra  H niestety rdzewieje poza tym wszystko dobrze 

#56 marcin_21no

marcin_21no

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 31 maj 2016 - 09:40

Mam od 3 lat i póki co wymiana oleju i filtrów, sprawuje się dobrze

Agregator ofert pracy http://www.jobclick.eu/

#57 Guest_mirolkol

Guest_mirolkol
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 20:15

Ja wziąłem boks od ludzi ze strony wypozyczalniaboksow.pl. Montaż w cenie która nie jest wygórowana, duża pojemność boksów i przede wszystkim ich nieinwazyjność bardzo przypadła mi do gustu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych