Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Lancia: Delta - opinie kierowców

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2002 - 10:24

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Lancia Delta.

#2 Guest_mickey

Guest_mickey
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2002 - 15:44

5.7 sekundy do 100km/h, nic więcej nie mam do powiedzenia!! CZYSTA MOC!!!! OGIEŃ!!!

#3 Guest_gaz

Guest_gaz
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2003 - 21:12

trudno zejsc ponirzej 7 sec. ogromne spalanie

#4 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2003 - 10:49

nic nie wiem prosze o kontakt

#5 Guest_rafal

Guest_rafal
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2003 - 02:05

Mam od niedawna, od dawna chcialem miec! Duzy apetyt na gaz, ale trzeba jej to wybaczyc, w koncu to Delta! 90 KM to moc optymalna, moze byc tylko wiecej!Prosze o kontakt, moze moglibysmy razem pojezdzic!rafal_chi@poczta.onet.pl

#6 Guest_Martin

Guest_Martin
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2003 - 02:17

mam taka do sprzedania i szukam miłośnika który by chciał ją kupić byle frajerowi nie chce jej sprzedac a musze ją sprzedać poneważ wyjeżdżam i strasznie boleeje z tego powodu :( jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam na pocztę

#7 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2004 - 22:52

Pomóżcie! Mam zamiar zakupić takie autko. wizualnie wygląda dobrze,zadbane aktualnie na chodzi i po przegladach. Jak to faktycznie jest z tymi częsciami?? Możecie podać przykadowe ceny podstawowych podzespołów jak amortyzatory czy tłumik końcowy??POZDRA

#8 Guest_kuba

Guest_kuba
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2004 - 18:59

6.5s do 100.... jedna ośka, ale ze szperą, elektroniczne zawieszenie, i te siedzenia alcantara Recaro-Lancia. kochane auto. Nie zamienię na BMW. Brzydkie i piękne jednocześnie. szkoda tylko że plastiki lubią się odezwać.

#9 Guest_Euz

Guest_Euz
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2004 - 19:35

zajefajny woz tylko dach mu zre okrutnie rdza ,ale podobno ten typ juz tak ma... no i pije swoje ale poza tym polecam:)

#10 Guest_Grzesiek

Guest_Grzesiek
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2004 - 16:10

Poszukuję części do tego modelu, jak ktoś ma to prosze o kontaky.Najbardziej interesuje mnie klamka z zamkiem do bagażnika.

#11 Guest_zigi333

Guest_zigi333
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2004 - 23:51

Może ktoś wie jakie części zastępcze od fiata mogę wsadzić do mego autka?

#12 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2004 - 20:45

poszukuje do kupienia LANCIA DELTA HF INTEGRALE. może ktoś się orientuje gdzie mogę taką dostać??gdyby ktoś wiedział to proszę pisać - michal81@poczta.fmpozdrawiam

#13 Guest_Torell007

Guest_Torell007
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2004 - 20:42

powstał Lancia Fan Klub Polska wszystkich zainteresowanych zapraszam na Stronę klubową : www.lanciazone.prv.pl

#14 Guest_prezes

Guest_prezes
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2004 - 15:14

Zapraszam na stronę www.concept-rally.com a na niej tematyka rajdowa a w szczególności o Lancia Delta HF Integrale

#15 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2005 - 20:27

KUPIĘ PILNIE !!! umariuszu@gazeta.pl

#16 Guest_Kaziu

Guest_Kaziu
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2005 - 00:25

Świetny samochód za relatywnie małe pieniądze w stosunku do jakości i wyposażenia, napewno lepsze autko niż zwyczajny VW Golf. Polecam każdemu kto ma dość aut niemieckich. Z częściami jest różnie, ale generalnie problemy sa tylko z elementami nadwozia i wnętrza, mechanicznie jest bliżniacza do podobnych aut z grupy Fiata. Nie polecam silnika 1.6 na 8v dla lubiących zrywniejsze auta.

#17 Guest_stanisław ze szczecina

Guest_stanisław ze szczecina
  • Goście

Napisano 24 luty 2006 - 02:23

gdy mój syn ją zakupił, pomyślałem. włoskie auto, bedzie sie sypał. Miałem w swoim życiu audi bmw3, opla astre , golfa... i co z całą odpowiedzialnością... do pięt delcie nie dorastają. polecam

#18 Guest_Szosza

Guest_Szosza
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2006 - 23:08

Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem tego cudeńka. Pierwsze wrażenia z jazdy zapierają dech w piersiach po przesiadce ze 120 konnej Laguny w turbo dieslu!Lancia ma przejechane oryginalnie 51000 km!!! Sam jestem w szoku,ale to prawda. Stan Idealny. Wersja limitowana z klimatronikiem, ABS i kontrolą trakcji! Na co mam zwrócić uwagę podczas przeglądu!Jak najkorzystniej eksploatować turbinę?Jaki olej,itp.?Proszę o informacje. Pozdrawiam

#19 Guest_Cezar

Guest_Cezar
  • Goście

Napisano 01 luty 2007 - 15:10

Fajne auto i w sumie jestem zadowolony , jedzilem wieloma autami , Golfy , Ople , Fordy itp i najlepiej czuje sie w Delcie :) , co istotne to ze auto jest nie gnijace ( OCYNK ) , wada napewno jest to iz sporo pali bo okolo 8-11l benzyny i na gazie wychodzi 10l-13l ale to tez spowodowane jest spora waga , choc napewno ma to spore znaczenie odnosnie bezpieczenstwa podczas wypadku , ogulnie z czesciami nie jest tak zle , mam delte od 3 lat i praktycznie wymienilem jeden wtrysk ( nie rowno chodzil silnik ), reszta to tylko wymiany tupu pasek paska rozrzadu oraz sprzegla , oleju itp . Pozdrawiam

#20 Guest_krzysiek

Guest_krzysiek
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2007 - 16:43

calekiem spoko autko tylko jak zalozylem jej gaz zaczely sie problemy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych