Skocz do zawartości

Hyundai: Sonata - opinie kierowców

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2001 - 09:34

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Hyundai Sonata.

#2 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2001 - 15:52

Po wielu latach eksloatacji uwagi mam do tylnego zawieszenia - trwałości tuleji wahaczy i drążka stabilizacji (a może do naszych dróg).Inne: amortyzatory wytrzymują tylko 40 000 km, delikatne "pocenie się" uszczelek w spomaganiu układu kierowniczego, "zapychanie się" nagrzewnicy przez różne śmieci z powietrza (kratka na podszybiu jest zbyt rzadka).Poza tym jest OK.

#3 Guest_Michal

Guest_Michal
  • Goście

Napisano 09 październik 2004 - 17:56

Super auto, niezawodne,komfort,wnetrze ciche - przy 190 km/h na autostradzie w Niemczech zona czytala najspokojniej gazete, dopiero po godzinie zwrocila uwage gdzie juz jestesmy. Nie zamienie na zadne MW, a juz nie daj Boze Mercedes - moje poprzednie auta - raczej taczki na dojazd do warsztatu - co drugi tydzien z MB , a BMW po 6 miesiacach zaczal jeczec w silniku.

#4 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 13 październik 2004 - 13:37

Doskonały komfort - założyłem gaz dwa tyg temu. Pali ok 15 litrów w mieście/etylina:12 - 13litrów. Nie wiem czy to dużo. Wygodny, cichy i stabilny. Kupiony salon Polska. Mam przebieg ok 82 tys. Ale "graty" strasznie drogie. Gdzie kupować? Moze w necie? Dajcie jakiś sygnał.

#5 Guest_Ja

Guest_Ja
  • Goście

Napisano 19 luty 2008 - 01:21

To bardzo malo te 15 litrow.He he.Polecam wszystkim! Auto bardzo oszczedne i ..markowe.

#6 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 22:09

Autem jeżdżę 2 m-ce. O zakupie tego modelu zadecydowała cena, sylwetka nadwozia i rankingi niezawodności. Odstraszały trochę publikowane raporty spalania, lecz nie jest tak żle: spalanie na dłuższej trasie przy spokojnej jeżdzie 6,6 litra; miasto w godz. szczytu 12-13 litrów; miasto poza godz. szczytu 9,5-10,5 litra. Super samochód - wygodny, cichy i dynamiczny. Gorąco polecam.

#7 Guest_Hagi

Guest_Hagi
  • Goście

Napisano 10 luty 2012 - 22:56

Witam!Mam problem z sonata, nie chce mi odpalac na cieplym silniku,rozkladam rece - elektronika jej ok

#8 adrian4

adrian4

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 09 styczeń 2016 - 23:53

Fajne autko, szkoda tylko, że nowej wersji nie ma.

Najlepsze, najtańsze oc - zestawienie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych