Skocz do zawartości

Hyundai: Accent - opinie kierowców

69 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 maj 2001 - 09:32

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Hyundai Accent.

#2 Guest_Mizior

Guest_Mizior
  • Goście

Napisano 24 maj 2001 - 17:55

bardzo przyzwoity samochodzik to już 2 Accent w rodzinie i na szczęście ten starszy tzn rok produkcji 1999 a kupiony w 2000 r Co myślicie o tych nowych accentach bo ja koniecznie chciałem tego poprzednika ze względu na atrakcyjny wyglądA ten nowy moim zdaniem to jeden wielki kant na kancie Jak można tak zeszpecić model tym bardziej, że nic poza bajerami typu elektryczne lusterka czy szyby nic w następcy nie poprawili a oszpecili auto !!!ale to co zrobili z Lantrą - teraz Elantra to już szczyt brzydoty jedno co trochę poprawiło wygląd to nowe światła w Hyundaiu QP ale ten jak dla mnie zbyt drogi około 80 tys zł Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Hundaia Szerokiej drogi a i też myślę o tuningu ale na razie interesują mnie felgi jakie najszersze można wsadzić do Accenta wersja poprzednia czytaj "ładniejsza"

#3 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 24 maj 2001 - 18:09

Accent to fajne autko. Mało pali -dynamiczny silnik 1.5 no i ten wygląd - mam na myśli wersję z 1999 roku tzn tę o opływowych kształtach czyli obecnie nazywany Hyundai Old.Co sądzicie o nowym Accencie tym moimi zdaniem kanciatym. Jak wam się podoba nowy wygląd bo technicznie niestety nic nie poprawiono To już drugi Accent w rodzinie i jak do tej pory sprawuje się doskonale Największa wada to fabrycznie śmiesznie wąskie felgi i opony szytki ale mam zamiar kupić alusy tyle że nie wiem czy 13 czy 14 Na 14 podobno będzie bardziej twardy a różnica w cenie niewielka i przy 14 większy wybór wzorów felgPozdrawiam i szerokiej drogi

#4 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 28 maj 2001 - 14:03

105 tyś km jestem pierwszym wlaścicielem. Jestem zachwycony samochodem. oprocz drobiazgow (peklo lusterko) nie bylo zadnej powazniejszej awarii. szybki, malo pali. Wada jest duzy halas powyzej 120 km/h

#5 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2001 - 03:14

Przejechalem 75 tys km. wszystko ok. nigdy nic sie nie zepsulo. polecam doskonaly dynamiczny samochod a brak podswietlenia bagaznika przy tej cenie moge zaakceptowac

#6 Guest_Jerzy

Guest_Jerzy
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2001 - 16:12

Mam okazje nabyc Accenta z 1996 r.wersja z USA ( full wyposazenie)Bardzo prosze o opinie uzytkownikow-skrzynia naturalnie automatz powazaniem jWojcik

#7 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2002 - 22:36

Ogólnie byłem zadowolony.NAwaliła pompka sprzęgła, przy okazji jej wymiany mechanik wcisnął przewód hamulcowy w nadkole (jest to ewidentna wada konstrukcyjna) i pod Mławą przy 130 zabrakło hamulców. Mało pali, dość komfortowy, silnik dynamiczny.

#8 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 20:15

Mam od 5 lat i przejechne 170 tys. km (rocznik 1997). Ani dnia straconego w serwisie na naprawach. Wymieniłem raz żarówki w przednich lampach. Z koła zapasowego jeszcze nie korzystałem. W środku ubogo, za to wszystko działa. Pali od 6.0 do 6.5 zimą. Bagaznik super. Jedyne problemy, to z szybami - przednia wrażliwa na zarysowania, boczne po opuszczeniu trochę hałasują, bo wersja 3-drzwiowa ma duże drzwi boczne. Kupiony i serwisowany w Margo w Gdańsku. Polecam firmę i markę

#9 Guest_Andrew

Guest_Andrew
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2002 - 11:46

Mam go już 2 lata, sprowadzony z Kanady. Ta wersja w porównaniu z amerykańską jest biedna (nie ma elektryki ani wspomagania), ale po niewielkim tuningu optycznym (szerokie fele, wydech) całkiem ładnie się prezentuje. Zalety i wady wszyscy wymieniają te same, więc nie będę powtarzał. Może dodam tylko, że auto jest ocynkowane i nie ma problemów z rdzewieniem nadwozia. A jedynym problemem jaki napotkałem było to, że nie przewidziano fatalnego stanu polskich dróg i rozleciały się (po 125 tys. km) niemal wszystkie tulejki gumowo-metalowe w zawieszeniu i nie szło ich wybić bo się zapiekły śruby w tulejach, niestety trzeba ciąć, ale słyszałem że tak mają wszystkie Hyundai"e. Pozdrawiam

#10 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2003 - 18:22

Czy ktoś wie jak się resetuje komputer w tym autku? Szukam kontaktu z użytkownikami tego autka. Pozdrawiam

#11 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2005 - 06:12

Ogólnie jestem b.zadowolony z swojego samochodu.Zero problemów jak na razie-i oby tak dalej.Mam pytanie:czy któryś z użytkowników Hyundaya mógłby mi wskazac z jakiej stronki moge pobrac dane eksploat.,osiągi,tzn.całą instrukcję obsługi do mojego sam.?Ewentualnie jeśli ktoś posiada w wersji elektron.,prosiłbym o przesłanie na szejgi@tlen.pl. Będę b.wdzięczny.

#12 Guest_MARIUSZ

Guest_MARIUSZ
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2005 - 12:37

Z TYM SPALANIEM TO TROSZKĘ PRZESADA . MAM ACCENTA 3D ZE SPOJLEREM + ALU ,BARDZOPRZYZWICIE WYGLĄDA. WYCIĄGNĄŁEMZ NIEGO 180 KM/H PO OBWODNICY TRÓJMIEJSKIEJ .MOJA BRYKA PALI NAWET 9.5L NA 100KM ,MUSIAŁEM ZAMONTOWAĆ GAZ .NIESTETY MA PLASTIKOWY KOLEKTOR , WIĘC INSTALACJA JEST BARDZO DROGA ,ALE NA SZCZĘŚCIE PRACUJĘ W MOTO-GAZIE I OKROILIŚMY CENĘ DO 50% ,PONIEWAŻ MOŻNA ZAOSZCZĘDZIĆ.POZA TYM PRZEZ 2 LATA SPRZEDAWAŁEM HYUNDAIA W SALONIE SAMOCHODOWYM W GDYNI LIK-CAR BARDZO PRZYZWOITA FIRMA POLECAM. MARIUSZ

#13 Guest_tomek kalety

Guest_tomek kalety
  • Goście

Napisano 06 listopad 2005 - 22:19

autko przejechalo niecale 100000 tys i narazie chodzi bez zarzutow jestem jego pierwszym wlascicielem serwisuje go w salonie wady: mieke zawieszenie skrzynia biegow nie do konca jak byc powina , zalety ; malo pali zrywny , wygodny , wyciagnolem nim 180 max i nic wiecej jak na niego to duzo DROGIE PRZEGLADY

#14 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 14 listopad 2005 - 23:25

Ha, wlasnie wrocilem z USA, kupilem tam na czas mojego pobytu (tzn. 6 miesiecy) to cacko.Skrzynka automat, klima itp, przjechane mial juz 110 tys MIL czyli jakies 176 tys km.Szalalem nim przez 6 miesiecy, dolewalem olej na kazdej stacji benzynowej ale fura byla nie do zdarcia, na tamte warunki to zlom, ale w Polsce byl bym zadowolony z niego o ile mial by mniejszy przebieg i manualna skrzynie.

#15 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2006 - 20:15

przejechałem już 125tys.i nic nie dołożyłem.jednym słowem lejeszi jedziesz.Trzymajcie się drogi...

#16 Guest_bobek

Guest_bobek
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2006 - 23:27

posiadam ksiązke serwisową do accenta (94-98) po polsku !!!!cena 19.90 gg 5114557

#17 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2006 - 15:12

swietne autko tylko jak mozna zdobyc instrukcje do niego w wersji elektronicznej. Za pomoc z góry dziekuje

#18 Guest_marek k

Guest_marek k
  • Goście

Napisano 23 maj 2007 - 17:34

Mam od niedawna używka z Niemiec.Jak narazie zrobilem 5tys km. jeszcze nic nie naprawialem ale chyba bedzie sprzeglo niedlugo z tym ze jesli chodzi o koszta czesci i naprawy bardzo Tanie auto np.sprzeglo komplet 300zl z dostepnoscia troszke gorzej ale sa sklepy internetowe jest najtaniej.W srodku sredniej jakosci plastiki (niech ktos zobaczy jakie badziewie jest w fiatach)bardzo duzo miejsca z tylu +duzy bagaznik.Silnik zrywny w miare ekonomiczny przecietnie 6,5litra jak sie dusi to jednak nawet 7,5.Mysle ze za takie pieniadze na pewno wygodniejszy niz np. Fiat punto w podobnej cenie.

#19 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2007 - 15:20

witamPotrzebuje Polska instrukcji obsługi do accenta 99r?jesli ktoś moze ma to proszem mi dać znać chętnie bym odkupił lub chociaż kserokopie. annaosmeda@interia.pl

#20 Guest_bynio

Guest_bynio
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2007 - 23:24

Moze mi ktos napisac jak moge otworzyc bagaznik od srodka.Dzieki.gg958950

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy