Skocz do zawartości

Mercedes: Klasa E - opinie kierowców

418 odpowiedzi w tym temacie

#401 Guest_Sandał

Guest_Sandał
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2012 - 15:34

Ja mam mietka 8 latek 500 000km ma już zrobione pali dalej mało nie psuje się 86 rocznik mega autko

#402 Guest_JĘDREK

Guest_JĘDREK
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2012 - 21:21

TAAA. i rdzy też pewnie nie macie w tych 124 i gówniane tylne zawieszenie co goli opony też jest super ,hehehe

#403 Guest_Czarodziej

Guest_Czarodziej
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2012 - 21:49

Następcą będzie S320 CDI 204 KM; proszę nie porównujcie polo do mercedesa to grzech !!!!

#404 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 08 luty 2012 - 08:53

Ja wam powiem tak mam mercedesa i jest to najlepszy samochod pod sloncem nie tak jak jakies bmw bolid mlodego wiesniaka i tyko 528i jest bogiem a to tak naprawde t..... mercedes tez potrafi yrc asfalt i nie gadajcie tam niektorzy

#405 Guest_JĘDREK

Guest_JĘDREK
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 13:21

Marcin to wyjaśnij pod jakim względem MB jest najlepszy ,jeżdziłeś innymi autami ,piszesz bzdury i nie obrażaj BMW bo ja też mogę napisać że MB to emerytcar

#406 Guest_Merolek

Guest_Merolek
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 10:45

Powiem wam jedno, co trzeba wymienic to trzeba. Ale Moj merol ma wymienione co tylko sie dalo. zalozone piekne felgi 16calowe, soczewkowe swiatla przod a tyl ma ledy:) caly polakierowany na nowo, srodek skora:) Nie ma takiego samochodu w ktorym czyje sie tak dobrze i zapewniam, ze nie ma osoby ktora nie patrzy sie gdy przejezdzam obok z predkoscia 40km na godzine:) slychac piekny klekot:) Po co szybciej?

#407 Guest_elmo

Guest_elmo
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2012 - 15:25

mercedec e coupe to najlepszy wóz na trasę. wygodny i niedużo pali jak na dynamikę jaką oferuje. mercedes benz z lat 80 i 90 to wyznacznik trwałości, a teraz robią tak jak wszyscy. budują słabe auta i serwisy, żeby je naprawiac. 124 coupe to najlepszy samochód na świecie!

#408 Guest_radek

Guest_radek
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2012 - 13:58

auto kupiłęm z przebiegime 180tys. km. od razu do naprawy kwalifikował się alternator - 5tys. zł. ciągle coś się w nim psuo, a to klimatyzacja automatyczna, a to ukłąd wtryskowy, w końcu silnik kazał soie wymienić turbin więc spredałem aut. Paździerz. był to po prostu mercedes z przebiegiem 830tys.km który w Polsce został odmłodzony do 180tys.km nie polcema tego auta, jesli nie znamy dokładnej historii auta.

#409 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2012 - 12:37

Samochód jak samochód doinwestowany potrafi się odwdzięczyć. Niektórzy potrafią jeżdzić dopóki kółka się kręcą a potem biadolenie że się psuje że rdzewieje że inny byłby lepszy g...o prawda. Rzeczywiście MB 124 D to muł. Jeżdżę nim 9-lat jazda rzeczywiście czasami jest denerwująca ale komfort i prowdzenie daje ogromną frajdę. Kiedy się rozpędzi wyprzedza tych, którzy zrobili to wcześniej a teraz się wloką bo zła droga. Nie straszne są mu drogi Urainy, Białorusi paliwo zmieszane z mazutem czy innym świństwem. Wszędzie dowiezie.Pokażcie mi inne auto, które nie zwalnia przed przejazdem kolejowym?. Zimą robi za pług tam gdzie inne samochody się kopią on odgarnia zderzakiem. Pdczas cofania najechałem zderzakiem na latarnię - latarnia się zgieła na zderzaku odpadł kawałek plastiku. Jaki samochód ma taki mocny zderzak? Co do spalania to nawet w instrukcji pisze że przy spokojnej wolnej jeżdzie mędzy 65-80km pali 5,8l i to się zgadza z tą róznicą ze mój ma 430tys pali 6,5l.

#410 Guest_demotywatorek

Guest_demotywatorek
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 10:52

Drogie zawieszenie…jest sterowane elektronicznie ale gdy się zuzyje to trzeba siegnac gleboko do kieszen. Osiągi są wystarczające:6,3 sekundy do setki i 250km/h. spala mi srednio 15 litrow benzyny. Jak na taka moc to mało. Wada jest rdza. Trzeba z nia walczyc. Po takim roczniku może się zdarzyć, ż podobnie jak u mnie, trzeba będzie wymienic dyfercjał(y) bo po prostu są zakatowane.

#411 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 14 październik 2012 - 13:40

Witam miałem carinę i peugeota teraz kupiłem już 3 lata E 210 z pierwszej ręki z Niemiec bez klimy i wyposarzenia samochód wstanie jak nowy org przebieg nie rozbity nigdzie jeżdze juz 3 lata nie dołozyłem nic oprócz opon klocków i oleju ludzie wy porównujecie mercedesa do francuza lub japońca to wogule nie ma porównania jak porównujecie to rok 2006 merca cena 50000 tyś rok peugota 2006 cena 1500 tyś lub 20000 oczym rozmowa cena mówi o jakości nie kupię już innego auta tylko nowszy model gwiazdy i nawet nie ma o czym dyskutować i porównywać to tak jak buty za 500 zł do butów za 20 zł

#412 Guest_Marcin Grzywacz

Guest_Marcin Grzywacz
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 10:39

Witam... jeśli chcesz sprzedać MB 124 - jestem zainteresowany :) kombi??

#413 kmiotek

kmiotek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 21:20

Mam Problem z moim Merolem.Podczas jazdy lekko pływa,myślę ze są amorki do wymiany,Jak bym się zdecydował na wymianę to które by były lepsze .Gazowe czy Olejowe ? proszę o odpowiedz .PZDR Aga :)

#414 kmiotek

kmiotek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 21:25

Mam Problem z moim Merolem.Podczas jazdy lekko pływa,myślę ze są amorki do wymiany,Jak bym się zdecydował na wymianę to które by były lepsze .Gazowe czy Olejowe ? proszę o odpowiedz .PZDR Aga :)

a nivo ma to sprawdz rozdzielacz nad tylnym mostem.

#415 kmiotek

kmiotek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 21:33

ludzie pomocy nawaliło mi zawieszenie nivo,wymieniłem gruchy założyłem drugie amortyzatory i jak waliło wcześniej tak wali dalej. niech mi ktoś pomoże!!!!

#416 kmiotek

kmiotek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 21:36

ludzie pomocy nawaliło mi zawieszenie nivo,wymieniłem gruchy założyłem drugie amortyzatory i jak waliło wcześniej tak wali dalej. niech mi ktoś pomoże!!!!

&nbsp ;sprawdz rozdzielacz nad tylnym mostem. kmiotek

#417 kmiotek

kmiotek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 23:59

do Karolina jestes the best rowniutko mu dolozylas,jak przeczytalem twoja odpowiedz jackowi to buzke mialem podobna do tej na twojej odpowiedzi!!!!!!!!!

#418 jurek85

jurek85

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 25 maj 2018 - 09:10

Moim zdaniem E klasa jest mniej atrakcyjna wizualnie od C klasy. Całkiem możliwe, że do wyglądu E klasy trzeba dorosnąć, ale jak na mój gust designerzy z Mercedesa powinni stylistycznie czerpać z mniejszych modeli. Tył E klasy jest delikatnie mówiąc dyskusyjny...

Warto przemyśleć czy aby na pewno E klasa jest nam potrzebna i czy C klasa nie spełni tych samych oczekiwań. Oczywiście wszystko zależy od potrzeb, ale skoro C klasa jest ładniejsza i tańsza, to po co kupować klasę E? :D

#419 Kamon

Kamon

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 13:13

Marcedesa klasy E W213 posiadam od roku, "kupiłem" w leasing przed zmianami podatkowymi. Auto się pięknie prezentuje, wyposażenie i komfort jazdy jest naprawdę na wysokim poziomie. Silnik 2.0 diesel osobiście bym zmienił na coś większego, ale koszty leasingu bliskie 2 tys netto mi bardziej pasują, tym samym przy dość niskim spalaniu – u mnie w cyklu mieszanym ok. 7 litrów ON.

Jeśli ktoś chce kupić auto które jeździ i wygląda, to są dwie wersje AMG 53 i 63. W salonie Duda Cars mieli na stanie takie, warto zobaczyć lub zainteresować się kredytowaniem, ale kosztują trochę więcej niż wersje z silnikiem wysokoprężnym ;)Dla ciekawych link https://oferta.merce...354bc33f7013395.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych