Skocz do zawartości

Alfa Romeo: 145 - opinie kierowców

77 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2009 - 12:37

Ja moja belle kupiłem ponad dwa lata temu i jestem z niej bardzo zadowolony ale musze przyznac że długo jej szukałem. Silnik dynamiczny i pali około 6 litrów i przede wszystkim jest to ładne auto a nie kolejny golf którego dostał bym wtedy za podobna cene. Nie psuje sie wiecej niz inne 9 letnie uzywane auto ale dbam o nie i póki co nigdy mnie nie zawiodło a musze powiedziec ze w zeszłe lato zrobiłem nia na raz 5 tys km i autko dojechało bez problemu. Nie jest oczywiscie bez wad...jak dla mnie jest zbyt glosno w środku ale wszystkiego mieć nie mozna :) w każdym bądź razie polecam ale trzeba uważac żeby nie trafic na zajechana wersje

#42 Guest_Remas Zielona Góra

Guest_Remas Zielona Góra
  • Goście

Napisano 27 maj 2009 - 16:55

Mam pytanie ile kosztuje instalacja gazowa do tego modelu??

#43 Guest_mantos

Guest_mantos
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2009 - 16:44

fajne auto za małą cenę, frajerzy niech się wożą golfami i rozpowiadają o psuciu sie alf. Czemu kupują golfy? No bo częsci są tanie... ale po co częsci, jak golfy się nie psują:))?

#44 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2009 - 16:11

Witam. Kupie Alfe 145 z silnikiem 1.4 lub 1.6 tylko w gazie. Cena do 5 tysięcy.kontakt gg: 3469494

#45 Guest_maharaddza

Guest_maharaddza
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2009 - 13:56

mantos:)) dobry tekst.

#46 Guest_irakli

Guest_irakli
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2009 - 23:56

a wje ktoś ule pali 1,8 albo 2,0 Twinspark

#47 Guest_tragos

Guest_tragos
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 15:47

wymienilem termosat na nowy firmy vernet,wszystko pasuje i dziala tylko jedna rzecz jest nie tak; nie mozna zamontowac rury od intercoolera bo ten termosat z zewnatrz jest inny niz orginal. Czy ktos to przerabial i jak to zrobic rzeby ta rura nie trzymala sie tylko na 2 zlaczach? Za propozycje dziekuje. Dotyczy alfy 145 1.9 tdi

#48 Guest_emilian

Guest_emilian
  • Goście

Napisano 14 październik 2009 - 21:38

Jeżdze autkiem od roku, montnełem gaz sekwencje, zrobiłem ponad 12 000 km. czas na pasek, olej itd. Jeśli chodzi o minusy, to fakt wariator może paść i wtedy d.. (miałem wcześniej 145 1.4 i tak było, dodatkowo przepływomierz), w tej sztuce zrobiłem tylko tłumiki i nic a nic się nie dzieje-więc myśle, że zależy od sztuki. Plusy- autko z duszą i sprawia przyjemność z jazdy i o to chodzi:) POZDRO

#49 Guest_emilian

Guest_emilian
  • Goście

Napisano 14 październik 2009 - 21:44

A i w planach filtr stożkowy

#50 Guest_ALFI

Guest_ALFI
  • Goście

Napisano 29 październik 2009 - 18:37

pare dni temu kupilem alfe i nie zaluje ladne szybkie auto tyle tylko ze mam malu problem. silnik dosc głosno pracuje doslownie jak ropniak... co to moze byc? wymienilem uszczelki pod kolektorem i tylko troszke sie poprawilo...pomocy!!!!prosze o pomoc na maila

#51 Guest_Leszek

Guest_Leszek
  • Goście

Napisano 07 listopad 2009 - 11:30

Panowie trzeba piescic to autko jest jedyne w swoim rodzaju olej ok troche bierze ale reszta jest ok 90koni spoko starcza spalanie po wawie w korkach max 8lit bezyny na trasie przy mocnym deptaniu 7lit gaz 10do 12 lit Pozdrawiam

#52 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 07 listopad 2009 - 15:14

Moja Alfka jest super! Ale od czasu kiedy wybuchł mi kolektor(była zagazowana)to się dzieją cuda wianki!!!Wariuje na obrotach,i do tego jeszcze TEN WARIATOR!!!Jeżeli ktoś ma pomysł co z nim zrobić oprócz wymiany??Bo u mnie wymieniany był juz trzy razy!!!Pomocy!

#53 Guest_aa

Guest_aa
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2009 - 17:34

Kupię alfe 145 z silnikiem TS z gazem. Wielkolska i okoliczne województwa pisać i wysyłać fotki

#54 Guest_hooczers

Guest_hooczers
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2009 - 02:08

generalnie super wszystko tylko fotel miło skrzypi, a z minusów to nie jeździ:)chyba padła pompa paliwa a że święta to 2-3dni jeżdziłem na gazie czekając aż się nagrzeje i w ogóle a teraz zapala chodzi chwile strzela i gaśnie ma ktoś dobrego mechanika w warszawie??

#55 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2010 - 21:01

Sprzedam; AR stan pojazdu oceniam na bardzo dobry,sprowadzona z Wloch.Stan licznika obecnie to 140 tys.km.Full wypas.Zainteresowanych jej kupnem wysle fotki na maila.

#56 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 05 luty 2010 - 21:22

mam te auto od novosci super auto zona jak i ja nie narzekamy mam 220tys nigdy niezaviodlo spalanie 7litruv na miescie 5,5 na trasie malo kiedy jezdzdzimy povyrzej 100 jest bez avaryjne

#57 Guest_PABLLITTO

Guest_PABLLITTO
  • Goście

Napisano 06 luty 2010 - 04:02

Wspaniale auto,Piekna stylistyka jak na te lata,wygodne,ladnie sie zbiera.Ale najlepsze jest to ze wspaniale sie dyma zone w niej na tylnim siedzeniu, niestety szyby parują;( ALFA FOREVER

#58 Guest_krzysiek

Guest_krzysiek
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 14:05

sprzedam z uszkodzonym silnikiem 601673181 ładna 1.6 lub kupie silnik 1.6 boxser

#59 Guest_piotrek

Guest_piotrek
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 13:58

czy ktos moze wie co sie dzieje ze skrzynia jak jade to misie cos tłucze ile się wlewa oleju i jaki ? pozdrawiam

#60 Guest_KRYSTIAN JARZOMBEK

Guest_KRYSTIAN JARZOMBEK
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 02:36

Spala 13L na 100km ma 130 koni po przerubkach uwielbiam ją!:)Polecam serdecznie ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych