Skocz do zawartości

Mercedes: Klasa C - opinie kierowców

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_simon

Guest_simon
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 16:45

witam. kupiłem właśnie mercedes c180 kompresor sport coupe 2004 w wersji indianapolis. jakieś uwagi? cenne rady dzięki którym mógłbym zapobiedz odprowadzeniem do jakiejś usterki?? z góry dzięki!

#22 DollarTaste

DollarTaste

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 03 marzec 2019 - 20:22

Również mam używanego Mercedesa 204 - moim zdaniem ideał, praktycznie bezawaryjny. Kupiłem w jednym z Warszawskich salonów z autami używanymi, więc jakby ktoś szukał zadbanego Merca, polecam kontaktować się z https://uzywany-mercedes.pl/kontakt/ świetna, profesjonalna ekipa, bez ściemy. 

#23 Belek

Belek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 13:16

Ja kupowałem Mercedesa z klasy C, ale przed zakupem naczytałem się sporo opinii i rozmawiałem z kilkoma osobami obeznanym w temacie, głównie dlatego, że miałem też dylemat między klasą C i E,  ale ostatecznie wybrałem klasę C – niższa cena i wygląd dla mnie ładniejszy. Jeszcze przed zakupem i tak byłem na wizycie w Duda Cars by mogli ocenić autko. Ogólnie sporo myślenia miałem przed kupnem tej marki. No ale tak już mam możliwość, to kupiłem coś z wyższej półki. Generalnie to polecam też sprawdzenie zawsze samochodu w ASO. Mi to pomogło, bo miałem niedaleko Poznania, a auto było po leasingu, więc historia plus ew. mankamenty były wskazane przez serwis.

#24 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów

Napisano 01 lipiec 2020 - 23:40

Pewnie w najbliższym czasie nie czekają Cię jakieś większe naprawy jeśli wybierzesz kilkuletnie zadbane auto, oczywiście jeśli jeździsz normalnie Raczej pozostaną wymiany klocków, tarcz, oleju, filtrów itd. Co do cen no to już zależy gdzie będą wykonywane serwisy. Ja korzystam z aso Duda Cars i jak na razie nie mam podstaw do narzekania na ogromne koszty eksploatacyjne, które nie są do udźwignięcia. Pozdrawiam i szerokiej drogi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych