Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Ford: Fiesta - opinie kierowców

249 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_lukasz

Guest_lukasz
  • Goście

Napisano 05 listopad 2006 - 13:41

czy mozliwe jest sciganie na prawo jak jest kuz na krzyzaku przy hamowaniu samochod lata na boki lewa prawa mozna prosic coi jeszce moz etam byc zeby to zlikwidować:)

#42 Guest_Piotrek

Guest_Piotrek
  • Goście

Napisano 12 listopad 2006 - 13:07

Samochodzik bardzo dobry, mam go juz 7 lat i nie mialem z nim zadnych problemow! Ma przejechane 220 tys to jest jego oryginalny przebieg. Nie ma problemow z odpalaniem nawet w duze mrozy. Super autko! Jak ktos ma zajechana Fiestke to nic dziwnego ze narzeka!

#43 Guest_konrad

Guest_konrad
  • Goście

Napisano 30 listopad 2006 - 08:31

mam problem nieraz z odpaleniem jakie moga byc tego przyczyny

#44 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2006 - 22:01

Kupiłem Fiestę Classic 96 rok ostatni wypust ze starą budą składane w Hiszpanii. Nieestetyczne wykończenie tz komora silnika pozostała w podkładzie bazy brak własciwego lakieru dziwne ma się wrażenie otwierając maskę silnika. Przy 180,000 km wyskoczył sworzeń tłoka na czwartym układzie robiąc wielką rysę w tulei co zapoczątkowało spalanie oleju około 0,5 litra na 160 km silnik wyrzuciłem zostawiłem tylko głowicę.Kupiłem silnik 1.3 i wstawiłem wszystko współigra ze sobą teraz ma lepszego kopa, natomiast 1.1 to są trochę za słabe silniki. Ogólnie jestem zadowolony Zywotne autka.

#45 Guest_pol

Guest_pol
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2007 - 00:53

Jak dla mnie to zamalo konikow.Mam problem z biegami cos cieżko wchodzi wsteczny i podczas jazdy nie moge bezposrednio przejsc z 5 biegu na 3 musze wpijac 4 a dopiero potem 3.jak ktos by wiedzial co z tym fantem to dajcie znac.a i zamek mi sie od kierowcy zacina czy to normalne w tym modelu?moim zdaniem to autko ma zbyt maly promien skretu a przesiadłem sie z astry i z korsy oplem bylo latwiej na parkingu.:-)pozdrawiam

#46 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2007 - 17:20

mam problem czasami nie chce palić iskra jest paliwo dochodzi do wtrysku a jak długo krence to nawet świec nie zalewa może ktoś wie jak to naprawić

#47 Guest_lexi

Guest_lexi
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2007 - 18:02

mam to autko od wakacji i jestem z niego bardzo zadowolona jest po prostu zajeb... jak sie dba o auto to sie nie sypie troche serca wystarczy:-)polecam i to barzdzo pozatym malo pali a niezle zapiernicza

#48 Guest_lexi

Guest_lexi
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2007 - 18:44

z checia dolacze do klubu milosnikow tych malych zajeb.. popierdulek sa debesciarski:-)

#49 Guest_emilio

Guest_emilio
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2007 - 22:32

samochód ogólnie bardzo dobry! gdyby nie lecące nadkola :( i od jakiegoś czasu mam ogromne problemy z odpalaniem.. tak jakby z popmy wtryskowej schodziło paliwo.. może ktoś wie jak na to zaradzić... czy w pompie jest jakiś zawór zwrotny? moze muszę nowy kupić... prosze o pomoc.. z góry dziekuje

#50 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 10 luty 2007 - 13:08

Mam kłopoty prawdopodobnie z zabezpieczeniem przed odpaleniem, często rozrusznik odmawia posłuszeństwa . Według kodu, ktury pokazuje dioda to wina rozrusznika . Rozrusznik na krutko działa bez zarzutu . Może ktoś wie gdzie szukać przyczyny ?

#51 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 12 luty 2007 - 20:21

dobry samochodzik energiczny silniczek, auto wygodne zwrotne, hamulce dfelikatnie dzialajace. ale mam problem z odpaleniem moze ktos pomoze .Prosze o pomoc fachowca podaje moj mail dla zainteresowych. Z gory dziekuje

#52 Guest_aq

Guest_aq
  • Goście

Napisano 13 luty 2007 - 13:40

korozja

#53 Guest_RUDY

Guest_RUDY
  • Goście

Napisano 15 luty 2007 - 12:08

Autko sprawuje sie super. Pali bez problemu. Mialem problem z elektryka, wymienilem szczotki w alternatorze. Poza tym wymienilem amory przod, krzyzak i zamek w drzwiach od kierowcy. Zrobilem nim juz 20 000 km. Troche malo koni ale ogolnie jestem bardzo zadowolony. W koncu nie moge spodziewac sie cudow po 16 letnim aucie. Pozdrawiam.

#54 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 20 luty 2007 - 13:26

dobrze się prowadzi,całkiem przyzwoite przyśpieszenie,lubi wypić,słaba jakość materiałów wykończeniowych.

#55 Guest_maniek

Guest_maniek
  • Goście

Napisano 09 marzec 2007 - 20:02

posiadam ten samochód od 15 stycznia , wiec niedługo ale ogólnie jestem z niego zadowolony . nie ma może dużej mocy ale po naszych drogach i tak nie da sie szybko jezdzić. samochółd ma przebieg 155000 km i zastanawiam sie nad założeniem do niego gazu , nie wiem czy mu to nie zaszkodzi jak załoze gas . jest to mój pierwszy wóz i nie znam sie jeszcze na tyle na mechanice. jesli moze cie pomóc w tej sprawie to prosze o kontakt z góry dziekuje

#56 Guest_dzin

Guest_dzin
  • Goście

Napisano 10 marzec 2007 - 19:36

mam 1.8d 94r.auto nie do zajechania.przejechalo ok 40000 i jest ok.odp do piotrka;alternatory sa ok,siadaja bo prawdopodobnie za dlugo grzeja ci swiece zarowe,polecam przerobke na wylacznik reczny.dobry elektryk zrobi to za pare groszy.jezeli chodzi o zapalanie to moze byc wina paska napedu pompy wtryskowej.zaloz nowy i podjedz do DOBREGO warsztatu na regulacje.dzin1975@wp.pl pisz jak bedziesz mial jakis problem.cudotworca nie jestem ale zawsze...

#57 Guest_andrew

Guest_andrew
  • Goście

Napisano 15 marzec 2007 - 19:46

Autko pakowne,wygodne,szybkie jak na pojemnosc,zawieszenie i wnetrze z gruba i ladna kierownica najwieksza zaleta.WADY-zamki,dosc drogie czesci,korozja obok wlewu paliwa i nadkoli

#58 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 24 marzec 2007 - 23:38

Mam już to coś pięc lat ale nie nazwałbym tego samochodem!Problemy nie tylko z odpalaniem lecz zawsze coś się dzieje.Polacam wszystkim wzamian dobry rower!

#59 Guest_gosdek

Guest_gosdek
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2007 - 23:36

Autko same w sobie jes OK. ale jak wszyscy,mam znim zawsze jakiś problem, gdyby nie tak fatalny silnik wszysko byłoby dobrze. Najgorsza jest zima. Wymieniłem świece żarowe, filtr paliwa,olej z filtrem, paski rozrządu i nowy akumulator,to wszystko w serwisie Diesla,ciśnienie w cylindrach 24atm. Tylko przyszły lekkie mrozy i zaczoł sie problem z odpalaniem. Tragedia. Ale i tak lubię to AUTKO.Ma coś w sobie. Polecam każdemu.

#60 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2007 - 19:47

No cóż...mimo że mam już 28 lat i prawo jazdy od 10-ciu to jest to mój drugi samochód. Moja opinia. Mój egzemplarz ma przejechane 145tkm i choć jestem w stanie uwierzyć to nie ma to jakiegokolwiek znaczenia w tym roczniku. Ogólnie jest ok. Zawiodło mnie tylko raz - zawilgotniało po 2 tyg stania w okresie zimowo-wiosennym. Co do zalet to nie ma za wiele - po prostu jeździ. Wady...tu będzie więcej. Silniczek kopci do momentu pełnego nagrzania (prawd. efekt kilkakrotnego przegrzania), lubi pić olej (ok 1l/600-700km), hałas w środku (bez mocnego audio ciężko sie jeździ), marne i nietrwałe zawieszenie, ciężko działająca kierownica... Ogólnie nie jestem marudny i jeszcze ten rok przejeżdże. Mam kilka pytań do odwiedzających. Jakie maxymalnie duże opony i o jakim profilu można wstawić do niej? szczególnie chodzi mi o tył i tylko 13-tki. Pozdrawiam wszystkich właścicieli tego udanego i trwałego jak na tamte czasy i marke autka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych