Skocz do zawartości

Citroen: C3 - opinie kierowców

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 13:41

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Citroena C3.

#2 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 05 listopad 2005 - 21:21

Jeżdze takim autem od ponad pół roku i już byłem w serwisie 3 razy, cały czas mam problemy z elektroniką i aż strach pomyśleć co będzie jak sie zakonczy gwarancja

#3 Guest_majster

Guest_majster
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2008 - 07:33

Wspaniałe autko.Jezdżę nim już ponad 4 lata, bezawaryjne,żadnych usterek.Jako używane trzyma dobrze cenę.Miałem już wiele ofert chętnych do odkupienia o demnie tego autka.Znakomity na codzienne zakupy i w yjazdy poza miasto.Niskiy apetyt na paliwo.

#4 Guest_waldek

Guest_waldek
  • Goście

Napisano 08 maj 2012 - 09:45

kupiłem c3 1,4 hdi 4 lat temu. Auto przejechało kilkadziesiąt kilometrów. przez ten okres wymieniłem klocki, amortyzatory z przodu. standardowe przeglądy (oleje, filtry). generalnie nie mam większych uwag.

słaboscią c3 niestety są fotele i głośnozamykające sie drzwi.

#5 Guest_krzysztof

Guest_krzysztof
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2013 - 21:02

Witam jestem szczesliwym posiadaczem tego auta w sumie mam go tylko rok (kupiony w salonie)przejechane 20 tys km i powiem ze zero usterek! super silnik (wspolpraca z BMW)ciagnie bardzo ladnie tylko w trasie brak 6 biegu spalanie 6,5l normalna jazda. Najwyzszej jakosci materialy w srodku,super sprzet audio,zawieszenie ciut z miekkie ale za to komfortowe,duzy bagaznik 300 litrow. przed kupnem ogladalem i jezdzilem wieloma nowymi autami i najlepsza okazala sie Cytryna pod kazdym wzgledem! polecam 100%

#6 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 18:21

mam to auto prawie rok przebig 18 tyś ogólnie jest ok najfajniejszy jest silnik dynamiczny ielastyczny skrzynia ma długie skoki lewarka i wsteczny się zacina piszczy fotel pasażera to narazie wady byłoteż tylne zawieszenie ale serwis wymienił inne amortyzatory i auto teraz dużo ciszej pokonuje dziury zalety dobre wyciszenie ogrzewanie i schładzanie i na koniec dobra cena zakupu szkoda że serwis to jeszcze prl dotarło to domnie przy nwprawie brak aut zastępczych

#7 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 22:45

Witam Pawel! Mam tez taka cytryne od nowosci rowniez 18 tys przebiegu i mam problem z pukaniem tylniego zawieszenia. bylem z tym w serwisie i zamowili nowe amortyzatory i obecnie czekam az przyjda i beda wymieniac. Pytanie moje czy u Ciebie to faktycznie byly amortyzatory czy moze cos dalej puka?Mam jeszcze zastrzezenia do tapicerki badz uszczele lub czegos w drzwiach bo teraz przy mrozach cos tam trzeszczy tylko przednie drzw w tylnich jest cisza. w serwisie powiedzieli ze to wina mrozu i nic nie moga z tym zrobic bo wszystko jest ok:( Czy u ciebie tez cos takiego wystepuje? Jescze jedna rzecz gdyz zauwazyle ze w zbiorniczku plynu chlodniczego ubylo mi plynu do min. W serwisie powiedzieli ze wyparowal i ze to normalne ale cos mi nie gra w zadnym aucie nigdy mi nie ubywalo a tu nagle paruje? Bylbym wdzieczny za podzielenie sie swoimi wrazeniami i wskazowkami co do wyeliminowania moich przypadkow w C3.

#8 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 20:31

Witam. Po wymianie amortyzatorow z tylu auto sie usztywnilo i przestalo pukac.  sa chyba od nowosci montowane wadliwe takze polecam wizyte w serwisie i wymiane na gwarancji. pozdrawiam juz szczesliwy posiadac citroena c3 1.4 vti 95km:)

#9 Guest_Zbig_55

Guest_Zbig_55
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 13:18

Jeżdze takim autem od ponad pół roku i już byłem w serwisie 3 razy, cały czas mam problemy z elektroniką i aż strach pomyśleć co będzie jak sie zakonczy gwarancja

A ja jeżdżę 7 lat i tak kiepskiego samochodu nie miałem. Zimą gaśnie i przez jakiś czas nie można go odpalić, wymiana uszczelki głowicy silnika, przecieki na misce olejowej, awaria pompy ABS ( raz jest komunikat a nieraz gasnie ). Cena pompki 3 400 zł!!!

#10 Guest_Igor

Guest_Igor
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2017 - 08:38

A ja tam sobie chwalę ten samochód 

#11 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 04 wrzesień 2019 - 16:13

Mam nową C3 i jest super, ale tylko do miasta. W trasie bywa ciężko, bo silnik słaby. Ale to wiedziałem. Jak czytałem różne opinie na https://www.auto-motor-i-sport.pl/czy innych stronach, to wszędzie to się pojawiało. jako auto miejskie idealnie się C spisuje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych