Skocz do zawartości

Kraków - jaki dobry adwokat dla męża, któremu prawnik żony

97 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_-praw-ub7777

Guest_-praw-ub7777
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2007 - 13:37

Rozumiem. To niestety tylko odłożenie w czasie. W miedzyczasie bedzie gromadziła argumenty w tym doprowadzała do dalszego zerwania jakichkolwiek więzi, które jeszcze istnieją. Nie brzmi to optymistycznie, ale przynajmniej daje jakąs szanse.

#22 Guest_-praw-bianka

Guest_-praw-bianka
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2007 - 14:04

Wybierz się do Okręgowej Aady Adwokackiej i tam zapytaj o dobrych specjalistów w tego rodzaju sprawach. W Krakowie mieści się przy ul. Batorego.

#23 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 14 luty 2012 - 16:11

Podczas sprawy rozwodowej korzystałem z pomocy radcy prawnego Mariusza Borucha, sprawa przebiegła zgrabnie wiec mogę spokojnie go polecić dalej. zaglądnij sobie na jego strone, tam masz namiary: mariuszboruch.pl

#24 Guest_miło zaskoczona

Guest_miło zaskoczona
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 12:28

Trafiłam niedawno do kancelarii mec Mariusza Borucha, byłam sceptycznie nastawiona bo nie przepadam za prawnikami, wg mnie to straszni sztywniacy i zarozumialcy, ale pozytywnie się zaskoczyłam, szczególnie pani Anna Jasielska zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, nie tylko swoją wiedzą i podejściem do sprawy (niestety ciężki rozwód), ale też miłym usposobieniem. Polecam tę kancelarię, tel. (12) 395-35-58

#25 Guest_Demiurg

Guest_Demiurg
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 12:08

Sprawdź mecenasa Pocieja, to doświadczony prawnik http://pociej.pl/ i ma raczej pochlebne opinie.

#26 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2013 - 10:53

Polecam prawniknonstop.pl - korzystam z ich usług przy moim przedsiębiorstwie bo są 24/7, ale gdy żona chciała się rozwieść też mi w takiej sprawie pomogli, więc polecam.

#27 Guest_Konrad123

Guest_Konrad123
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2013 - 11:58

Czy istnieje możliwość przyznania opieki nad małoletnim dzieckiem ojcu? W jakich przypadkach? Rozwodzę się z żoną, niestety nie jesteśmy w stanie się dogadać.

#28 Guest_aplikantradcowskikrakow

Guest_aplikantradcowskikrakow
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2013 - 20:43

Jest taka możliwość kiedy takie względy jak dobro dziecka przemawiają przyznanie opieki nad dzieckiem ojcu.

#29 Guest_Konrad123

Guest_Konrad123
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 17:02

A jak najlepiej się do tego przygotować? Co musiałbym udowodnić? nie udowodnię niestety, że matka dziecka zaniedbuje swoje obowiązki wobec niego, bo tak nie jest.

#30 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 20:33

A jak najlepiej się do tego przygotować? Co musiałbym udowodnić? nie udowodnię niestety, że matka dziecka zaniedbuje swoje obowiązki wobec niego, bo tak nie jest.

Ratuje Cie tylko dobry prawnik. Na pewno nie zaniedbuje? Pod coś zawsze można się doczepić. Moja szanowna eks twierdziła, że nie należą mi się widzenia z małym bo nie potrafie go trzymać w kąpieli :) Oczywiście łgarstw pod moim adresem było więcej żeby tylko mi zaszkodzić, ale miała pecha, bo Sokołowski położył jej prawnika w sądzie. Ale mimo wszystko walcz, ile lat ma dziecko? Może samo powie z kim woli mieszkać, to też może coś dać.

#31 Guest_Marysia

Guest_Marysia
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 12:17

Pół roku temu korzystałam z pomocy prawnej u Pani mecenas Katarzyny Tomczak. Mogę ją polecić z czystym sumieniem, bardzo dobrze zajęła się moją sprawą!!

Tutaj znajdziecie jej dane kontaktowe: http://premium.prawn...na-tomczak.html

Polecam i pozdrawiam!!

#32 Guest_krzysiek

Guest_krzysiek
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 12:38

Wzięłem adwokata z kancelarii actio jak miałem sprawę o córkę, polecam zwłaszcza p. Piotra Woś.

#33 Guest_masya

Guest_masya
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 14:55

ja korzystałam z usług kancelarii Bałaga, ale nie nie mają siedzimy w Krakowei. wwiem, że nie ma dla nich probloemu dojazd do klienta i zajęcie się jjego sprawą.

#34 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2014 - 14:23

Możę mecenas Sieniawski z kancelarii SJS?

#35 Guest_marek.L

Guest_marek.L
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 13:21

Moja sprawa rozwodowa od początku do końca prowadzona jest przez adwokat Joannę Poznańską. Jestem zadowolony, mimo że to kobieta to nie było takiej sytuacji, że trzymała stronę mojej żony, ale od samego startu do podziału majątku miałem w niej wsparcie. Informowała mnie na bieżąco czego się spodziewać, co mówić na sali rozpraw itp. Finał jest taki, że syn został u mnie a nie u mojej eks, co jak nietrudno się domyślić nie zdarza się często.

#36 Guest_aRnold3

Guest_aRnold3
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 13:32

Moje sprawy rozwodowe są prowadzone przez kancelarię z ul. Karmelickiej w Krakowie. Mam bardzo dobry kontakt z radcą prawnym Łukomskim, nie problemów czy to z kontaktem telefonicznym, mailowym czy osobistym.

#37 Guest_lu

Guest_lu
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 09:11

Też słyszałem, ze ta Poznańska jest niezła. Podobno jej się żadnego rozwodu nie zdarzyło przegrać. Ja osobiście nie znam.

#38 Guest_Anaroin

Guest_Anaroin
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 16:10

Tyle tych kancelarii teraz jest w Kraku, że trudno coś wybrać. Ja ostatnio brałem poradę prawną z Res Publica i było okej, także chyba tutaj się na dłużej zaczepię, bo wcześniej to miałem takie sobie doświadczenia z różnymi prawnikami. Na stronie respublica.com.pl jest do nich adres i tel.

#39 Guest_rret

Guest_rret
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 14:47

Ja niestety musiałam złożyć wniosek o ubezwłasnowolnienia własnego męża, ponieważ był już w takim stanie, że nie mógł sam o sobie decydować...Pomogła mi tutaj pani Kołodziej Iwona, radca prawny. Polecam tę kobietę. Wszystko mi wyjaśniła krok po kroku, także dokładnie wiedziałam na co się piszę i jak to będzie wyglądać. Na stronie stakol.pl jest podany telefon, adres i tak dalej.

#40 Guest_jurekzkrakowa

Guest_jurekzkrakowa
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 21:41

Sieniawski jak najbardziej polecam, korzystałem z niego podczas sprawy rozwodowej, ale teraz chyba znów będę musiał zasięgnąć rady, bo była żona ciągle ma jakieś problemy. Jest wielu adwokatów, wiem bo sam szukałem i raczej się skłoniłem ku temu, o którym mi znajomy z pracy powiedział, bo mogłem podpytać dokładnie jaki ten adwokat jest itd.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych