Skocz do zawartości

BMW: X5 i X5 M - opinie kierowców

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 22 luty 2001 - 12:02

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat BMW X5 oraz X5 M.

#2 Guest_B.

Guest_B.
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2001 - 00:58

Kupilem go w grudniu 2000, ogolnie bardzo fajny, doskonaly silnik i wspaniala transmisja.Bardzo dobrze wykonczone wnetrze, pomimo, ze skladany w USA.Po okolo 2000 mil wymieniono mi na gwarancji termostat.Prowadzenie samochodu w zakretach jest niewiarygodne, poprostu super, dzieki zawieszeniu w pakiecie sport.Ogolnie polecam.

#3 Guest_sadfasf

Guest_sadfasf
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2005 - 18:14

posiadam te auto od 1 miecha komfort do d*py jak bym jechał w trampku straszne stuki nadwozia zaczyna padac alternator a o padnientym komputerze od tykodnia to jusz nie wspomnewychodzom p[urchle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! C z takim autem na złom z nim bubel wole malucha

#4 Guest_poul

Guest_poul
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2010 - 15:35

bardzo dobre spalanie dobre przyspieszenie jesem zadowolony silnik pracuje cicho na dluga trase idealny.messie

#5 Guest_Nami

Guest_Nami
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2012 - 09:48

silnik po prostu poteżny. X5 jert bardzo cieżkie, ale ten motor zapewnia mu niesamowite osiągi. na autostradzie rozpedzi się do 250km/h. bardzo bezpieczny, komfortowy i drogi w utrzymaniu. Szybko poddają się wahacze i elementy gumowe w zawieszeniu. sprzęgło drogie. uwaga na dyferencjał. ogolnie elektronika auta jak zawiedzie to bedzie sporo kosztować. zawieszenei jes sztywne, ale w zakretach nie jest to auto sportowe- kraża jakies mity o nim. prowadzi sie dobrze, ale czuć masę i wysokość auta.

#6 Guest_A

Guest_A
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 20:52

qaq

#7 Guest_tomasz

Guest_tomasz
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 20:58

kupilem autko z komisu bmw e60 530d 170tys km......jak sie okazalo auto z 2004 mialo przejechane 523tys!!!!!jak sie owiedzialem????a o wlasnie auto bylo super zadbane... wsztko ok....po jakis 2 miesiacach wszystko sie posypalo gosc z komisu wszystkiego sie wyparl... cena samochodu 37500zl plus naprawa to wyszlo do tej pory jakies 47 ty zl!!!!!aktualie trwa postepowanie karne mam tylko nadzieje na wygraie tej sprawy bo masakra.

#8 Guest_Marek Kul

Guest_Marek Kul
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 00:43

Bardzo sobie chwalę. Mam od roku, nic złego się nie dzieje. Świetnie trzyma się drogi, duży komfort jazdy, spalanie nie za duże, jak na taki samochód. Póki co nie mam powodów do narzekań. Samochód godny polecenia. Od razu mogę polecić świetny salon, gdzie można to cudo kupić w luksusie i profesjonalnie być obsłużonym: Premium Arena w Łodzi.

#9 Anita00

Anita00

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 07:55

Bardzo fajny, duży komfort podczas jazdy ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych