Skocz do zawartości

Mazda: MX-5 - opinie kierowców

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Kaczmi

Guest_Kaczmi
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2017 - 21:32

Ja to jestem na świeżo po jeździe próbnej MX-5 i jestem zachwycony. Wiele co prawda nie mogę powiedzieć, w końcu to jedna jazda, ale poczułem coś czego nigdy wcześniej nie czułem jadąc samochodem. Coraz bardziej się nad nią zastanawiam. 

#22 Guest_YG

Guest_YG
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2017 - 12:50

Kaczmi a jak się umawiałeś na jazdę próbna, przez salon Mazdy, czy online? W ogóle można umówić się na taką jazdę online? 

#23 Guest_Kaczmi

Guest_Kaczmi
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2017 - 14:51

Można i przez salon i przez neta. Na tronie mazdy masz zakładkę jazda próbna, tam klikasz i wybierasz mx-5. reszta jest całkowicie intuicyjna.

#24 Guest_dolcek

Guest_dolcek
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 17:54

No ale jak wrażenia po jeździe próbnej, albo po realnym użytkowaniu? Czytałam dużo dobrego o tym aucie i ciekawa jestem. Rozmawiałam nawet  z chłopakiem o zakupie. Jak patrzył to serwisowanie jest rozsądne i nie są drogie części. Poza tym przyspieszenie: od 0 do 100 km/h w 7,3 sekundy. Do tego średnie zużycie paliwa wychodzi 6,6 l/100 km. Oszczędnościowo świetny wybór. 

#25 Guest_Allerga

Guest_Allerga
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2017 - 17:40

To auto daje szersze pojęcie dla połączenia kierowcy z autem. Ma świetną dynamikę, szybkość reakcji pojazdu na działania kierowcy. Nie bez znaczenia jest też niespotykana przyjemność z prowadzenia :)

#26 Guest_atellie

Guest_atellie
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 13:24

mnie się okropnie ta mazda podoba, miałem jazdę próbna...kusi. A jak chcecie się umówić na jazdę próbna odwiedźcie we Wrocławiu ten salon Mazda Jaremko /jaremko.mazda-dealer.pl

#27 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 17 styczeń 2018 - 15:52

A jak dla mnie ta mazda jest jednym z lepszych aut jakie miałem. Dobrze trzyma się drogi i wygodnie się nim jeździ, do tego bardzo pasuje mi jej wygląd. Co do serwisu to bywam czasem w Mazda Jaremko we Wrocławiu i warto się do nich wybrać, znają się na rzeczy i nie wołają za naprawę dużych pieniędzy.

#28 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 01 maj 2018 - 08:34

Swój samochód kupiłem jakiś czas temu w Mazda Jaremnko i muszę przyznać, że jak najbardziej jestem zadowolony. U mie sprawuje się świetnie, a obsługa w salonie na najwyższym poziomie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych