Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Audi: TT - opinie kierowców

94 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 30 październik 2001 - 11:49

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Audi TT.

#2 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 01 listopad 2001 - 21:07

Fajny samochód, ale w Polsce straszliwie dresierski.A Ty Macieju jak jetses taki zazdrosny, to sie lepiej nie odzywaj.Pozdrawiam.

#3 Guest_łukasz

Guest_łukasz
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 11:06

Wcześniej jeżdzilem wersją 180 KM, ale ta to jest prawdziwy pocisk. ale dla ludzi jeżdżących z głową ;)

#4 Guest_artur

Guest_artur
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 11:07

Posiadam model 1.8 180 KM ale mam pewien problem, mianowicie klosze lamp przednich strasznie sa zaparowane zimą. Czy wy tez macie takie problemy. Z przyjemnością oczekuje odpowiedzi

#5 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 11:09

Boże!!!!To chyba najpiękniejszy samochód Swiata. Zrobiłabym wszystko, byleby nim jeździć. Może być nawet miniaturowy model.

#6 Guest_LUIZA Z PIONEK MALYCH

Guest_LUIZA Z PIONEK MALYCH
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2002 - 15:18

TO CUDOWNY SAMOCHOD,GDY GO WIDZE DECH MI ZAPIERA,ZROBILABYM WSZYSTKO BY TAKI MIEC.

#7 Guest_LUIZA Z PIONEK MALYCH

Guest_LUIZA Z PIONEK MALYCH
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2002 - 15:18

TO CUDOWNY SAMOCHOD,GDY GO WIDZE DECH MI ZAPIERA,ZROBILABYM WSZYSTKO BY TAKI MIEC.

#8 Guest_Borys

Guest_Borys
  • Goście

Napisano 19 marzec 2003 - 20:22

mam 15 lat interesuje się motoryzacją jak bym miał wybrac ze wszystkich samochodow na świecie łacznie z maybachem to bym wybrał tt mój stary chciał kupic ale ma 197cm i stwierdził ze by sie do niego nie zmiescił!@!!kupił lagune 2.2dCi 150 km tez rakieta tylko spooooooro gorsza!!!:)

#9 Guest_Potworski

Guest_Potworski
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2003 - 18:14

Jak widać wszystko jest kwestią gustu. Jak dla mnie to auto wygląda jak kozi bobek.

#10 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2003 - 16:59

Mam Audi TT, quattro, 225KM, srebrny, roadster. Nigdy w życiu na nic bym go nie zamienił.Jazda w nim to sama przyjemność.

#11 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2003 - 22:31

CHCE KUPIC CIEKAWY EGZEMPLARZ TT OD 99 ROKUMOGŁBYBYĆ 4X4BEZWYPADKOWECHESZ SPRZEDAĆ SWÓJ, ALBO MOŻESZ POMÓC NAPISZ! DZIĘKUJE.

#12 Guest_nie mam

Guest_nie mam
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2006 - 01:05

Auto na dupeńki. Fajne ale nie praktyczne (co nie znaczy zeby mi sie nie przydalo :P)

#13 Guest_karolina

Guest_karolina
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2006 - 23:00

jestem posiadaczką audi tt quatro (1999 r.). Poszukuję głównej kratki (grilla) od przedniego zderzaka, ponieważ w zimie zgubiłam ją w zaspach. chętnie skontaktuję się z importerami części do tego auta.

#14 Guest_normalniak

Guest_normalniak
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2006 - 02:36

Kto wymyślił taką karoserię musiał być gejenm. Tylko Ford KA jest bardziej homeseksualnym samochodem. Lubię markę Audi ale to naprawde ich ośmiesza.

#15 Guest_piotrek

Guest_piotrek
  • Goście

Napisano 01 maj 2007 - 23:16

widocznie masz bardzo chory gust albo po prostu jestes golas i o tt mozesz tylko pomarzyc osobiscie jezdze tym autem i choc minęło tyle lat ciagle nie ma sobie równych

#16 Guest_Adamus

Guest_Adamus
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2007 - 02:49

Jest to z pewnoscia jeden z najlepszych silnikow Audi.Dokladnie za 10m-cy bede takim jezdzil.Dla fanow informacja 225km silnik jest niezwykle elastyczny na tuning.I bez problemow z 225km mozna zrobic 300 a nawet 400km.To piekne w tym audi.

#17 Guest_Adamus

Guest_Adamus
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2007 - 02:54

Jestes prostakiem ktory nie potrafi rozroznic dobrej klasy auta sportowego od wiertarki.Na twoim miejscu z taka wyobraznia to zajal bym sie lepiej robieniem na drutach niz podawaniem bezdennie glupich komentarzy.

#18 Guest_mały

Guest_mały
  • Goście

Napisano 19 październik 2007 - 23:21

jestem posiadaczem tetetki ok 2 dni;) jeszcze nie poznalem tego samochodu do koncza ale po tym co widze to jest to geniusz. oszczedzalem kazdy zarobioy grosz i teraz widze w moim garazu to co kazdy face powinien miec;) szkoda ze idzie zima, ale latem wyskocze na szerokie wody;)

#19 Guest_mickey

Guest_mickey
  • Goście

Napisano 30 listopad 2007 - 19:30

wacham sie co kupic tt czy a8 .całezycie marzyłem o a8 ale w sumi teraz jestem sam niepotrzebuje rodzinnego auta pomózcie. co wybrac? jak to sie ma do awarii?

#20 Guest_mickey

Guest_mickey
  • Goście

Napisano 30 listopad 2007 - 19:30

wacham sie co kupic tt czy a8 .całezycie marzyłem o a8 ale w sumi teraz jestem sam niepotrzebuje rodzinnego auta pomózcie. co wybrac? jak to sie ma do awarii?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych