Skocz do zawartości

Łada: Niva - opinie kierowców

299 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_krystian

Guest_krystian
  • Goście

Napisano 28 listopad 2004 - 23:52

dobry woz szkoda przeplacac na zagraniczne wynalazki

#22 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 01 październik 2005 - 19:01

Samochud nie do zdarcia!! Po zakupoie trzeba nad nim popracowac i jest super!!!! W terenie nizawodna!! POzdrawiam

#23 Guest_MARCIN

Guest_MARCIN
  • Goście

Napisano 15 listopad 2005 - 02:27

SZUKAM KOGOŚ KTO BY SPROWADZIŁ NIVE Z ROSJI

#24 Guest_Zbigniew

Guest_Zbigniew
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2006 - 20:20

Cześć,zimą moja miejscowosć jest często zasypywana,zdecydowałem się na zakup Nivy, chciałem prosić o pomoc w doświadczonych użytkowników tego samochodziku....z góry dziekuje,Pozdrawiam

#25 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2006 - 20:07

Zastanawiam sie nad kupnem i prosiłbym o inforamacje na temat eksploatacji, awaryjnosci dostepnosciczesci i serwisowania jak i spalania Prosze o odpowiedz

#26 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2006 - 20:28

Łada niva jest zdecydowanie lepsza od np. suzuki jimny jeans. może troche więcej pali, ale coś za coś.

#27 Guest_maruniu

Guest_maruniu
  • Goście

Napisano 22 luty 2006 - 19:54

Zmieniłem silnik z 1,6 benzyna, na 2,100 TD z samochodu Reno 21. Silnik ma blok aluminiowy więc nie jest cięszki. Jest trochę większy, chłodnica do przodu wentylator elektryczny maska trochę do góry kryza między skrzynią (kryza z fragmentu obudowy sprzęgła NIVY 3,5 cm) przedni wał pędny krutszy o około 10cm tylny o tyle dłuższy. Tak opisuje na skróty. Pociągnięcie ma zaje...e na 5 biegu czuć przyśpieszenie. Miałem problem podwiesić przedni most do silnika ale już jest dobrze. Polecam ten silnik ale przeróbki (trzeba mieć liczydło w głowie) NIVKA JEST WPORZĄDKU Pozdrawiam Nivkomaniaków

#28 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 04 marzec 2006 - 16:02

SUPER AUTKO!!jeśli ktoś ma adres strony internetowej gdzie znajduje się forum Lady Nivy to prosze o kontaktgg 1472537 i mail pozdro

#29 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 26 marzec 2006 - 20:18

WitamChciałbym kupić niwkę ale troche się boje głosnej pracy skrzyni w czasie jazdy po dobrej drodze nie wiem też ile pali gazu przy normalnej jeździe i lekkim terenie. Bardzo proszę o podpowiedź. PozdrawiamJurek

#30 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2006 - 10:03

Kupie Nivę.Używaną do remontu lub nową (proszę o kontakt osobę,która pomoże sprowadzić nowa Nivę z Rosji.)

#31 Guest_Irek

Guest_Irek
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2006 - 23:15

fajne autko tylko szukam przedniego mostu jak ktoś ma dajcie znac

#32 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2006 - 11:18

Kupię dobry silnik 1.6 do nivki w rozsądnej cenie.

#33 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2006 - 15:03

Szukam sklepu z częściami do Nivy proszę o jakieś adresy

#34 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2006 - 17:48

Szukam czesci do Nivki, prosze o adresy sklepow

#35 Guest_RAFAŁ

Guest_RAFAŁ
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2006 - 18:30

hejka zastanawia sie nad kupnem takiego "szrota" i w związku z tym zbieram wszelkie informacje na jej temat, odnosnie eksploatacji, usterek, itd, itp

#36 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2006 - 17:47

Mam nive juz rok i nigdy nie pożałuje tego ze ja kupiłem. Troche pracy włożyłem w jej lekkie tuningowanie ale efekt bardzo dobry. A w zimie na polowaniu z tyłu zostawia Mitsubiszi i suzuki które czesto potem wyciagam z opresji. Jak wykosztujecie sie do nixy na dobre opony typowo terenowe to napewno tego nie pozałujecie pozdrawiam uzytkowników

#37 Guest_wojtek (szukajacy)

Guest_wojtek (szukajacy)
  • Goście

Napisano 18 październik 2006 - 12:38

Ja rowniez szukam osoby ktora wie jak sprowadzic nowke z Rosji + te dodatki. Prosze o kontakt

#38 Guest_jarek

Guest_jarek
  • Goście

Napisano 31 październik 2006 - 18:57

mam niwkę od roku, machnołem 15000 km po tragicznych drogach i po lesie i nie żałuję. wcześniej wszystkie atua zajeżdżałem w max 2 lata, niwka na razie skrzypi i huczy jak na początku. i oby tak dalej.

#39 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2006 - 11:42

przymierzam sie do zakupu tej terenowki nigdzie nie doczytalem czy ten samochodzik ma wspomaganie ukladu kierowniczego ? wszelkie informacje mile widziane pod adresem lookamil@o2.pl dziekuje

#40 Guest_grss

Guest_grss
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2007 - 22:28

Super autko na tereny :) Czy ma ktoś moze podręcznik napraw i eksploatacji?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych