Skocz do zawartości

Dodge: Magnum - opinie kierowców

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 12:52

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Dodge Magnum.

#2 Guest_xwexwe

Guest_xwexwe
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 09:59

Ogólnie bardzo "amerykańskie" autko. Niestety, bardzo tandetne w środku: twarde plastiki, na wybojach trzeszczą, są słabo spasowane. Jednak zaletą jest silnik i cena. v6 dość poprawnie współgra z automatem: trochę czasu mija zanim zmieni bieg, ale jak już zmieni to... dochodzi tylko nieziemski dźwięk tego silniczka. Spalanie dość wysokie, charakterystyczne dla tych samochodów. Zaskakuje niska awaryjność, przypuszczać można, że amerykańskie autka nie są trwałe, a tu psikus...

#3 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 19:14

zgadzam się z tobą... do estetyki wykończenia ... typowo amerykańska .ale o to chodzi właśnie ... czy to nie jest piękne że tak mało przypomina europejskie auta? ŻE na drodze wyróżnia się wyglądem,a w środku oferuje zupełnie inny klimat jazdy? Tym autem się po prostu człowiek wiezie .w środku można się po prostu gonic(cokolwiek to znaczy ;))tyle miejsca .
moja córka nie chce z niego wysiadac. mało awaryjny ...praktycznie wcale 33 tys. mil i wymieniłem tylko gumy stabilizatora org. 39 zł za szt. są dwie ...zagazowany spala 20 w mieście 16 mieszane 14 trasa...gazu...nie mam pytań. dzwięk silnika? radio mogłoby nie istniec ;)podsumowując ... super auto dla każdego kto ziewa już europejskim designem.dla kogoś kto nie boi się łamania stereotypów i nie podnieca się detalami a zależy mu na solidnym pojeździe...otwarte gęby na drodze innych użytkowników gwarantowane od 4 roku życia do 80 obejrzy się prawie każdy... w sumie to jego jedyna wada. nie da się przewieźc nie zauważonym.
ps.przepraszam za gramatyke i ortografie oraz interpunkcję ... na kolanie , spiesząc się pisał.
pozdro.tomek

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych