Skocz do zawartości

Hyundai: Lantra - opinie kierowców

84 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Lantra

Guest_Lantra
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 13:14

Posiadam autko od 3 lat zrobilem nim jakieś 60tys jestem z niego średnio zadowolony. Mam ciężką nogę przy mojej jeździe pali 8-10l silnik dobry chodź bierze olej (podobno seryjnie) największa prętkość to 200km/h w żeczywistości do pomiaru gps ok 170 tylne bierze rdza przednie i spód są ocynkowane i nie ma rdzy ani śladu. Co do silnika to uszczelka pod klawiaturą szczela co chwile 2 tyg i wymiana wiec lepiej jej nie wymieniać koszt 60zł

#82 Guest_dikey7

Guest_dikey7
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 00:18

Witam i ja posiadam wersje z 96 roku lantre j2 kombi motor 1,6 litra 116km kupilem ja 2 lata wstecz teraz liczy sobje 16no prawie 17 lat jestem jej 2 wlascicielem a w polsce 1 i stwiedzam jak porzednicy nic dodac nic ujac wlewasz benzynke i od czasu do czasu olej wymieniasz ja jak narazie 1 na nadal 5W40 i smigam dalej no oczeiwsciejuz po wymianie paskow i napinaczy ale to musowe oraz tarcz pozatym nic sie nie dzieje oby tak dalej nawet stwierdzam jak na ten wiek to sie blacha fajnie trzyma nie ma rdzy ani innych tego typu - ""podwozie konserwowane""ale jak dbasz tak masz !!!! okresle to tak tanie i fajne autko czesci w dobrych cenach -tylko sprawdzane NAPRAWDE WARTO SIE ZASTANOWIC NAD TYM CZY WARTO TYSIACE WYDAWAC NA COS NOWEGO I DROGIEGO GDY POD NOSEM STOI COS FAJNEGO I TANIEGO W ZAKUPIE I EKSPLOATACJI !!!POLECAM SZCZEZE

#83 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2261 postów

Napisano 29 maj 2015 - 08:54

Gdzie w Polsce są tory, na których używają takich systemów pomiaru - http://www.gtiming.pl/ i w zasadzie każdy bez może za opłatą z tego skorzystać? Interesują nas amatorskie wyścigi, ale oczywiście organizowane całkowicie legalnie.

#84 Guest_Emil

Guest_Emil
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 00:24

POtrzebowałem do budowy domu na chwile kupić. Ło matko ale złom z tego hyundaia. Obciachowe auto, wstyd tym jeździć, generalnie auto dla totalnych biedaków. BIEDAAUTO

#85 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 21:25

1,6 114km w kombi a fruwa jak sportowa furka - radość z jazdy - świetne zawieszenie identyczne jak w wersji coupe! Silnik pomimo oryginalnego przebiegu 350tyś ma moc i przeżyje ten samochód , w VAG'u już dawno by było po remoncie lub szrot a tu idzie jak burza. Szacunek dla Hyundaia. Skrzynia perfekt ,tylko czysta eksploatacja - coś niesamowitego. Ps.Spala max 10 litrów w mieście na trasie 7,5-8,5 lpg instalacja holenderska koltec necam tylko filtry nic się nie dzieje. W rok zrobiłem 35tyś nie oszczędzając go wcale

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych