Skocz do zawartości

PILNE. Alimenty-apelacja. Potrzebny DOBRY prawnik z Warszawy

98 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-kocek

Guest_-praw-kocek
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2008 - 16:42

KODwww.google.com.pl lub nasz katalog prawników.

Proszę przeczytać regulamin forum.
Zamykam.

#2 Guest_-praw-kocek

Guest_-praw-kocek
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2008 - 16:42

Pilnie i bardzo proszę o pomoc.
Dostałam uzasadnienie wyroku podwyższającego alimenty dla moich dzieci (od ojca). Proces był długi 10 mscy. Ojciec dzieci bronił się zażarcie, miał agresywnego prawnika. Mój prawnik był nadzwyczaj grzeczny, spokojny. Odrzucał większośc moich pomysłów na poruszenie tego czy innego tematu i na pytania do strony przeciwnej. Sprawiał na mnie wrażenie lebiegi, chociaż rzetelnie przygotowywał sie do spraw. Jednak zabrakło lotności, sprytu, temperamentu.
Jestem niezadowolona z wyroku, lecz to jeszcze bym przebolała (bez odwołania), lecz dopiero uzasadnienie wyroku uświadomiło mi, że niewystarczająco udowodniłam pewne oczywiste rzeczy, które z łatwością mogłam lepiej udowodnić poprzez wskazówki i sterowanie mojego adwokata - gdyby był dobry ! Adwokat zbyt zawierzył, zdał się na doświadcze zawodowe i życiowe młodziutkiej sędziny. I się całkowicie pomylił.
Teraz zdecydowałam o apelacji. Proszę pomóżcie. Dajcie namiar(y) na dobrego, skutecznego adwokata z Warszawy, który ma wiedzę, jest sprytny i AMBITNY. Takiego, który skutecznie ZAWALCZY.
Bardzo proszę o pomoc, mam już tylko 6 dni na złożenie apelacji.

#3 Guest_Monia31

Guest_Monia31
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 18:36

Miałam podobną sytuację, ale trafiłam na dobrego prawnika z Radomia. Walczył z pełnomocnikiem męża bardzo skutecznie. Był zawsze przygotowany i konkretny chociaż bardzo młody. jestem z niego zadowolona bo wygraliśmy to co chciałam. Nazywał się Karol Molendowski. Więc ja go mogę polecić:)

#4 Guest_marysia

Guest_marysia
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 13:57

Polecam adwokata Dariusza Staniszewskiego. Mecenas ma kancelarię w Warszawie przy ul. Solec 38. na stronie internetowej kancelarii są namiary www.staniszewski-kancelaria.pl

Polecam.

#5 Guest_sylwia 33

Guest_sylwia 33
  • Goście

Napisano 03 październik 2010 - 21:33

Jeżeli mogę polecić dobrego adwokata to polecam adwokata Dariusza Staniszewskiego. Kancelaria mieści się na ul. Solec w Warszawie. Namiary na stronie kancelarii. Polecam

#6 Guest_marek222

Guest_marek222
  • Goście

Napisano 03 październik 2010 - 21:36

A ja polecam mecenasa Stączka

#7 Guest_markusia

Guest_markusia
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 09:30

Ja ostatnio byłam w Fundacji Chodżmy Razem na ulicy Mszczonowskiej gdzie działa punkt porad prawnych naprawde fachowa pomoc prawnicza

#8 Guest_Julo

Guest_Julo
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 13:56

Mogę polecić Mec. Magdalenę Antoszewską. Nie da się podejść, czy zastraszyć nawet najbardziej "wyszczekanemu" adwokatowi. Jest bardzo rzetelna a przy tym kreatywna i widać, że lubi to, co robi. Żadnego ściemniania, odkładania spraw, nieodpowiadania na mejle czy telefony. Kancelaria jest w Warszawie na Sadybie. Tel. 664-015-122.

#9 Guest_MiniMidiMax

Guest_MiniMidiMax
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 12:48

Mi sprawę prowadziła mecenas Pani Aleksandra Nowicka. Chciałam żeby mi prowadził mecenas Robert Ofiara ale on nie miał terminów więc poszłam do tej Pani i byłam zadowolona. Konkretna, rozsądna, załatwiła mi 1700 na dziecko. Nawet nie wiem czy mi bardziej nie pasowało że mi sprawę robi kobieta.

#10 Guest_Alka_34

Guest_Alka_34
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 13:36

Jak skuteczny to tylko mec Kowalski z zespołu adwokackiego na Pradze - Kijowska.

#11 Guest_anna75

Guest_anna75
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 20:47

Polecam Agnieszkę Kimak z Warszawy. Prowadziła moją sprawę rozwodową, alimenty i podział majątku. Wszystko zakończyło się pozytywnie więc byłam zadowolona. Spodobało mi się podejście do klienta i wystąpienie w sądzie no i profesjonalizm na czym mi najbardziej zależało.

#12 Guest_zniecierpliwiony

Guest_zniecierpliwiony
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 20:57

A ja polecam własny rozum i i uczciwość.

#13 Guest_wondree

Guest_wondree
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 06:52

Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad skonsultowaniem się z mec Karkoszką, który jest specjalistą w tych sprawach

#14 Guest_sola

Guest_sola
  • Goście

Napisano 14 luty 2012 - 11:54

uczciwością to można sobie w sądzie wytrzec nos

#15 Guest_martyna

Guest_martyna
  • Goście

Napisano 04 maj 2012 - 11:09

Bardzo polecam adwokata Dariusza Staniszewskiego. Jest specjalistą w sprawach cywilnych zwłaszcza rodzinnych i nie tylko. Pan Mecenas prowadził moją sprawę. Jest bardzo dobrym specjalistą

#16 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 17:11

Polecam Fundację Pomocy Rodzinie na al. Solidarności w Warszawie. W fundacji pierwsza porada jest darmowa i nie zobowiązuje do dalszego korzystania z usług kancelarii, więc jest to dobre rozwiązanie dla osób mających problemy finansowe. Mi bardzo pomógł mec. Krzysztof Dębiński, zajął się moją sprawą z wielką uwagą i udało mi się uzyskać takie rozstrzygnięcie sprawy, jakie chciałam. Walczyłam o podwyższenie alimentów i mimo, że ojciec starał się zaniżyć swoje dochody. Polecam!

#17 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 17:12

A, jakby ktoś chciał skorzystać z usług fundacji to numer telefonu do niej:22 620 34 34, al.Solidarności 129/131/189

#18 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 00:56

Doskonałym adwokatem od spraw rozwodowych jest Mecenas Sebastian Michalak. Najłatwiej przez www.sebastianmichalak.com.pl. Polecam !!!!!

#19 Guest_zjablik66

Guest_zjablik66
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 23:06

Link do strony
http://www.izkancelaria.pl/

#20 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 23:08

Myślę, że pomocna Ci będzie PPLAW Kancelaria Doradztwa Prawnego mieszcząca się przy ulicy Sarmackiej - Wilanów, świadczą naprawdę rozbudowaną pomoc prawną i myślę, że w sprawie o alimenty na bank Ci pomogą - to naprawdę lojalna i rzetelnie wykonująca swe obowiązki Kancelaria, nie zawiedziesz się - tutaj jest strona http://pplaw.pl/, na niej znajdziesz niezbędne informacje kontaktowe. Pozdrawiam i życze powodzenia!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych