Skocz do zawartości

Mercedes: Klasa A - opinie kierowców

288 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_FMD

Guest_FMD
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2008 - 21:18

naprawde nie bierz do glowy tego co pisza kupoj jesli masz ochote a jak bedziesz chciala to zmienisz przeciez nie wezmiesz znim slubu ja osobiscie polecam.Potwierdzam ze jest super dla kobiety ja jestem facetem i wali mnie to co sobie ktos mysli pasuje mi i juz a zkrytyka tez sie spotkalem ale tylko ze strony tych co posiadaja gorsze auta to jest czysta zazdrosc.Ci co naprawde maja czym jezdzic zlego slowa nie powiedza co najwyrzej jeszcze doradza.Szukaj dobrego egzemplarza i rzycze szerokosci.Pozdrawiam wszystkich posiadaczy MB bez wyjadkow

#42 Guest_RON

Guest_RON
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2008 - 21:33

Zgadzam sie,mam a klase pol roku jezdzi sie super,a nie podoba sie tylko tym co maja nudne golfy,astry,i stare bmw3 z 89;roku ale kup go z dobrego zrodla(i z klimatyzacja)odradzam wiekszosc komisow najlepiej znalesc bryke od prywatnego czlowieka no i zabrac ze soba kogos kto rozpozna czy autko nadaje sie na nasze piekne drogi albo na ZLOM!!!

#43 Guest_RON

Guest_RON
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2008 - 22:19

klima w aucie to dobra sprawa,ale nie konieczna nie daj sie nabic w butelke przy zakupie a bedzie dobrze.

#44 Guest_FMD

Guest_FMD
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 16:54

ale napisales nowine pewnie zaden posiadacz A klasy o tym nie wiedzial bardzo ci wszyscy dziekujemy za informacje

#45 Guest_RON

Guest_RON
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2008 - 22:01

Senna jaka masz a klase?

#46 Guest_FMD

Guest_FMD
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2008 - 22:05

nawet taki Andrzej ktory twierdzi ze posiada takie porzadne auto okazal sie snobem i prostakiem

#47 Guest_RON

Guest_RON
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2008 - 22:10

Watpie czy on ma s klase!!!!!!!!! chwalic to sie moge tez ze mam BENTLEYA w garazu

#48 Guest_Senna

Guest_Senna
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2008 - 09:22

Ja jeżdżę, Mercedesem A 150 Elegance z 2007 roku. Wiem co zaraz powie Pan Pierdu Pierdu, że podpisuje się A 140. Przedtem miałam A 140 z 2000r i bardzo go sobie chwaliłam, więc Emilka sprawdzaj autko i jak jest w dobrym stanie to kupuj. Bardzo mi przykro, że Pan Andrzejek się na nas obraził , będzie mi brakowało jego trafnych opinii. Andrzejku ile zapłaciłeś za swoje autko 300 tyś i się psuje hihi. Ja za swoją kochaną Elegance zapłaciłam niecałe 70 tyś i nic się nie psuje. Andrzejku tobie też polecam to autko. Co do gwiazdy widniejącej przed twoimi oczami, ja swoja gwiazdę żeby wszyscy wiedzieli, że mam Mercedesa przyczepiłam sobie na czoło. Teraz każdy wie, jakim samochodem się poruszam. Planuje jeszcze kupić złoty łańcuch na szyję ze znaczkiem Mercedesa, ale na razie sobie odkładam pieniądze. Taki bogacz jak ty to chyba już ma taki złoty łańcuch?. Pozdrowienia Dla wszystkich a dla Andrzejka osobno

#49 Guest_RON

Guest_RON
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2008 - 19:45

Ale umiesz dopiec senna,!!! ZGADZAM SIE Z TOBA KUZYN MA pol roczna E KLASE ZA 220TYS.ZL!!!juz uklad kierowniczy ma do naprawy, klimatyzacja tez siadla a ja mam paro letniego a klase(KOCHAM TE AUTKO) i nic sie nie dzieje!!!!!!!!!!!!!!!

#50 Guest_Senna

Guest_Senna
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2008 - 20:36

Jak ja lubię ciebie wkurzać dzieciaku, bo się przyznałeś że masz siedemnaście lat, a prawo jazdy masz?. Mogłabym tak długo sie zabawiać, ale nie jesteś dla mnie godnym przeciwnikiem.

#51 Guest_RON

Guest_RON
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2008 - 21:03

ha ha ha ha ha ha wiedzialem ze to jakis dziciak bo nic konkretnego nie umie napisac!!!!!!!!!!

#52 Guest_FMD

Guest_FMD
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 22:06

fakin czy jak ci tam na jakim ty swiecie zyjesz nie mozesz znisc tego ze kobieta jest lepsza od ciebie pogodz sie ztym i przestan pisac y.Samochod jak samochod dzis jes taki za miesiac moze byc inny obudz sie ze snu jest 21wiek a nie sredniowiecze.Dodam jeszcze ze moja kobieta jezdzi audi A8 i wcale mi to nie przeszkadza i jak trzeba to wsiada do mojei A klasy i wcale sie tego nie wstydzi to jest tylko samochod i zalerzy do czego komu sluzy.A szczerze powiem ze nie karzdego mercedesa mozna porownac do A8-ki.To tyle obudz sie czlowieku i nie ublizaj wiecej innym

#53 Guest_Tom

Guest_Tom
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2008 - 20:06

Super autka, kupiłem 3 do firmy 2 z 2000 i jedno 2001.Atomaty, mało palą, wygoda do jazdy w mieście, dobry skręt, dobra widoczność.Powiem jedną rzecz do jazdy po mieście nie ma nic lepszego.

#54 Guest_FAKING FAKING FAKING FAKING DZIIIIIII

Guest_FAKING FAKING FAKING FAKING DZIIIIIII
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2008 - 18:52

A WLASNIE ZE NIE BO ZOSTAJE.....................WEHHHH WEHHHH

#55 Guest_rusek

Guest_rusek
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2008 - 19:45

Samochód super, ale trzeba patrzeć na wersję ja mam elegant, czyli skóry, klimatyzacja itp

#56 Guest_Teo

Guest_Teo
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2008 - 14:56

Moja zona jezdzi takim mercedesikiem i jest calkiem sympatyczny...Ci co obrazaja innych musza byc naprawde zakompleksieni, ktos chyba kogos krzywdzil w dziecinstwie!! Pozdro dla tych co maja cos co im sie podoba!!!

#57 Guest_Artutitu

Guest_Artutitu
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2008 - 23:03

Witam serdecznie. Wraz z moja 1/2 chcielibyśmy kupić A klasę. Nie wiemy z jakim silnikiem kupić, czt A140 jest wystarczająco dynamiczny i oszczędny (będzie spoko jazdy po mieście) i czy kalkuluje sie zakup diesla t a tym aucie, bo ponoć osprzęt klekota w A klasie lubi siadać ?? To jest drogi samochód w utrzymaniu ?? Proszę o odp.

#58 Guest_Dorotka

Guest_Dorotka
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2008 - 12:35

Uważam Ze jest to dobre autko,choc zmora dla mechaników:) Jeżdże tym autkiem na taksówce i słysze od klientow przeważnie dobre opinie! kazdy ma prawo do swojego zdania a komentarze w ktorych wyzywa sie innych za swoje odczucia sa nasaczone buractwem i prostactwem!!Pozdrawiam pozytywnych uczestników forum:)

#59 Guest_robol

Guest_robol
  • Goście

Napisano 08 październik 2008 - 22:08

Jest to dobry wozek i tyle a ci co tak sie chwala i pisza na innych zupelnie bez przyczyny to pulglowki ktorzy zazdroszcza tego auta moze gdyby ich bylo stac kupili by sobie a tak jezdza beczka lub jakims 124D bo taniej. Ale jak widac inteligencji nie pokazuja i rozumem nie grzesza heh az szkoda sie psuc przez te posty ale dobrze wiedziec ze zyjemy w kraju gdzie cwaniactwo ktore jest zakompleksione siedzi w domu bo gdzie indziej by zgineli.I niech sobie pisza przynajmniej ich nie widac na licy :) Pozdrawiam Milosnikow A klasy Moja laseczka nia jezdzi 1,7dci i jest super

#60 Guest_Tomaj

Guest_Tomaj
  • Goście

Napisano 09 październik 2008 - 23:29

witam. od niedawna jestem uzytkownikiem mesia a 170cdi i jestem z niego zadowolony.skrzynia w automacie w tym autku to bajka. polecam wszystkim! pozdrowionka dla uzytkowników tego autka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych