Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

MINI: One - opinie kierowców

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 14:20

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat MINI One.

#2 Guest_Karolek

Guest_Karolek
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2012 - 13:14

silnik bryndza!ma poważną wadę fabryczną. ma problem z wadliwym napinaczem łańcucha rozrządu, przez co prycha jak diesel. poza tym długo tak jeżdząć można zajechać silnik...poza tym w serwisie gościęm także w wyniku uszkodzenia wałków rozrządu, przez co remontowi podlegała głowica. ogólnie nie polecam. podobno po 2010 roku poprawiono coś z silnikiem ale ogolnie dramatem jest jego usterkowość. lepiej kupić sobie Fabię lub Polo GTI i zapierniczać bezstresowo.

#3 Guest_Anetka

Guest_Anetka
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 11:49

Prowadzi się pewnie, jest zwinny i szybki. Prawdziwy miejski pocisk. Mieści się wszędzie i jest prestiżowy. Duże kłopoty sprawił jednak silnik BMW. Łańcuch rozrządu się rozciągnął a auto brzmiało jak diesel. Naprawa droga.coś ok. 5000zł.gdyby nie to, Mini uzyskał by maksymalną ocenę. Z wad wymienić trzeba też szybko zużywające się tylne amortyzatory, ale to może stan dróg, po których jeżdżę jest za to odpowiedzialny. Po 100tys.km już trzeba było je wymieniać na nowe. Auto bywa więc kapryśne czasem ale jest świetne i pasuje do kobiety.

#4 MiniOneNowy

MiniOneNowy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 luty 2015 - 21:02

Jestem fanem mini. Mam do nich ogromny sentyment, ale nie stać mnie na nowy więc wypożyczam taki o to model ->ipanek.pl/samochod/mini-wersja-one.html

Jako że to nowa wersja i mało ma przejechane uważam, że bardzo fajnie się nim jeździ. Dynamika dobra, a przy tym spalanie na niskim poziomie. I fajnie wygląda. 

#5 Guest_Mozna

Guest_Mozna
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 09:52

Jestem fanem mini. Mam do nich ogromny sentyment, ale nie stać mnie na nowy więc wypożyczam taki o to model ->ipanek.pl/samochod/mini-wersja-one.html

Jako że to nowa wersja i mało ma przejechane uważam, że bardzo fajnie się nim jeździ. Dynamika dobra, a przy tym spalanie na niskim poziomie. I fajnie wygląda. 

Myślałem, że nowe modele to jedynuie jazda próbna, a tu proszę można wypożyczyć...

#6 Robertson

Robertson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 21 maj 2017 - 13:29

Na początku chciałam wybrać coś innego, ale znajoma poleciła mi Bawaria Motors MINI, gdzie znalazłam samochód w bardzo dobrym stanie, który od razu nadawał się do jazdy. Miła obsługa i niewygórowana cena przekonały mnie do zakupu i nie żałuję. Auto spisuje się bez zarzutu.

#7 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 563 postów

Napisano 01 maj 2018 - 07:34

Ja również przychodzę tutaj, dlatego, że mam samochód od Bawaria Motors Mini i tak samo, jak kolega, jestem z niego bardzo zadowolony. Wszystko spisuje się bez zarzutów. Na początku chciałem się zdecydować na coś innego, ale przedstawiciel dobrze doradził mi coś innego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych