Skocz do zawartości

Mercedes: Klasa C - opinie kierowców

22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_simon

Guest_simon
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 16:45

witam. kupiłem właśnie mercedes c180 kompresor sport coupe 2004 w wersji indianapolis. jakieś uwagi? cenne rady dzięki którym mógłbym zapobiedz odprowadzeniem do jakiejś usterki?? z góry dzięki!

#22 DollarTaste

DollarTaste

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 03 marzec 2019 - 20:22

Również mam używanego Mercedesa 204 - moim zdaniem ideał, praktycznie bezawaryjny. Kupiłem w jednym z Warszawskich salonów z autami używanymi, więc jakby ktoś szukał zadbanego Merca, polecam kontaktować się z https://uzywany-mercedes.pl/kontakt/ świetna, profesjonalna ekipa, bez ściemy. 

#23 Belek

Belek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 13:16

Ja kupowałem Mercedesa z klasy C, ale przed zakupem naczytałem się sporo opinii i rozmawiałem z kilkoma osobami obeznanym w temacie, głównie dlatego, że miałem też dylemat między klasą C i E,  ale ostatecznie wybrałem klasę C – niższa cena i wygląd dla mnie ładniejszy. Jeszcze przed zakupem i tak byłem na wizycie w Duda Cars by mogli ocenić autko. Ogólnie sporo myślenia miałem przed kupnem tej marki. No ale tak już mam możliwość, to kupiłem coś z wyższej półki. Generalnie to polecam też sprawdzenie zawsze samochodu w ASO. Mi to pomogło, bo miałem niedaleko Poznania, a auto było po leasingu, więc historia plus ew. mankamenty były wskazane przez serwis.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych