Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Lancia: Dedra - opinie kierowców

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2003 - 10:25

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Lancia Dedra.

#2 Guest_maciej

Guest_maciej
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2003 - 12:40

kupię motor 2.0 turbo

#3 Guest_Torell007

Guest_Torell007
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2004 - 20:42

powstał Lancia Fan Klub Polska wszystkich zainteresowanych zapraszam na Stronę klubową : www.lanciazone.prv.pl

#4 Guest_jarek

Guest_jarek
  • Goście

Napisano 24 październik 2004 - 20:50

spzredam na częścitel.603 220 659

#5 Guest_Młody

Guest_Młody
  • Goście

Napisano 16 listopad 2004 - 01:54

Mam takie pytanie czy ktos miał problem z zamkami w Dedrze,prosze o odpowiedz

#6 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2005 - 15:13

Witam.Z zamkami mialem i mam problem,chyba jest to bolaczka tych samochodow,a tak ogolnie to jest super bryka.

#7 Guest_Toudi

Guest_Toudi
  • Goście

Napisano 03 październik 2005 - 17:12

Mam takie pytanko . Ile jest warta (okolo) Lancia Derda z 95 r. z silnikiem 2L zakladam ze w dobrym stanie i z dobrym wyposazeniem (elekryka , klimatyzacja itd)

#8 Guest_Romtar

Guest_Romtar
  • Goście

Napisano 05 marzec 2006 - 10:40

Wygodna fura zamaprawdę małe pieniądze.Szybkie ibezpieczne.

#9 Guest_yotuze

Guest_yotuze
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2006 - 10:40

mam problem wujas kupil taka lancie i chcial zalozyc do niej gaz a tam wymagana jest podobno tylko i wylacznie sekwencja czy ktos wie czy mozna tam zalozyc gaz na zwezke tak zwana albo inaczej... prosze o odpowiedz pozdroofki...

#10 Guest_maciek

Guest_maciek
  • Goście

Napisano 14 październik 2006 - 15:49

mam problem poszła mi pompa olejowa w 2.0 16v turbo i szukam?

#11 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 11 marzec 2007 - 16:28

Pilnie poszukuje skrzyni biegow do mojej lanci dedry. 2.0 bardzo prosze o kontakt. mój nr tel. 0691285318

#12 Guest_robson

Guest_robson
  • Goście

Napisano 11 marzec 2008 - 17:11

fajna jazda tylko mam tez problem z zamkami nie domyka mi zamka z prawej strony co z tym zrobic

#13 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 26 listopad 2008 - 21:01

Witam.Mam kłopocik z zamkiem przy klapie,świeci mi kontrolka na desce.Wie może ktoś jak to usunąć lub naprawić?Zamek zamyka sie normalnie na kluczyk.

#14 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2008 - 18:58

Kupiłem,obskrobałem Bitgumy z podwozia,nawet jeśli fajnie wyglądały i teraz mam ser szwajcarski.Jeśli macie auta ocynkowane,to nie słuchajcie kretynów którzy twierdzą że ocynkowanych aut się nie konserwuje.Ocynk potrafi się sam od siebie utlenić,jak by było inaczej to Baniaki do gotowania bielizny były by wieczne,a tak samo rdzewieją jak zwykła blacha.Jeśli auto ma pond 10 lat jak w przypadku DEDRY to za nim zorientujecie sie że nie macie podwozia ,zaglądnijcie pod dobrze przylegającą konserwację a stwierdzicie że wcale nie jest tak rużowo jak sie zdaje.Moja Dedra wyglądała idealnie,a teraz zastanawiam się ile trzeba by było wywalić blachadzowi kasy gdybym sam nie umiał sobie tego zrobić i nie miał bym czym.UFFFFF na szczęcie mam czym i potrafię to zrobić ,a doprowadzanie szrotów do stanu użytkowania to moja pasja i hobby.

#15 Guest_wariaciks

Guest_wariaciks
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2009 - 23:48

mam pytanko jak ktos moze posiadac jakies schematy dotyczace silnika wyposaznoego w turbo w lanci bardzo byl prosil o jakis kontakt ze mna pozdro

#16 Guest_LUKASZ

Guest_LUKASZ
  • Goście

Napisano 11 luty 2009 - 23:20

sprzedam dedre 92 1,6 benz+lpg stan dobryw sumie super fura i niesprzedawalbym ale mam drugi samochod. i ten nie jest mi juz potrzebny,elektr.szyby wspom.itd...nr 606642366

#17 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 13:22

jak ktoś jest zainteresowany dokumentacją do lanci dedry, różna pojemność 2.0 turbo też.Jakaś dokumentacja będzie. Kontakt mailowy.

#18 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 11 maj 2009 - 16:43

po przegrzaniu pali mi jak smok - uszczelka pod głowicą ok. Czy ktoś miał taką sytuację i może mi coś poradzi co z tym zrobic?

#19 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 22:31

PROSZE POMÓŻCIE sprawa wygląda tak że; posiadam lancie dedre 1.8 benzyna kiedyś jechałem sobie i nagle zgasła. prubowałem ja odpalic i nic miałem problemy z wyciekami oleju wcześniej juz i nie przejmowałem sie tym tak za bardzo. natomiast teraz gdy po tym stanięci na drodzie otworzyłem maske przeraziło mnie to że świece i przewody od świec są zalane olejem aż z niego ociekają.czy to może byc przyczyna tego nie odpalenia? sprawdzałem rozżąd i wszystko jest oki pasek i koła nic nie jest wyszczerbione lukałem też na wał i cylindry i wszystko jest w najleprzym porządku nic nie porysowanie ani nic. czy mogłem zatrzeć silnik? autko stoji jakiś czas i zaóważyłem jak leci z niego olej czy jak bym wymienił wszystkie uszczelki odpowiadające za olej oraz nowe świece z przewodami było by wszystko ok? i dopaliła by? prosze o pomoc

#20 Guest_jacek

Guest_jacek
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 19:45

szukam silnika 2.0 do mojej lanci 94r.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych