Skocz do zawartości

Chrysler: Voyager - opinie kierowców

473 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Malwina

Guest_Malwina
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2007 - 16:42

witam! chce kupic voyagera od 2000 roku silnik 2,5 diesel, prosze o informcje ile pali , i czy rzeczywiscie lepiej decydowac sie na diesla czy jednak benzyna , nie wiele sie na tym znam !! blagam pomozcie !!

#42 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2007 - 17:22

Witam. Kupilem właśnie voyagera ale ma niestety pęknięty łańcuszek rozrządu. Czy ma ktoś opis tego silnika? W linku powyżej są tylko benzyniaki...

#43 Guest_MARCIN

Guest_MARCIN
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2007 - 23:53

WITAM. MAM WYCIEK OLEJU ZE SKRZYNI BIEGÓW. PO ZALANIU OLEJU SKRZYNIA PRACUJE PRAWIDŁOWO,TYLKO ZE CIĄGLE LEJE SIE OLEJ PRZY WYZSZYCH OBROTACH. WYCIEK JEST Z ŁĄCZENIA SKRZYNI Z SILNIKIEM. PODEJRZEWAM,ZE JAKI$ USZCZELNIACZ NA SPRZEGLE. JEZELI KTOŚ JUŻ MIAŁ Z TYM DOCZYNIENIA PROSZĘ O POMOC. POZDRAWIAM.

#44 Guest_Łukasz mechanik

Guest_Łukasz mechanik
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2007 - 12:12

do tego samochodu jest mało dostępnych części zamiennych np; na sląsku niema żadnego sklepu chlyslera fajnie się jedzi dużo miejsca to auto jest tanio poniewarz niema części a jak są to drogie !!!!! ( niepolecam)

#45 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 02 luty 2007 - 20:53

Zastanawiam się nad kupnem Voyager lub Grand Voyager jestem kompletnie zielony w tych samochodach nie wiem czy kupić w kraju czy jechać za granicę. Czekam na Państwa rady i opinie z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam.

#46 Guest_Niko

Guest_Niko
  • Goście

Napisano 03 luty 2007 - 13:44

Zapraszam na jedyne w polscie forum ! Voyagera ! Kazda wiadomosc na temat voyagera Porady techniczne ciekawostki wszystko co tylko chcesz !! www.tajemnicevoyagerow.fora.pl !! Zapraszamy !!

#47 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 05 luty 2007 - 00:55

Witam wszystkichPoszukuję książki serwisowej po polsku oraz części do skrzyni biegów manualnej

#48 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 13 luty 2007 - 16:55

Wyposażenie max. Do 130.000 km żadnych usterek. Duże spalanie. Wygodniutki, pojemny, komfortowy, zadawalający

#49 Guest_Sylwek

Guest_Sylwek
  • Goście

Napisano 11 marzec 2007 - 19:44

Witam! Chcialbym kupic sobie jakiegos vana, lecz nie wiem na co sie konkretnie zdecydowac. Czy ma to byc chrysler, dodge czy ford winstar. Prosilbym o przeslanie opini o tych samochodach na moj adres, a takze informacje o tym ile spalaja :D.Z gory dziekuje!

#50 Guest_Bogusław Buganik

Guest_Bogusław Buganik
  • Goście

Napisano 16 marzec 2007 - 21:27

polecam dla wszystkich , którzy chcą ten model

#51 Guest_roman

Guest_roman
  • Goście

Napisano 20 marzec 2007 - 00:55

jak wygodny i ładny tak samo awaryjny rocznik 2005 mam go od nowości przejechałem 100 000 km wymieniono: wałek skrzyni biegów, cały silnik, jakieś kolanko przy chłodnicy (był wyciek, półoś, przekładnię kierowniczą, panel sterowania klimatyzacja i nawiewami, obecnie czekam na wymianę katalizatora (oberwał się wkład), o pierdołach nie wspominam. gwarancję na niego mamdo końca kwietnia i już zaczyna być mi ciepło.

#52 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 21 marzec 2007 - 21:41

potrzebuje info na temat tego autka! jesli ktos moglby cos podpowiedziec bede wdzieczny, zastanawiam sie nad zakupem tego samochodu

#53 Guest_krzysztof

Guest_krzysztof
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2007 - 21:09

kupię instrukcje obsługi

#54 Guest_waldek

Guest_waldek
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2007 - 21:14

pali ile chce od 10do18l ,dużo przestrzeni słabe hamulce,automat dość dobry na trasę,dobre przewietrzanie,koszmarny demontarz foteli ,ciężki duzy van jeden z bardziej wygodnych.Dosc tani w zakupie.Diesle za słabe i awaryjne [chuba że po 2003r]benzyniaki paliwożerne częste drobne awarie ,głównie drobiazgi.Za słaba instalacja elektryczna [w europie są inne lampy dlatego przegrzewaja się zlączki].podobno wersje produkowane w eropie [Austria]są lepiej montowane niż te zza oceanu.Szybko zuzywaja się hamulce [waga] trudno dostepne i drogie częsci.Lubia przeciekac silniki i skrzynie.Przy większych prebiegach potrafia brac sporo oleju.jeśli trafi się na zadbane auto z przyzwoitym przebiegiem bez przeszczepów blacharskich mozna naprawde wygodnie podróżowac nawet z rodzina za przyzwoite pieniądze.

#55 Guest_Niko

Guest_Niko
  • Goście

Napisano 06 maj 2007 - 19:18

Zapraszam na jedyne w polscie forum ! Voyagera ! Kazda wiadomosc na temat voyagera Porady techniczne ciekawostki wszystko co tylko chcesz !! www.tajemnicevoyagerow.inten.pl !! Zapraszamy !!Zloty ! Imrezy ! fanatycy Voyagerow Zapraszamy !!

#56 Guest_Juliusz

Guest_Juliusz
  • Goście

Napisano 08 maj 2007 - 00:32

Witam ! Chcę kupić vojagera 2,5 TD rok 2000 pełna opcja !! Bardzo proszę o informację ile takie auto pali na 100km, juliuszrohnka@o2.pl

#57 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 13 maj 2007 - 00:54

POMOCY! Mam do kupienia voyagera 2,5 benzyna 1996r. za 12800zł ale jest jedna niejasność - ma stare kanciaste nadwozie, a tekie robiono do 94r. nie wie co jest grane? proszę o meila jak ktoś zna temat

#58 Guest_longi

Guest_longi
  • Goście

Napisano 17 maj 2007 - 11:44

miałem kilkanaście samochodów ale ten pobił wszystkie jak narazie mam go 8 miesiąc kilka awarii było ale nigdy nie stanołem na drodze. Jeżeli ktoś ma większą rodzine ja akurat dwoje dzieci to auto jest super na jakiekolwiek wypady rozkładasz fotele i dzieciaki idą spać, a w poprzednich osobówkach co 15 min. było kiedy dojedziemy .Bardzo polecam tylko w przypadku sil. 2.5td są trzy rodzaje napędu rozrządu 1. na pojedyńczym łańcuchu(bardzo często strzela-bałagan okropny w głowicach bo są cztery 2.na podwójnym łańcuchu(strzela mniej często ale jednak) 3.na zębatkach(bezawaryjny- oczywiście rozrząd)

#59 Guest_kacper

Guest_kacper
  • Goście

Napisano 29 maj 2007 - 22:38

sprzedam zestaw tylnych i przednich do chlyslera plymouth z 1991.r

#60 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2007 - 21:43

Za kilka dni zamierzam kupić takiego Voyagera przebieg 430 000 km póżcie proszę ludziska czy warto i wogóle co o tym myślicie!Npiszcie coś o tym aucie!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych