Skocz do zawartości

Alfa Romeo: 146 - opinie kierowców

144 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_witold

Guest_witold
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2007 - 13:03

super autko szubko jezdzi,jak mozna zwiekszyc moc by moc miec radosc z jazdy?

#42 Guest_DANIEL

Guest_DANIEL
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2007 - 13:34

MAM ALFE 4 LATA KUPIŁEM Z ZEPSUTYM MOTOREM NAPRAWIŁEM ALE DO TEL PORY NIKT NIEPOTRAFI SOBIE PORADZIĆ Z ELEKTRONIKĄ AUTO JEST ŚWIETNE A TO SIĘ NAPRAWI LUBIĘ WYZWNIA POZDRAWIAM

#43 Guest_basiek

Guest_basiek
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2007 - 23:14

Właśnie dostałam ją od męża , jest śliczna ale chciałabym wiedzieć coś więcej o tej Damie Alfa :) może ktoś dysponuje instrukcją w j. polskim? Będę bezgranicznie wdzięczna !

#44 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2007 - 21:29

samochud super ale awaryjna skrzynia

#45 Guest_Alfista

Guest_Alfista
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2007 - 17:07

Auto wypas, przyjemność z jazdy nieporównywalna z niczym innym, mało się psuje, spalanie 9/100 benzyny w mieście z włączoną klimą.

#46 Guest_pawel

Guest_pawel
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2007 - 20:51

to auto troszkę dozo ssie benzyny nawet wycisnolem z niej 15l benzyny na 100km i naprawa jest nie tana w Anglii to auto ma dusze i za to sie płaci w tym samochodzie ale stwierdzam ze japonce są trochę lepsze pod tym względem ze sie mniej psuja ale pozdrawiam fanów

#47 Guest_pawel

Guest_pawel
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 01:07

w to auto żeby jeździć to trzeba trochę wtopi \ pieniędzy ale jeździ sie bardzo dobrze i wyciąga sie maximum czuje sie w tym aucie ze to właśnie jest to dla młodych i do dynamicznej jazdy auto stworzone polecam tym którzy chcą trochę pośmigać pozdrawiam alfistów :):D:D

#48 Guest_.b.b.metje

Guest_.b.b.metje
  • Goście

Napisano 06 październik 2007 - 02:07

Witam was wszystkich - stałem nad dylematem czy alfa 145 1,7 16V boxer 1995 czy volvo 480 1,7 z 1989 po remoncie od pasjonata ..niewiem jak czytam co piszecie ..- alfa dobrze wyglada sam dziwęk boxera - to fakt jak bym maił kase to bym juz jezdził ty boxerem - i te spalanie co piszecie... z tego co sie docztałem to volvo 480 ma silniki nie do zdarcia te upatrzone ma 6,5 do stki bo ma t.sprezare.---prawda jest taka ze to maszyny zawsze moze byc felerna zalezy jak kto nią jedzi wiadomo ze sa gorsze partie aut i lepsze.... niewiem dzieczyny i chłopaki - hah mysile ze jak sie postaracie panowie to w kazdym aucie mozna z dziwczyną:):) "popatrzec na gwiazdy " jak cos wam wpadnie sensownego apropo tych 2 modeli co podałem to proszę napiszcie .Pozdro

#49 Guest_greg

Guest_greg
  • Goście

Napisano 07 październik 2007 - 17:07

troche kanciasta stylistyka.. w wewnatrz duzo miesjca, wygoda i niezle wykonczenie. Ale jak to w Alfie najlepsze wrazenia z jazdy. Calkiem dobre osiagi ma ten wozek i dobrze trzyma sie drogi

#50 Guest_Dj20

Guest_Dj20
  • Goście

Napisano 23 październik 2007 - 21:49

Mam autko 2 lat i jest super. Tylko ostatnio coś słabo ciągnie może ktoś wie co jej może być(ma przejechane 120 tyś km.) wszystko wymieniane regularnie. prosze o opinie na mailadj20mm@o2.pl Dzieki

#51 Guest_Piotr B

Guest_Piotr B
  • Goście

Napisano 27 październik 2007 - 13:47

Wspaniałe autko. Kto ma gust i smak ten ma alfe. Szkoda tylko że mało jest ludzi którzy znają się na tych samochodach. ten odgłos silnika w którym po prostu można się zakochać-w końcu to bokser!!! Bardzo wygodne autko, super przyśpieszenie, ale swoje musi spalić.Ostatnio poszło coś w skrzyni:( mam już zamówioną nową, ale nie wiem co zrobić ze starą- może jest ktoś zainteresowany nabyciem???

#52 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 30 październik 2007 - 15:44

mam juz ja jakies 6 miesiecy i wszystko jest w porzadku.Dobrze trzyma sie na zakretach.103 KM na 1175kg moga dac przyjemnosc z jazdy :) pozdrawiam

#53 Guest_zbyszek

Guest_zbyszek
  • Goście

Napisano 05 listopad 2007 - 12:12

witam fajnie sie jezdzilo ale sie skonczylo kupilem alfe i pekl pasek rozrzadu teraz musze kupic silnik jesli ktos ma takowy na sprzedaz prosze o kontakt silnik 1.4 16 zaworowy auto z 1999r dodam ze auto ma 100tys przebiegu i 1 wlasciciel moge sprzedac tanio

#54 Guest_jaro

Guest_jaro
  • Goście

Napisano 13 listopad 2007 - 22:53

mam alfe 146 problem a no taki wymienilem swiece przewody wysokiegonapięcia - poprostu wszystko co zwiazane z zaplonem;dalej TRZESIE co mam jeszcze zrobic serwis jest ciemny !

#55 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 26 listopad 2007 - 18:52

Czy do tego samochodu jest jakas"KSIAZKA OBSLUGI",poniewaz mojemu mezusiowi Ktos taka polecil,a ja szukam i nic.

#56 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2007 - 19:50

brak mocy co jest

#57 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2007 - 20:17

Mam problem z zapalaniem przy niskich temperaturach auta szukam porady co to jest za przyczyna tego i jaka to moze byc wada????????

#58 Guest_Jaro

Guest_Jaro
  • Goście

Napisano 01 luty 2008 - 17:46

łapię temperaturę i to ostro,nawiew zimny . taki mam problem . co jest szukam porady

#59 Guest_jarek

Guest_jarek
  • Goście

Napisano 01 luty 2008 - 17:53

mam problem silnik łapie temperaturę .nawiew działa lecz zimny choć na zilniku jajka można smażyć .szukam porady

#60 Guest_Leszek

Guest_Leszek
  • Goście

Napisano 13 luty 2008 - 21:27

Witam! Mam pytanko może ktoś mi na nie odpowie:posiadam AR 146 1.9TD z 96 roku, w holenderskim dowodzie rejestracyjnym moc silnika jest podana 77 KW (około 105 KM), czy ktos wie co to jest za silnik bo nie znalazłem takiego w żadnym katalogu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych