Skocz do zawartości

Alfa Romeo: 156 - opinie kierowców

524 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_tomek w irlandii

Guest_tomek w irlandii
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2007 - 20:03

alfa to bez skrupolow najlepiej prowadzace auto w swojej klasie aleeeeee to nie tylko auto sie psuje non stop sa problemy z zawieszeniem silnikiem i elektrykom sprzedalem to badziewie w koncu bo to nie dla ludzi z moja kieszenia czesci sa drogie i naprawa czasochlonna przy czym kosztowna jak chcecie odwiedzac mechanika i serwis to polecam alfe 156 20.16v ts bo poco te 8 swiec i tak to nic nie dalo

#42 Guest_FAZI

Guest_FAZI
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2007 - 20:21

nie kupujcie tego auta ja mialem i to jest totalny blad producenta awarie przez duzeeeee AAAAAAAA

#43 Guest_krzysiek

Guest_krzysiek
  • Goście

Napisano 01 październik 2007 - 19:35

siema mam alfe z 2000r.przez przypadek kupilem na aukcji w angli z awaria skrzyni (tiptronik) 3 nie wchodzila tylko 4 odrazu.dojechalem przez europe i pol polski do domu, samo sie naprawilo.fakt duzo pali ale u mnie w miasteczku i okolicach malo ktore auto ma zemna szanse.zero awarji porostu nic.super wyglad! poprostu za***ista furka .nie chce innego .teraz rozgladam sie tez za alfa ale o wiekszym silniku.dupki ktore pisza negatywnie o alfie chyba nie maja pojecia o autach ,aha karki-laski zawsze lubily dobry wloski styl niz ciezkie beemki lub merce.polecam kazdemu .pozdro

#44 Guest_kaaaar

Guest_kaaaar
  • Goście

Napisano 04 październik 2007 - 16:34

co o tym myslicie bo chce kupic na dniach i nie wiem co to za silnik,jakie osiagi, ile pali czy sa awaryjne?????????PISZCIE

#45 Guest_jurek

Guest_jurek
  • Goście

Napisano 06 październik 2007 - 16:22

Panowie!!!Co ile km trzebawymienić rozrząd???????Własnie kupiłem tą bryke icoś trzebaprzy niej porobic.Z góry dzieki zapomoc.

#46 Guest_neverwinterSF

Guest_neverwinterSF
  • Goście

Napisano 09 październik 2007 - 18:04

mam bmw 525 d z 2000roku interesuje mnie zakup Alfy ale tyle tu negtywnych opini ze az sie boje zdecydowalem sie juz prawie na alfe 166 z 2000r 3.0v w benzynie 214km wszystkie bajery wyglada pieknie moja bmw wysiada pod wzgledem stylizacji porownujac ja alfa a mowa tu o 525 z 00 roku full opcja. czy moge sie spodziewac awaryjnoscui tego autka skoro ma tak duzy silnik 3.0 166 czy moge ja kupowac smialo a i cena jest naprawde smieszna 20 000zl za tak piekna alfe prosze o odpowiedz

#47 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 12 październik 2007 - 09:32

chciałem kupić ALFĘ 156 ale z tego co tu czytam to jakiś kompletny złom !!!!!Raczej pozostane przy Hondzie Accord rocznik 2001 jest droższy o prawie 10 tysiaków ale napewno lepszy w 100%... ech ale bym się nabrał

#48 Guest_ks ravi

Guest_ks ravi
  • Goście

Napisano 16 październik 2007 - 23:58

Alfa? tylko dla tych, którzy wiedzą co tzn piękno i sport. Liczy się przyspieszenie, komfort jazdy i jej dziki pazór. 4 bieg 170 na h. Jak będziesz o nią dbał to cie nie zawiedzie

#49 Guest_sarcia

Guest_sarcia
  • Goście

Napisano 18 październik 2007 - 22:41

witam wszystkich,zakupiłam sobie alfe 156 1.8 z 99r auto jest super wymieniłam zały rozrząd za 1200zł i tak taniej bo w serwisie lancii walfie chcieli 2,5tys.i wymieniłam świece za 400zł,na tym wymiana się kończy,ale mam małe pytanko do tych którzy mają alfiątko mam problem rano z odpalaniem za drugim razem mi odpala,no chyba,że dodam gazu troszke i za pierwszym razem odpala,ale miałam inne atka wcześniej i odrazu odpalały.poprosze życzliwych o jakąś podpowiedz,bo zadowolona jestem z tego auta to piękny samochod:)

#50 Guest_grzesiek

Guest_grzesiek
  • Goście

Napisano 27 październik 2007 - 00:11

kupilem ja wczoraj jezdzi swietnie dzisiaj zagotowala mi wode dwa razy poza tym super auto

#51 Guest_seba 000

Guest_seba 000
  • Goście

Napisano 28 październik 2007 - 22:39

proponuje silniki 1.9 jtd i 1.6 Twin Spark 2.4jtd to kondon 160 tys. a pozniej same usterki

#52 Guest_zenek

Guest_zenek
  • Goście

Napisano 31 październik 2007 - 14:25

jak dlamnie autko super uwielbiam ten samochod ma wsobie to cos coprawda awaryjny jest ale cusz akture auto sie niepsuje . coprawda rozwalil sie silnik ale to z moiei winy i poszukuje silnika 1.8 ts jesli ktos by cos wiedzial o silniku gdzies takim na sprzedaz to dajcie cynka zgury dzieki . a moje autko troszke ztuningowane mam jest walniety na glebe spoilerki i oczywiscie hromowane felgi niema osoby kturej bysie to auto niepodobalo ogulnie alfa 156 jest super www.lonely84@wp.pl

#53 Guest_Grześ

Guest_Grześ
  • Goście

Napisano 08 listopad 2007 - 04:19

Musze sie zgodzic z kolega stefan rzerżebecki ja mam alfe 156 7.9 jtd pieka i jedynaw swoim rodzaju :) brat ma lanosa też mu mówili ze będzie sie spuł a jedynie co wymienia co paski oleje i filtry panowie nie piszcie bzdur ujeśli nie macie pojęcia o danym modelu a słuchanie bo kolega zanjomy ma i powiedział komus że sie psuje to bujda jak nie miałes nie krytykuj ppzdro

#54 Guest_andy

Guest_andy
  • Goście

Napisano 10 listopad 2007 - 08:18

kupiłem samochodzik tydzień temu. W tym czasie juz 2 razy samochód zapoznał się z servisem ( raz urwały sie linki hamulcxa ręcznego i trzeba był hiolować na lawecie, zaświecił się czujnik silnika ( koszt resetowania 40 zł). dzisia znowu to samo. Chciałem kupic przewody wysokiego napięcia ale w żadnym sklepie nikt nie mógł mi powiedziec czy tych przewodów jest 4 czy 8. Pomalutku zaczynam żałowac zakupu. Jeździłem większym wynalazkiem ( subaru leone z 1981r.) i nie było takich przygód.

#55 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 15 listopad 2007 - 20:51

Extra autko polecam następna tez bedzie Alfa te zakrety ona kocha :)

#56 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 16 listopad 2007 - 14:49

mam ponad rok, ani jednej usterki, pali 6l ropy w miescie (wprawdzie tylko 115KM -ale da sie pokulac).Nie zamieniałbym na nic innego !!!!!!!!!!!!!!!

#57 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 18 listopad 2007 - 23:47

przejechałem samochodem 70 tyś w różnych warunkach, wymieniłem zawieszenie, akumlator, komplet świec i przewodów, oraz silniczek krokowy.spala średnio 9l gazu. zamieniam na nowszy model po liftingu, osiągi, spalanie,ok. wygląd ergonomia na piątkę,bardzo dobrze się prowadzi, pokonywać zakręty to bajka, już nie mówiąc o pomruku silnika przy redukcjach biegów.jeżdziłem różnymi samochodami, ta marka ma duszę i stylistykę ponadczasową to nie ford, renault, ww, opel itd.jak każdy ma też swoje słabe strony,wariator, silniczek krokowy, przepływomiesz ale który ich nie ma.moja druga miłość to 159..

#58 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 19 listopad 2007 - 17:20

najlepszy wyglad i rocznik za ta cene,ale to wszystko nie polecam

#59 Guest_Błazej

Guest_Błazej
  • Goście

Napisano 24 listopad 2007 - 13:48

panowie chce kupic 156,jest boska a na temat awaryjności to kazde auto sie psuje,po prostu jak sie bedzie dbalo i wymienialo czesci na czas to wszystko bedzie ok,trzeba tylko dbac...........

#60 Guest_KSERO

Guest_KSERO
  • Goście

Napisano 25 listopad 2007 - 15:19

Mam te auto miesiąc zrobiłem nim ok tys. km narazie żadnych problemów każde auto sie psuje czy to bmw,opel czy porsche a cena naprawy zależy od marki i tyle pozdro dla miłośników ALF

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych