Skocz do zawartości

Mazda: 6 - opinie kierowców

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2007 - 10:50

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Mazda 6.

#2 Guest_Pawel

Guest_Pawel
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2007 - 01:35

Idealne kombi!

#3 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 19 luty 2008 - 19:57

Dlugo myslalem nad zakupem tego auta ale po paru miesiącach uzytkowania jestem bardzo zadowolony z tego wyboru. Auto na 6 polecam.

#4 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 23 maj 2009 - 22:39

Witam prosze bardzo o opinie na temat tego auta ,przymierzam sie do zakupu tego auta,slyszalem rozne opinie ale kazdy prawie sobie chwali auta japonskie co o tym myslicie? prosze o odp:

#5 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2009 - 23:12

Czy ktoś miał problemy ze stukaniem w przednim zawieszeniu (model z 2005r), podobno trzeba tam coś smarować co kilka lat?, co takiego i gdzie?Tom

#6 Guest_

Guest_
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2012 - 21:25

Mapy do tuningu http://chomikuj.pl/ored

#7 Guest_massa

Guest_massa
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 10:49

DPF najdroższy na świecie…chyba…11 tys.zł zapłaciłem za niego…z czego on jest zrobiony ze tyle kosztuje? Auto jest neizle ale nie tak solidne jak oczekiwałem. Plastiki się szybko ścierają, a silnik diesla to jednak porażka w takim aucie. Nie pasuje do charakteru auta. Czekam teraz na następczynie obecnej 6-tki i kupie albo duża benzyne albo turbo-benzyne. Nie opłacalne są te diesle, ni chu,chu!!!

#8 Guest_łukasz

Guest_łukasz
  • Goście

Napisano 07 listopad 2013 - 15:56

witam chce kupić mazde 6 2007r przebieg 202km w kombi i mam pytanie czty te silniki są dobre i jakie mają wady i zalety te mazdy?

#9 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 17:56

ja mam polecam

#10 adonis12

adonis12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 10 kwiecień 2016 - 21:00

Mazda ma swoich fanów, ale z Japończyków to polecam jednak Hondę.

#11 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 01 luty 2017 - 09:53

Ja jednak i tak obstawiałbym Mazdę 6. Jeżeli ktoś chce się wyróżniać na drodze, samochód ten jest bowiem idealną opcją. Przy czym jego drapieżna stylistyka sprawia, że każdy się za nim obejrzy. Prowadzi się bardzo dobrze, spalanie 2 granicach 5 litrów na 100 km jest bardzo dobrym wynikiem, a do tego dochodzi jeszcze niska emisja co2. Warto umówić się na jazdę próbną https://www.mazda.pl/jazda-probna/ i jestem przekonany, że po niej każdy zakocha się w tym samochodzie:)

#12 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 11:32

Mam mazdę 6 z 2007 z silnikiem benzynowym i muszę powiedzieć, że to bardzo udane auto. Jeżeli wszystko robi się na bieżąco to nie ma problemów. Jednak brakuje mi już trochę mocy i zastanawiam się na przesiadkę na https://www.lexus-po...els/nx/nx-300h/ Nowy kompaktowy suv lexusa model NX 300h szokuje niecodzienną stylistyką i superniskim spalaniem. Rozmiar ma znaczenie, ale czasem mniejszy pojazd jest znacznie bardziej ceniony, zwłaszcza jeśli jego środowiskiem ma być miasto.

#13 Guest_Aureolka

Guest_Aureolka
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 23:29

Kiedyś przeczytałam o Mazda 6, że jest to jeden z najatrakcyjniejszych wizualnie samochodów klasy średniej i tak właśnie uważam. Do tego lekka, szybka i elastyczna. Niewiele więcej można chcieć. 

#14 Guest_Karolana

Guest_Karolana
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2017 - 17:34

Mazda 6 jest jednym z najpopularniejszych modeli Mazdy. Wyprodukowano już prawie 2,5 mln egzemplarzy, więc już to o czyms świadczy. Auto zdobyło wiele nagród w międzynarodowych plebiscytach. Powstały trzy generacje „Szóstki”, trzecia debiutowała w 2012 roku. Na Polskich drogach  widać, że to jedno z auto które wiele osób wybrało. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych