Skocz do zawartości

Ford: C-Max - opinie kierowców

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 13:07

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Ford C-MAX.

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2012 - 18:56

idzie jK burza!komplet pasazerow i bagaz i 2000km/h nie jest wielkim wyczynem.do 160km/h zaden zakret nie robi problemu.fajne wnetrze ale ten blyszczacy plastic na desce szybko sie rysuje.kompletne wyposazenie lacznie z rozpoznawaniem ograniczen predkosci.uklad kierowniczy wzorowy-zawsze qiadomo jak skrecic kierownica by dobrze wejsc w luk autem.nie wychyl sie nadmiernie przy gwaltownych skretkach.fajnie tlumi nierownoaci choc nie jest zbyt miekki.

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2012 - 00:15

Co z tego, że silnik torpeda, w środku elektroniki więcej niż niejednym BMW skoro przez fotele pół mojej firmy do ortopedy z kręgosłupem biega. Siedzisko za krótkie, nogi w powietrzu (calkowity brak podpadcia uda) nawet u osób o wzroście 170cm), podpórka pod lędźwie wypycha tyle co nic, tak jakby jej nie było. Fotel nie trzyma cała w pionie, boczne ranty siedziska i podparcie w ogóle nie pracuję, do tego jest dziwnie przeszyty i generalnie przejchanie dalej niż 100km wywołuje u mnie łzy i rozpacz.

#4 Guest_C Max II

Guest_C Max II
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2013 - 15:05

Niestety zapas mocy kusi zeby z niej korzystać,ale nie ma nic za darmo.Jazda miejska to ponad 10 ltr/100km i do tego klima, wskaznik paliwa topnieje w oczach.To jedyny minus tego samochodu jak na razie.Jezdzi sie bardzo dobrze i wygodnie,dobra widoczność,duzo miejsca nad glowa (mam 190cm wzrostu).Pewna niewiadoma jest trwalosc tych silnikow badz co badz mocno wyzylowanych bo 150 lub 182 KM z poj.1,6 to duzo ,co prawda wspomaganych turbina.Silniki tej serii
1.0 -125 KM dostały nagrode silnika roku ale zobaczymy jak to bedzie wygladac w dalszej eksploatacji.

#5 Guest_maks

Guest_maks
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 22:34

Kupiłem nowy i niestety to nie jest sharan jaki miałem.Auto ciasne z tyłu,
auto przenosi nierówności drogi wchodząc w uciążliwą lambadę ,czuje to wyrażnie
kierowca.Słaba widoczność dla kierowcy przez pasażera,słupek,zagłówek.Czekam
na efekty spalania ma być 5 litrów po 5000 tys km

#6 Guest_jasko61

Guest_jasko61
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 19:27

I jak spalanie?

#7 Guest_spide

Guest_spide
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2014 - 12:08

spalanie takie jak będziesz jeździł,inteligentnie w mieście 6,8l,na trasie 6,4
ale elastycznie i spokojnie

#8 Guest_TOMEK

Guest_TOMEK
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:53

Ja mam silnik 1.6 115 KM zrobiłem w jeden dzień 460km. i średnie spalanie wyszło 5l na 100km. a co ciekawe 150km. przed domem wskoczyło 4,9l na 100km. na klimie i w upale,średnia prędkość całej podróży to 70km/h i to nie pierwszy raz gdy mam takie spalanie, co do auta i jego zachowanie w podróży to super.Miałem poprzednio TURANA i ten FORD w mojej opinii jest lepszy pod każdym względem no może mały minusik pojemność bagażnika i na tylnej kanapie w turanie było troszkę więcej miejsca pozdro. 

#9 RafalBig

RafalBig

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 23:57

Fajnie się prezentuje c-max dane techniczne macie tutaj. Ja osobiście bym teraz kupił jakbym miał fundusze na zmianę auta :) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych