Skocz do zawartości

Dodge: Neon - opinie kierowców

56 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2001 - 12:53

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Dodge Neon.

#2 Guest_P

Guest_P
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2002 - 23:40

Genialna, sportowa a zarazem bardzo elegancka limuzynka, ponad 130 KM deklasuje konkurencję na trasie i w mieście, za takie małe pieniądze za jakie można kupić używanego to nawet nowego Punto czy dziadowskiego Seata sobie nie sprawie! Fakt jednak, że sporo pali a serwis i części są w Polsce bardzo drogie. No cóź, po prostu trzeba dbać.

#3 Guest_seban

Guest_seban
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2002 - 07:33

opłaca się to kupic za 8000, don wymiany jest przegub - jaki to koszt

#4 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 28 luty 2003 - 03:27

W tej klasie za taka cene na rynku to najlepszy bajerancki woz! Klima, automat i wspomaganie to standard, czasem tez elektryka czy tempomat. Silniczek zwawy i ekonomiczny - niskie zuzycie paliwa. Bardzo fajny samochodzik, czesci dostepne w polsce od reki w zasadzie tyko trzeba wiedziec gdzie. Z reszta mi sie nie psuje nic, a klocki to chyba normalka ze sie wymienia...

#5 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 28 luty 2003 - 03:29

Czesc jestem Asia. Jezdze Neonem po wawie i na trasy czasem tez. Automat jest cudowny. Klima dziala elegancko. Mam elektryczne lusterka i szybki - wygoda. Podswietlane lusterko wewnetrzne - cos dla kobiet, mimo ze nia jestem nie uzywam za czesto:) Kubel z macdonalda jest gdzie wsadzic bo sa oczywiscie uchwyty jak to z USA. Miala kiedys Opla Tigre, Skode Felicie, ale Neon bije na leb na szyje. Pozdrawiam wszystkie uzytkowniczki Neona oraz uzytkownikow:)

#6 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 28 luty 2003 - 03:32

Silnik jest miodzio. Bardzo dobre odejscia, a przy tym male zuzycie paliwa! Wnetrze dosc przestronne i wygodne. Najlepsza jest klima w takim malym autku a to standard! Moja wersja nie ma niestety nic elektrycznego tak wiec szybki recznie otwieram, bo szybki w Neonach elektryczne za doplata byly nawet w USA. W ogole w malych autach w USA to takie rzeczy sa opcjami ale tanimi, ale nie brali tego ludzie jak widac. Problemow nie mialem nic mi sie nie psuje. Automat chodzi elegancko, dbam, oleje zmieniam i nie katuje autka i wiernie sluzy. Naprawde samochodzik godny polecenia!!!

#7 Guest_A

Guest_A
  • Goście

Napisano 28 luty 2003 - 03:35

bajera I TYLE

#8 Guest_neon

Guest_neon
  • Goście

Napisano 28 luty 2003 - 03:35

jest MALY ALE FUUUUUUUUUUULLL WYYYYYYYYYYYYYYYYYPAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSS!!!

#9 Guest_-

Guest_-
  • Goście

Napisano 28 luty 2003 - 03:36

NAPRAWDE MI SIE NIM DOBRZE JEZDZI. WYGODNY. NIE MECZY SIE CZLOWIEK. KLIMA. DOBRY SILNIK. MALO PALI. NIE MA AWARII. TANI. POLECAM!

#10 Guest_Michal

Guest_Michal
  • Goście

Napisano 22 maj 2003 - 11:53

a moj samochod przechodzi wszystko co do tej pory mialem. Psuje sie co piec tysiecy km. czesci drogie jak cholera. POza tym dobry mocny i nie wysilony silnik

#11 Guest_WIKTOR

Guest_WIKTOR
  • Goście

Napisano 26 maj 2003 - 10:23

MA SUPER ODEJŚCIE,TROCHE PALI ALE TO NIC.MA PLASTIKOWY KOLEKTOR I CIĘŻKO JEST O GAZ DO NIEGO.POLECAM.VIKI!

#12 Guest_Michal

Guest_Michal
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2003 - 12:38

Jest to super furka dla kazdego kto chce jezdzic w luksusie a zarazem chce poczuc smak ostrej jazdy.Posiada super bajery klima,radio na CD... oj duzo by wymieniac.

#13 Guest_s

Guest_s
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2003 - 12:51

Serdeczne pozdrowienia dla Aski od Gierka. Za to ze mnie kocha i ja tesz ja kocham kocham cie. I michalka tesz kocham i twojego neonka

#14 Guest_Pawlo

Guest_Pawlo
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2003 - 23:10

Śmigam Dodge NEON i według mnie ten samochodzik za te pieniądze jest DOBRYM samochodem chciałem sie dowiedziec gdzie moge zmienić reflektory w nim na rynek Europejski czekam na waszą pomoc dziekuje. Poza tym śmigałem nim jak narazie ponad 160km/h bez najmniejszego wysiłku pozdrawiam.

#15 Guest_Winus

Guest_Winus
  • Goście

Napisano 01 marzec 2004 - 16:39

Napalilem sie, kupiel i nie zaluje... Auto jest swietne, troche sztywne zawieszenie ale coz, jak jedzie 200 km/h to tak musi byc..... Jak ktos zamontowal w nim gaz to prosze o kontakt.

#16 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2004 - 20:14

Autko jest za***iste;PTylko mam pytanie do uzzytkownikow: gdzie najlepiej (najtaniej) kupowac czesci do tej furki ? Z gory dzieki za odp

#17 Guest_Dominik

Guest_Dominik
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2004 - 00:36

Super autko... Twarde zawieszenie, jednak bardzo dobrze trzyma się zakrętów... Jednak troszkę hałasuje łożysko od klimy... gdzie mogę w Polsce nabyć w miarę tanio tego typu części do Neona? Pozdrawiam wszystkich właścicieli tego wozu!

#18 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2004 - 00:48

witaYcie , niech ktoś mnie oświeci czemu jedna autka sa sygnowane jako chrysler a inne np. moje jako dodgebo nie bardzo czaje

#19 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2004 - 01:08

http://motoforum.pl/...phpbb/index.php

#20 Guest_Igor

Guest_Igor
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2004 - 20:40

Jestem szczęśliwym posiadaczem neona od miesiąca.Uważam,że samochód jest rewelacyjny!Mam tylko pytanie na zaś:gdzie się najlepiej zaopatrywać w części(oczywiście tanio ale z sensem).Acha,mam w nim wtryski od Mitsubishi Eclipse(nowe) i czy ktoś może wie ile ta fura ma fabrycznie koni.Bo na dzień dobry pojechałem na wycieczkę i skończyła mi się skala na prędkościomierzu(tak około 220km/h) i tak przez całą trasę a jechałem przez połowę Niemiec!Pozdrawiam wszystkich zapaleńców Neonów.Igor

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych