Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomysł na biznes - sklep meblowy

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102687 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 19:34

Salon z meblami to poważna inwestycja. Konieczny jest odpowiedni metraż na ekspozycję towaru. Potrzebni solidni dostawcy, przeszkolony personel, który umie doradzić klientom, środek transportu, nie mówiąc o skutecznej reklamie, bo konkurencja na rynku ostra. Powrót do artykułu: Pomysł na biznes - sklep meblowy

#2 partner enova

partner enova

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 13 czerwiec 2012 - 07:13

W artykule jest pewna nieścisłość- Kler ma też salony w miastach poniżej 100 tyś mieszkańców, przykładem niech będzie Jelenia Góra
Zakup u nas: najlepszy program dla księgowych

#3 Guest_mrutel

Guest_mrutel
  • Goście

Napisano 23 październik 2012 - 14:22

Bardzo trudna branża, duży kapitał na start i ogromna konkurencja. Zobacz - sklep.meble.pl/Jeden z liderów - jesteś w stanie zaproponować takie ceny? Czy jesteś w stanie wydać setki tysięcy na promocję?No właśnie - to już samodzielnie musisz ocenić.

#4 Guest_hulik

Guest_hulik
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 13:52

Ale chyba gościowi chodziło o sklep tradycyjny prawda. W sieci raczej nikt grupy meble.pl nie wyprzedzi, szczególnie jeśli zerkniecie na to, jakie mają pozycje w Google, jaką jakość produktów i jakie ceny... Jeśli już to sklep na mieście, ale i tutaj nie wiem czy dobrze wyjdziecie na takim interesie.

#5 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2237 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 13:41

Łapcie namiary - http://intermeb.pl/

Sklepy meblowe działające online mają bez porównania lepsze warunki i chyba tym nikt nie jest zaskoczony, prawda? Jeśli kupować to właśnie prędzej internetowo. Wybór większy, okazje znacznie lepsze, więcej promocji no i dostępność mebli. Z netu kupuje się dużo łatwiej.

#6 Guest_anulka212

Guest_anulka212
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 14:06

Guest_hulik, wydaje mi się, że teraz większość sklepów meblowych ma swoje strony. A co do pozycjonowania to można postawić na marketing konkretnego salonu. 

#7 Majeczka19

Majeczka19

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 16 październik 2019 - 14:19

Branża faktycznie trudna, ale można skutecznie wypromować konkretny sklep. Na to będą składać się działania zarówno online jak i offline: kampanie, zmiany w wizerunku, marketing bezpośredni, pozyskiwanie linków, aktywność w social media a nawet prowadzenia bloga. Dokładniej przedstawiono to w artykule https://www.ideoforc...eblowy,306.html. Miłej lektury!

#8 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 455 postów

Napisano 17 październik 2019 - 10:59

Fajny pomysł, a nawet z doświadczenia mam coś co mogę ci polecić , a konkretnie chodzi o https://feedink.com/pl/ , sama z nimi współpracowałam jak zakładałam swój sklep internetowy i bardzo dobrze to wspominam, duże wsparcie od nich uzyskałam , a dodatkowo efekty końcowe były naprawdę mega. Super narzędzia do maksymalizacji zysków i najbardziej efektywnej reklamy naszych produktów, jakbym miała to wszystko sama zrobić to na bank bym się poddała po drodze.. I TERAZ BYM ŻAŁOWAŁA

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych