Skocz do zawartości

wycofanie oskarżenia

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 16:04

Żal mi ciebie ,ktoś prosi o poradę a ty wypisujesz swoje "złote myśli". powinnaś otworzyć gabinet z kozetką i brać pieniądze za takie ,"dobre rady "

#22 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 16:35

Żal mi ciebie , uważasz że wiesz co piszesz i takiej rady chce ktoś usłyszeć bo jesteś taka ,super mądra ciocia dobra rada to otwórz gabinet z kozetką i się wykazuj a nie na forum złośliwie !

#23 Guest_Roma

Guest_Roma
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 16:49

Właśnie byłam u prawnika i można zrobić ,ale na forum ci co nic nie wiedzą ,wiedzą najlepiej, no bo skąd mieli by to wiedzieć jak ich zadaniem jest się mądrować i przelewać złośliwości ,pisałam swoją wiadomość do kogoś kto zna się na prawie karnym a nie do pani dobra rada

#24 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17482 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 17 listopad 2016 - 17:07

Żal mi ciebie , uważasz że wiesz co piszesz i takiej rady chce ktoś usłyszeć bo jesteś taka ,super mądra ciocia dobra rada to otwórz gabinet z kozetką i się wykazuj a nie na forum złośliwie !

a ty to dopiero błysnąłeś

#25 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17482 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 17:10

Właśnie byłam u prawnika i można zrobić ,ale na forum ci co nic nie wiedzą ,wiedzą najlepiej, no bo skąd mieli by to wiedzieć jak ich zadaniem jest się mądrować i przelewać złośliwości ,pisałam swoją wiadomość do kogoś kto zna się na prawie karnym a nie do pani dobra rada

już słyszę tę poradę :))) nie rozśmieszaj mnie

#26 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 11:26

Prawnik Ci powiedział, że można zrobić? To rób, a prawnik już zaciera rączki ile zarobi na Twojej naiwności. Pewnie, że można, możesz pisać prośby, wnosić o skrócenie kary, o uniewinnienie, masz do tego prawo. Tyle, że wysilisz się, a sąd i tak to wszystko odrzuci, bo mąż jest recydywistą i swoje musi odsiedzieć, nie ma na to rady.

#27 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17482 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 12:12

W tym wszystkim "najlepsze" jest to, że gość ma wyrok z art.207 kk (znęcanie nad rodziną) i 190 kk (groźby karalne) a żona i matka dziecka chce mu pomóc wyjść z więzienia........czyli nieważne, że piekło jej i dziecku zgotuje byle kasę przynosiłtongue.png

Przewinienie wcale nie było małe skoro 1 rok odsiadki.

#28 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 12:50

W tym wszystkim "najlepsze" jest to, że gość ma wyrok z art.207 kk (znęcanie nad rodziną) i 190 kk (groźby karalne) a żona i matka dziecka chce mu pomóc wyjść z więzienia........czyli nieważne, że piekło jej i dziecku zgotuje byle kasę przynosiłtongue.png

Przewinienie wcale nie było małe skoro 1 rok odsiadki.

Odwiesili mu karę, czyli pani żonka ponownie musiała dostać wpier...od mężusia. No postaraj się kobieto, bo jak nie, to jak mąż wyjdzie z pierdla, to nie chcę być w Twojej skórze. Jak Ty musisz kochać swojego męża, aż Ci zazdroszczę.wub.png

#29 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 19:37

W końcu jakiś dobry temat można się pośmiać i krytykować co wiecie o tej rodzinie co oni przeżywają najłatwiej osądzać tylko niech każdy zada sobie pytanie co ja zrobiłabym w takiej sytuacji póki problem was nie dotyczy łatwo osądzać ale to nasza natura a Zosia/Agniszka chyba wie co będzie ze swojej autopsji 😂😂😂 bo nie raz dostała wpier...albo gdzieś przeczytała i dzieli się doświadczeniami😜 weź się dziewucho jeb...w łeb!!!

#30 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17482 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 22:27

W końcu jakiś dobry temat można się pośmiać i krytykować co wiecie o tej rodzinie co oni przeżywają najłatwiej osądzać tylko niech każdy zada sobie pytanie co ja zrobiłabym w takiej sytuacji póki problem was nie dotyczy łatwo osądzać ale to nasza natura a Zosia/Agniszka chyba wie co będzie ze swojej autopsji bo nie raz dostała wpier...albo gdzieś przeczytała i dzieli się doświadczeniami weź się dziewucho jeb...w łeb!!!

przestań brać to co bierzesz, albo zmniejsz dawkę,
Rozważ wizytę u specjalisty wiadomej specjalizacji -:)

#31 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 00:08

Roma, zgłoś te wpisy Zosi i tego drugiego na policję na podstawie art.216 kodeksu karnego.

#32 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17482 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 16:28

Roma, zgłoś te wpisy Zosi i tego drugiego na policję na podstawie art.216 kodeksu karnego.

a tobie to dopiero źle -:)

#33 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17482 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 16:36

przeczytaj ze zrozumieniem ten Art.na który się powołujesz a dopiero po zastanowieniu podpowiadają.
Którzy to jest "Roma"? To Nick, a nie konkretna osoba, podobnie jak ja.
"Roma" to może być prowokator, na dokładkę nawet nie zalogowany.
Podobnie jak ty hejterze -:) szkoda że nie mogę pokazać ci wiadomego gestu...

#34 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17482 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 08:50

"Jedno jest ważne - osoba, do której jest kierowane "zniesławienie" musi być rozpoznawalna - "bowiem odbierane go jedynie przez osobę, do której odnosi się dana wypowiedź nie wypełnia znamion zniesławienia". Czego to dotyczy - forum ogólodostępne - gdzie byt mają anonimowe nicki - nie może wypełniać opisywanego czynu skierowanie do "maćka123" obraźliwego słowa. Natomiast może, gdy to słowo dotyczy podanej z nazwiska lub identyfikowalnej (osoba o której jest artykuł) lub zniesławiający te dane podaje. Czyli następuje wypełnienie przesłanki "Przekazana informacja powinna wywoływać obiektywne poczucie poniżenia" czyli np siostra osoby opisywanej, brat, sąsiad lub przyjaciel lub w przypadku polityków - sympatyk danej osoby. Jeżeli więc zniesławiający kieruje słowa bezpośrednio do lub o danej osobie ogólnie znanej - lub znanej grupie społecznej - wypełnia znamiona czynu zabronionego. Jeżeli zwraca się do innego - anonimowego użytkownika - poza naruszeniem innych czynów zabronionych - nie narusza artykułu 216 KK"

Zrozumiałeś/aś????

#35 Guest_iwona

Guest_iwona
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 16:07

Chcę wycofać oskarźenia małoletniego syna o kradzieź laptopa z domu.laptop syn zwrócił.co mam zrobić

#36 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 11:57

Witam mam pytanie odnośnie braci. Są oskarżeni o pobicie z kradzieżą. Czy jest możliwość ze po dogadaniu sie z pokrzywdzonym wycofa zeznania a prokurator odstąpi od sprawy?

#37 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 12:07

Witam mam pytanie odnośnie braci. Są oskarżeni o pobicie z kradzieżą. Czy jest możliwość ze po dogadaniu sie z pokrzywdzonym wycofa zeznania a prokurator odstąpi od sprawy?

Kradzież i pobicie to przestępstwa ścigane z urzędu, więc nie można wycofać zeznań. Można natomiast już na rozprawie w sądzie dogadać się z pokrzywdzonym, wtedy być może kara będzie nieco łagodniejsza.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy