Skocz do zawartości

Hyundai: Coupe - opinie kierowców

71 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_ehhh

Guest_ehhh
  • Goście

Napisano 17 listopad 2009 - 14:21

kupowac "sportowe" auto i je zagazowac... smieszycie mnie ludzie

#22 Guest_daniel

Guest_daniel
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2010 - 22:47

To że ktoś zakłada gaz dla oszczędności to nic złego , jak ktoś sra kasą to proszę bardzo ale biedniejsi też chcą pojeździć czymś lepszym jeśli za całą kasę kupił furę. Ja mam leganzę 2.0 CDX zaliczaną do limuzyn i to że jeżdżę na gaz czyni mnie gorszym?

#23 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2010 - 19:36

KUPIĘ HYUNDAI COUPE rocznik 2000 lub 2001. W nienagannym stanie. TYLKO CZARNY. Bezwypadkowy!Proszę o kontakt na mail: tylko.hyundai@op.pl

#24 Guest_wozo

Guest_wozo
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 02:50

do crissa...robiłeś ale chyba w majty...audi a4 1.8T ma do sety 8s...a hyundai 1.6 to raczej koło 9.7s...o czy my mówimy

#25 Guest_michał

Guest_michał
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 13:39

super auto jak ktos chce sprzedac 2000/2001 to kupie najlepiej 1.6 ewentuslnie 2.0 najlepiej na gazie(student)heh.oferty na maila michals18@onet.eu

#26 Guest_Ness

Guest_Ness
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2010 - 20:41

chcę kupić Coupe 2002 albo Galanta 2000, które? Bo mnie bierze na Hyundaia:) linia boska

#27 Guest_kaka

Guest_kaka
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 02:30

zagazowałem nie żałuję koszty niskie różnicy nie widać auto mało awaryjne jak już to jakies pierdoły nic poważniejszego

#28 Guest_enzos

Guest_enzos
  • Goście

Napisano 29 maj 2010 - 18:25

ja mam do sprzedania takiego kolor zolty autko bardzo zadbane wlozylem w niego juz moze z 4000tys dlatego ze ja nie lubie jezdzic na czym czego sam nie zakladalem mowie tu o klockach tarczach przewodach itd itd cena to 19000tys nizej nie zejde bo mi sie nie pili go sprzedawac autko bardzo ekonomiczne i wyciszenie w srodku bajka poprostu jezdze na kolach 14 i nawet nie drgnie przy ostrych zakretach bardzo twarde zawieszenie jak na seryjne samochody co mi sie bardzo podoba ludzie mowia ze lanserzy wsie bujaja tymi zlomami wole taki niz jakis inny oklepany zlom jak golf albo audiA3 ahahahahahahahaha kupilem go za 12.5 tys sprowadzony z wloch jak zajrzalem pod spod tego auta to jak nowka nawet kropeczki korozji niczego doslownie

#29 Guest_criss

Guest_criss
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 19:05

smiesza mnie ludzie co mowia ze nic nie obleci 2.0 - moj stary is dawal mu raday jak tylko chcial nie wspominajac o 2.0 czy 1.8 turbo od audi ,ogolnie jakosc wykonania typowo azjatycka ,i gdzie wy macie ten komfort podrozowania? bo napewno nie w tym aucie i prowadzenie ,chyba nigdy nie jechalisce dobrze prowadzacym sie autem a te hyundaie znam mialem 1.6 z pierwszego wypustu potem nowszy 2.0 bo dostalem go i jechalem tez nowym 2,7 v6 ktory ma przecietne osiagi tak naprawde ogolnie to raczej auto dla mlodego ktorego nie stac na dobre e46 albo i psioczy ze to wspaniale auto

#30 Guest_bobek21

Guest_bobek21
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 02:25

te twoje e46 plus dresy no i zalatw sobie jakies neony ps.nie zapomnij zawiesc rodzicow na 12 do kosciola w skacowane niedzielne poludnie no i znowu maniek jak kierowal to przypalil ci podsufitke petem tylko zeby tata nie zauwazyl......buahahahaaaaaaa

#31 Guest_Cracpin

Guest_Cracpin
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2010 - 00:52

Łatwo się sprzeczac, ale przecież żadne z nas nie ma wyłączności na rację, w tym temacie. Jeden lubi blondynki, a drugi szatynki. Ja szukałem vw polo, ale przypadkowo trafiłem na błyskawice, niski przebieg 40 tys mil, cena nie dużo wyższa, a mam klime, skóry + skórzane wnętrze, tempomat, abs,elektryczne ustawianie lusterek, elektryczne szyby, i bajerki - szmerki jak schowek na okulary (trochę maławy, ale daję radę)czy wysuwany stojak na napoje. Po analizie ocen na http://www.autocentr...l/testy-opinie/ i fakcie, że posiadałem już wcześniej Hyundai Lantra i byłem zadowolony z małej awaryjności, nabyłem coupe i jak dotychczas jest OK. Chociaż muszę łożysko z tyłu zmienic, bo hałas już nie do wytrzymania. No ale ta częśc się zużywa w każdym aucie. Tak samo jak wymiany płynów, filtrów, rozrządu. Jak dbasz tak masz.Jakie ma wady moim zdaniem: strasznie niski, mam 175 cm wzrostu, a zdarza mi się zahaczyc o suficik zwłaszcza blisko przedniej szyby. Myślę, że powyżej 185cm to już męczarnia by była. Miał palic 10 - 10.5. Pali 12-13. Chociaż, nie umiem widocznie jeżdzic ekonomicznie, bo Lantra też paliła mi więcej niż jak jeżdziła nią żona i to na trasie, bo w mieście to normalne. Mam ciężką nogę, jak to mówią. Co mi się podoba - trzyma się drogi jak przyklejony, a mam 205/50/r15 opony. Osobiście polecam

#32 Guest_ttt

Guest_ttt
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2010 - 08:51

ja mam na sprzedaz 2003r czarny ciemna szyba alu i pelna opcja...gaz 7miesicy cena 19tys do reki moge wyslac zdjecia jak ktos bedzie chcial pozdr

#33 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 13:08

Jak widzę generalnie każdy chwali swoje, jestem posiadaczem Hultaja od niedawna i uważam, że bardzo dobre auta a jeżdziłem i Audiakiem i BMW, Kiami i Toyotami. Każdy z nich fajny zależy kto czego szuka. Uważam, że Hultaj jak na 2.0 i sportowe auto powinien mieć ze 200 koników jak nowy Hyundai Genesis ale i tak daje rade. Mój brat też ma Hultaja 2009 i również nie narzeka. Generalnie polecam nowy model dobre autko.

#34 Guest_mmm

Guest_mmm
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 20:43

Mam do sprzedania Hultaja j.w. rocznik 2000 szczegóły na mail: martel27@o2.pl

#35 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 11:38

Kupie takie autoNajlepiej poludniowa Polska

#36 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2010 - 18:34

Sprzedam tanio hyundai coupe z 1997r. bogate wyposażenie i wogule super stan. Mam zamiar przejsć na diesla i dlatego chce sprzedac ;p

#37 Guest_jacek

Guest_jacek
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2011 - 20:33

Kupię coupe rok 99 do 2003 Proszę o przesyłanie info na e-maila ze zdjęciami .Jestem poważnie zainteresowany kupnem. Żadnych rozbitków . POZDRAWIAM

#38 Guest_łukasz

Guest_łukasz
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 12:14

Jestem posiadaczeni Coupe 1998 2.0 fx. Jak dotąd nie włożyłem w niego ani grosza za wyjątkiem części exploatacyjnych (rozrząd, klocki, klima). Wierzcie mi, że jest to auto MEGA bezawaryjne. Fajny wygląd, dynamiczny silnik, spalanie zależne od stylu jazdy, ale na rozsądnym poziomie. Silnik 2.0 świetnie gada z LPG (sekwencja BRC polecam). Jedyny mankament:ciężko kupić niebitego. W swoim sam miałem małą kraksę po poślizgu.Ogólnie polecam jako pierwszy samochód dla początkujących kierowców, z uwagi na bezawaryjność.

#39 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 00:51

szukam hyundaia coupe powyzej 2002roku ok 150tys lub mniej przejechane najlepiej czarne benzyna+LPG jesli ktoś posiada takie auto i chciałby sprzedać prosze pisać kupie bardzo szybko oto numer 513954311 prosze pisac lub dzwonić dziękuje i pozdrawiam

#40 Guest_maciek

Guest_maciek
  • Goście

Napisano 28 luty 2011 - 18:54

miałem hultaja 2.0 16v. wydawalo mi się super samochodem. skóra elektryka itd. ogólnie auto wporzo ale z tą bezawaryjnością przesadzacie. niedawno kupilem golfa 4 gti 1.8t i powiem wam, ze naprawde daje rade;d hultaj mimo 2.0 i mniejszej wagi z turbo nie ma szans. ale nie oszukujmu sie ile kosztuje golf a ile hultaj ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych