Skocz do zawartości

Łada: Niva - opinie kierowców

299 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2007 - 20:24

jest za.....a i tyle.jestem leśnikiem,wielu znajomych ma nive.warto kupować stary tani model czy lepiej przeznaczyć więcej kasy na młodszą,podpowiedzcie.dzięki z góry.

#42 Guest_lukasz

Guest_lukasz
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2007 - 21:35

moja niva ostatno zaczela kopcic na bialo no korku wlewu oleju znajduje sie bialy nalot co to moze byc

#43 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2007 - 15:45

Poszukuję informacji na temat silnika diesla w ładzie nivie. Interesowałoby mnie jaki silnik byłby najlepszy i jakich przeróbek nalży dokonać. czy istnieje szansa wstawienie silnika 1,6 lub 1,9 diesel od VW???

#44 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2007 - 14:16

Nie dawno wstawwilem do mijej nivy silnik z poloneza 1.9 + skrzynia od trucka. auto nie jest bardziej dynamiczne niz bylo na orginalnym silniki. ogolem przerobk hardcorowa. nastepnym razem wsadze tam turbo diesla i co najmniej 2,5 litra. Jesli chodzi o zawieszenie i to jest naprawde spoko. Jest pozatym krotka , ma spory przeswit na bezdrozu bardzo dzielna w zaspach swietna w blocie tez.. spory podjazd 60 stopni .. ogolem polecam te fure ale ludziom ktorzy troche kumaja mechanike. tomek

#45 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 08 luty 2007 - 11:44

witam kolegow.Obecnie mieszkam w Moskwie. Przy okazji wizyt w Polsce moge przyprowadzic do Polski kilka sztuk.kontakt do mnie email: brymczuk(malpa)yandex.rutel. 89096482967

#46 Guest_kuba

Guest_kuba
  • Goście

Napisano 15 luty 2007 - 16:50

Niva to mój ulubionuy samochód. Jeszcze 2 lata temu mój wujek miał taką cerwoną ale o nią niedbał i poszła niestety na złom. moim zdaniem to maluch na dużych kołach bo ma mały bagsażnik i tylko trochęjest większy ale to fajna bryka.

#47 Guest_waldek

Guest_waldek
  • Goście

Napisano 15 luty 2007 - 23:33

ja swoja przyprowadziłem z angli autko nie do zojechania

#48 Guest_Popo

Guest_Popo
  • Goście

Napisano 11 marzec 2007 - 22:19

mam niwkę od piątku szukam literaturki nie mylić litraturką.Instrukcja obsługi, eksploatacji naprawy itd itp najlepiej w języku polskim ale może być też paruskij i angielski też, mogą być linki(byleby działały). Będę wdzięczny.Zakochałem się w tej niviaście od pierwszego oglądu.

#49 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 12 marzec 2007 - 19:56

to jest moja druga niwka, docieram je cały czas w terenie z racji pracy jaką mam ,potwierdzam opinie, że jest dość awaryjna bo sporo godzin pod nią spędziłem ,ale naprawy jeśli ktoś ma troszke pojęcia o mechanice to sama frajda ,pozdrawiam miłośników tego autka

#50 Guest_DOMINIK

Guest_DOMINIK
  • Goście

Napisano 25 marzec 2007 - 18:42

MAM TO AUTO OD 4 MIESIĘCY.JAK DOTĄD ZAINWESTOWALEM W NIĄ 2.50zł NA SINENBLOK I 6zł NA FILTR GAZU.CIAGLE KATUJE JA W TERENIE I TAM SIE NIC NIE PSUJE TO AUTO NIE DO ZAJECHANIA MOŻE NIE WYGLĄDA NAJLEPIEJ ALE W TEREN JEST MIEZAWODNE. AUTO MA SUPER OGRZEWANIE POMIMO IŻ JEST Z 1990R JEST W 100% SPRAWNE. W MOIM MIEŚCIE NIE MA PROBLEMU Z CZĘŚCIAMI I SĄ BARDZO TANIE. ZA TE PIENIĄDZE ŻADNE AUTO NIE DOSTARCZA TYLE PRZYJEMNOŚCI, FRAJDA JEST JUŻ PRZY 5KM/H. Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POLECIĆ TO AUTO KAŻDEMU.

#51 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2007 - 21:09

witam chce kupic lade nive za rozsadne pieniadze lub wymienie za hade cr 125 w bardzo dobrym stanie motocykl jest po remoncie szukam informacji ile to pali gazu 1.3 1.6 1.7 "motocykl moge sprzedac"

#52 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 04 maj 2007 - 10:54

tanie części posiadam do nivy. nowe i używane

#53 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2007 - 14:01

Samochodzik jest najlepszym samochodem terenowym, inne terenówki nadają sie tylko do ciagnięcia przyczep o dużej masie. Jezdze niva 17 lat.Mialem z 1900 a teraz mam z 1997 trza dbac o nie to ono tez sie odwdzieczy.

#54 Guest_józek

Guest_józek
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2007 - 13:10

witam mam lade niva 2000r mam ja od nowości i caly czas się psuje miałem stara nive z 1990 r to był udany egzemplarz ale ten to jakis nie wypał jest na gaz ale wytrzymala na wertepy to ona jestpozdrawiam wlaścicieli niv

#55 Guest_renata

Guest_renata
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2007 - 12:56

nie wiem czemu lalki nie miałyby lecieć na nive, mi sie podoba,w sumie nie wiem czemu. chcialabym sobie kupic taki samochodzik i bylby to moj 1 wozek, nie wiem czy dobrze robie, poza tym nie mam pojecia o ulepszaniu go, ale wciaz mi sie chce go miec, duzo wlocze sie po lasach roztocza rowerem i nivka bylaby tez dobrym kompanem. a czy w trase rzeczywiscie sie nie nadaje?

#56 Guest_JANEK

Guest_JANEK
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2007 - 22:02

Mam Nive 88 i rozbita 94,nie oplaca sie sprzedac to mysle o usprawnieniu w teren,chcialem wstawic diesla od merca 115 20d bo mam,czy to sie da "przystosowac"do terenu?wiecej informacji prosze,i ile to pali z dieslami

#57 Guest_olo

Guest_olo
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2007 - 21:19

calkiem spoko samochud.ja mam silnik sprintera i zap.....la jak glupia.tego samochodu nie da sie zajezdzic .

#58 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2007 - 17:14

Mam nivkę z 2003r. jest spoko. kupie instrukcję do niwy gg-11538384 często (niewidoczny)

#59 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2007 - 10:27

opinie w stylu wzera rdza nive sa glupie co chcecie od samochodu ktory ma nie raz po 18 lat ( moj przypadek) co do kiepskiego wykonania technika wykonana jest z konca lad 80 tych i nie ma co sie dziwic niva jest najtajszym i jednym z lepszych samochodow terenowych(nieraz widzialem na zawodzach gdy zakopywaly sie Wlanglery cheroke itp a obok przmykala sie niva bez problemu) jesli ktos mysli o jezdzie w terenie i wlozy troche pracy w ten samochod nie zawiedzie sie na nim ,pomio iz na trasie wiecej niz 130-140 nie poleci jest to dobre auto dla tych ktorzy zaczynaja przygode z off-road;] pzdr

#60 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 03 październik 2007 - 20:36

Kupiłem do remontu,potrzebuję informacji o tanich częściach i gdzie ściągnąć książkę napraw.pilnie proszę oradę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych