Skocz do zawartości

Dodge: Intrepid - opinie kierowców

59 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_gosia

Guest_gosia
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2008 - 16:08

kupiłam ostatnio dodga 3,5 2003 co ile wymienia się w nim rozrząd i jaki olej do silnika?

#42 Guest_janusz

Guest_janusz
  • Goście

Napisano 06 październik 2008 - 19:02

Mam pytanko, ponieważ chcę kupić to autko, posiada już instalację gazową, ale jego przebieg to 139000 (chyba mil) czy to duzo czy mało jak na ten rocznik?

#43 Guest_mikob1

Guest_mikob1
  • Goście

Napisano 23 październik 2008 - 11:02

uwaga! sprzedaje mojego dodga intrepida (chciałbym nim pojeżdzić gdzieś do 10 listopada)autko 2004r z gazem(od czerwca).fotki wyślę na e-mail. chętnych zapraszam do oglądania osobistego w Radomiu! pozdrawiam

#44 Guest_Kaska

Guest_Kaska
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 10:21

Jezdze dodgem z 2001 czwarty rok, trzy lata w Stanach i od lipca mam go juz w Polsce. Uwazam, ze jest to swietne auto. Zagazowalam- koszt okolo 3 tys(gaz sekwencyjny). Komfort jazdy niesamowity. Jednak slyszalam, ze lubia siadac w nim pompy, ktore rozwalaja silnik. Poki co nic sie u mnie zlego nie dzieje, ale wiem z roznych zrodel, ze lepiej jest wymienic poki jeszcze wszytsko jest ok. Przyznaje, ze od tych czterech lat jedynym kosztem tego samochodu to koszt eksploatacji: klocki, tarcze, olej i paliwo. Mnie sie trafil swietny model, obym nie zapeszyla:). Pozdrawiam wszystkich wlascicieli Intrepidow.

#45 Guest_adrian

Guest_adrian
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2008 - 23:17

witam mam dodge intrepid 2001r 2.7 benzyna jak wiadomo pelna elektryka i reszta udogodnien wyjezdzam z kraju i musze go niestety sprzedc a popieram opinie kolegow autko zarąbiste ;P cena 15.5 tys zl ma lekko zbity przedni blotnik do polakierowania ale poza tym autko bez szwamku po wymianie filtrow plynow mam go 2 latka i sprawuje sie super pozdro

#46 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2008 - 16:50

Super autko!!! duże (ogromne) wygodne i (uwaga) ekonomiczne (taka laguna 1.8 pali jedynie 1-1,5 gazu mniej w mieście-warto litr gazu dołożyć i mieć 207km a nie 100km..), więc ten jest do sprzedania za 23,777zł polecam!!! auto 2004 rok, fajne!!!

#47 Guest_INtrepiD GO

Guest_INtrepiD GO
  • Goście

Napisano 08 luty 2009 - 22:37

Zgadzam się z wami ale nie wsyzstki tylko nie z tymi co cenią sobie śmieszne niemieckie zabawki.miałem ich full, a propo BmW jeżdżą przewaznie CieCie bez obrazy tymi starszymi nie mówię o roku powyzej 2004.ma Dodge"a i cenie go bardzo wysoko, wiec tylko Ci się wypowiadają na jego temat negatywnie co nigdy nie mieli autka z USA i boja sie skrzyni automat. PoZdR..

#48 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 09 luty 2009 - 18:52

ładny przestronny i bardzo wygodny samochód, silnik niestety wielka porażka producenta... konstrukcyjnie złe smarowanie silnika. w każdym modelu do 2002 roku sypie się napinacz prowadnicy rozrządu a później lecą panewki, rozrząd się przestawia i gnie zawory...

#49 Guest_KRYSTEK

Guest_KRYSTEK
  • Goście

Napisano 17 luty 2009 - 16:10

JA JEZDZE 3 ROK INTREPIDEM Z 99R I NA POSTOJU Z ZAPIETYM BIEGIM NA 600obr ZAPALA SI KONTROLKA CISNIENIA OLEJU CHOCIAZ AUTO MA DOPIERO 130000 ORGINALNEGO PRZEBIEGU OD NOWOSCI ZNAM JEGO HISTORIE. CZY KTOS MOGL; BY NAPISAC CO Z TYM ZROBIC. DODAM ZE POWYZEJ 700obr JEST OK. I JAK SPRAWDZIC KONDYCJE ROZRZADU ZEBY NIE DOSZLO DO TAKIEJ DEMOLKI W SILNIKU JAK KTORYS Z FORUM NAPISAL?

#50 Guest_wieslaw

Guest_wieslaw
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2009 - 16:22

mam pytanko gdzie sie znajduje pompa paliwa ??? czy ktos wie moze mi podeslac odpowiedz na email

#51 Guest_DARIUSZ

Guest_DARIUSZ
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2009 - 18:21

PO KOSZTACH . POTRZEBUJE SZYBKO GOTÓWKE .POSIADAM DODGE INTREPID DO SPRZEDAŻY WSZYSTKIE CZĘŚCI ORAZ CAŁY DOBRY SILNIK LUB W CAŁOŚCI . TEL (012)412-12-82 PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY.

#52 Guest_Adam:)

Guest_Adam:)
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2009 - 12:10

Czy może ktoś mi powiedzieć czy to dobre auto . Cholernie mi sie podoba . Adam :)

#53 Guest_Jaca

Guest_Jaca
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2009 - 22:04

przeczytałem wszystkie wasze opinie posiadam autko z 2004 r 3.200 l jeżdżę nim dwa lata wymieniłem amory klocki tarcze normalna eksploatacja jest zagazowany sekwencja ,jest to mój pierwszy Amerykaniec i na samochody Europejskie się nie przesiądę .przejeżdżam naprawdę dużo kilometrów i nie odczuwam żadnego zmęczenia super autko plecam terz przymierzam się do 300C

#54 Guest_wyt

Guest_wyt
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2010 - 11:50

Witam mam pytanko,posiadam interpida z 2004r i ostatnio koleś na parkingu rozwalił mi dwoje drzwi i tylni błotnik na początku byłem bardzo wkurzony ale ktoś mi powiedział ze moge dostać z ubezpieczalni dobrą kase za to,czy ktoś wie ile moge sie spodziewać ??????

#55 Guest_lizak

Guest_lizak
  • Goście

Napisano 01 listopad 2010 - 10:20

posiadam dodge intrepid-a z 2000r. i powiem tak; psuje sie jak kazdy samochod!(bo wszystkie sie psuja) i czesci jak kazde kosztuja... jednak komfort jakim obdaza wlasciciela i niesamowita satysfakcja posiadania tego przepieknego "KROWIASTEGO" przeogromnego auta jest wprost nieopisana. kiedy go kupowalem, mialem nim jezdzic 2 lata... i sprzedac... jezdze juz 3 i nie oddam go dopóki nie padniie cos co bedzie przewyzszalo koszt naprawy w stosunku do wartosci auta... jezdze nim 3 lata... regularnie pilnuje wymiany oleju... filtrow itp. i NIC SIE DO NIEGO NIE DOTYKAM!!!! a mam juz 2.5 roku LPG to z mojej glupoty nawet filtrow w gazie nie wymienialem. NIC SIE NIE DZIEJE I KTO SIE ZASTANAWIA NAD KUPNEM TEGO AUTA TO ZE SZCZEREGO SERCA POLECAM! bo w dalszym ciagu kiedy na niego patrze to "CIESZY SIE OKO" okresle go jedynie 2 slowami; niesamowita wygoda i doskonaly komfort!!! POLECAM W 1.000.000 % i pozdrawiam wszystkich szczesliwych posiadazy....

#56 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 21:55

taaak auto ma juz 11 lat a nadal zwraca uwage na ulicy nie to co niemieckie auta ktorych jest wiecej niz kiedys maluchów. Zwłaszcza w złotym kolorze

#57 Guest_wyt

Guest_wyt
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 16:37

Witam mam Intrepida z 2004r poj 2.7 bez gazu,co moze być przyczyną duzego spalania paliwa ?Auto na 100km potrafi spalic mi 25l to chyba za duzo biorąc pod uwage bardzo spokojną jazde !!

#58 Guest_jacek

Guest_jacek
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 12:10

witam.właśnie przymierzam się do kupna dodge intrepid z 99r silnik 2698cc za 9tyś z gazem sekwencyjnym firmy prince..bardzo proszę o jakieś opinie na temat tego auta i na co zwracać uwagę..

#59 Guest_Tomaszewski

Guest_Tomaszewski
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2011 - 18:34

zloty kolor tylko 102,000 1999 auto plynie po autostradzie kupilem okazyjnie za 10,000 pln tylko na wolnych obrotach silnik lekko zazuca . Pozatym za***iste autko silnik moge zapalic z okna pilotem spoko autko polecam.

#60 Guest_mania

Guest_mania
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 16:23

Nie rozumiem dlaczego zaraz dolne półki amerykańskie...! Mam DODGA INTREPAD i jestem zadowolona, pełen komfort jazdy, stabilność i piękny wygląd... Mam taki samochód na jaki mnie stać, nie należy od razy krytykować aut "z dolnych półek amerykańskich"!!! Jeżdże tym czym lubie... prosze nie krytykować tylko sensownie się wypowiadać

Może powiecie cos na temat Fiata 126 p, a też taki posiadam :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych