Skocz do zawartości

Land Rover: Discovery - opinie kierowców

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 11:14

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Land Rovera Discovery.

#2 Guest_wueff

Guest_wueff
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2012 - 14:59

Jedno z lepszych aut do jazdy w terenie. Rama, sztywne mosty, stałe 4x4 i reduktor to doskonała baza do stworzenia bezkompromisowej terenówki. Silnik Td5 (139 KM) o sporym momencie obrotowym świetnie spisuje się na bezdrożach ale już na szosie nie grzeszy dynamiką. Jest za to w miarę oszczędny. Podczas eksploatacji trzeba liczyć się z dużą awaryjnością elektroniki (np. pedału gazu) i częstymi wyciekami oleju oraz płynów z hydrauliki zawieszenia. Niewątpliwym plusem jest duża dostępność części.

#3 Guest_Tesner

Guest_Tesner
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2012 - 09:56

moj posiada system ACE który w połaczeniu z SLS poprawiaja komfort na trasie. można zjechać nim w trudniejszy teren, ale uwaga na zamoczenie elektrpniki bo ona jest newralgicznym elementem tego auta. silnik najlepiej benzynowy V8 4.0 185KM, który podoła istalacji LPG i jednocześnie ma spory moment obortowy(340Nm). probleme jerst też ACE bowiem pompa, która go napędza jest bardzo droga...miałem też prolem z pedałem gazu-zaciął się i nie mogłem jechać dalej(jest elektroniczny). auto polecam ale musi byc z pewnych rąk.jest bowiem spore, ma dobre wyposażenie i czuć angoielski klimat:) najbardziej lubię gdy pada, wtedy czuję się jak Lord;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych