Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy można domagać się odszkodowania za źle wykonaną usługę

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671593 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 18:49

Komentarz do artykułu: Czy można domagać się odszkodowania za źle wykonaną usługę

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 18:49

zostal wykonany nagrobek z wadami co moge w tej sprawie zrobic

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 19:43

Uwaga na wykonawcę Wojciecha Lebiedzińskiego, producent szafek. Bierze zaliczkę i nie kończy zleceń. Zostawia robote i nie wraca. Złe wymiary, dziury w szafkach... Jego mail to ewela189@vp.pl, telefon 603074833, 603 074 833!

#4 Guest_wkurwiony gość

Guest_wkurwiony gość
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 19:52

Panowie i Panie jak już piszecie drodzy moi jakieś informacje a już w ogóle piszecie artykuł to proszę was abyście k**wa sprawdzili jak to jest napisane!!!! czy nie ma literówek no bo ile można czytać debilizmów.

#5 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 22 maj 2015 - 10:05

Ostrzegam przed firmą TAKBUD Tomasz Kopczyński. Ta osoba to oszust, kłamca i ignorant. Wyciąga zaliczki i przepada bez echa. Jego pracownicy to ludzie bez jakiejkolwiek wiedzy budowlanej

#6 Guest_Danuta

Guest_Danuta
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2015 - 09:56

Uwaga na firmę Autoryzowana Grupa Zabezpieczeń Sprzedającą drzwi z siedzibą Agata meble W Katowicach. Przywożą buble a reklamacja trwa trzy miesiące . Nie warto!!!!!!!!!!!!!Szukajcie innych wykonawców!!!!!!!!!!!!!! A nazwa jest adekwatna do ich zachowania super się zabezpieczają żeby nie ponosić żadnych konsekwencji za źle wykonaną pracę a przepisy dotyczące reklamacji mają w d.......

#7 Guest_kinga

Guest_kinga
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 13:06

Do nieprofesjonalnych firm należy firma pana Wichrowskiego z Żychlina zakładająca okna, drzwi itp. Źle wykonana praca, niedoróbki, niedokładność, trudności z wyegzekwowaniem reklamacji. Nie polecam!!!

#8 Guest_mh

Guest_mh
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2016 - 16:44

Uwaga na firme schody Ptak opolskie. Wszystko niby extra super, a schody sa niedokonczone, ciagle przeciagane terminy, brak stawienia w wyznaczonym terminie. Kompletne nieporozumienie

#9 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 00:47

Odradzam firmę pana Adama Richtera spod Miastka w województwie pomorskim. Zamówiłam kuchnię 1,5 roku temu. Czekałam bo wpłaciłam duża zaliczkę 13000 złotych. Dopiero teraz po wielu walkach rozpoczęli montaż. Kuchnia wygląda okropnie. Jest zniszczona. Wygląda jak z odzysku. Montaż brak słów. Niedokładni. Jedno zrobią drugie popsują. Montują 5 tydzień i końca nie widać. Będę składała reklamację i wnioskować o odszkodowanie. Koszmar.

#10 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 17 marzec 2017 - 08:59

Uwaga na firmę Tomir z Bydgoszczy.Praca wykonana jakby to dziecko wykonało robotę.Montaz okien pcv.Firma Adams.okna do dobrej jakości,,ale co z tego jak obróbka tego okna fatalna.nie dość że uszkodzona jest rama okienna.,to facet zataił sprawę.jeszcze mi mówi.ze niewiele mi pomoże.

#11 Guest_Tadeusz

Guest_Tadeusz
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 17:53

Uwaga na firmę budowlana Marcin Deptuła zam Gibalka , powiat Ostrolecki woj mazowieckie , jakość prac tragiczna !!! ceny okropnie wysokie wręcz z kosmosu za jakość wykonanej roboty.Nikomu nie polecam , na poprawkę nie ma co liczyć a co do terminów to nie jest słowny.

#12 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2018 - 13:53

Firma "Snow mar" Ruda Sląska albo Katowice właściciel Marcin Łukasiak. Ma tez inną firmę zarejestrowaną w 2015 roku Stanowczo odradzam i ostrzegam. Miła powierzchowność: ładny sposób wypowiadania się, uśmiech, opowieści o własnej fachowości. W rzeczywistości: „fachowiec” wszedł do czystej (bez płytek ściennych i podłogowych) łazienki 5 grudnia, wyszedł 4 stycznia. O rozgrzebanej łazience zostawionej na święta powiedział:” no przecież nic się nie dzieje” Ciągłe spóźnianie się, zostawianie bałaganu, rozkręconych części. Dwa razy osadzał wannę, poprawiał wiele spartaczonych elementów (szacht, stopy do umywalki, bateria wannowa etc). Mąż musiał nad nim stać i pilnować wykonania każdej niemal rzeczy. I tak nie upilnował! Koszmar! Fragment łazienki został zrobiony inaczej niż miał być i nie można już było tego poprawić. Komentarz „fachowca”: „teraz będzie bardziej estetycznie”. Nie wiadomo: śmiać się, czy płakać. Płytki w kilku miejscach z odpryskami. Pękniętą płytkę podłogową zamaskował taśmą, którą odkryliśmy już po jego wyjściu. Najgorszy remont, jaki przeżyłam. Nikomu nie życzę, stąd tak się rozpisałam.

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 11:33

uwaga na firme Studio Mebli Gdansk Obroncow Wybrzeza trzy miesiące czekam na wykończenie kuchni telefonow nie odbierają wyplacilem im wszystko i teraz tylko pozostalo mi zakladac sprawę w sadzie i walczyc

#14 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 19:57

mogę udzielić obiektywnych info na temat Snow Mar na podstawie remontu łazienki Maj 2018. Krótko jak chcecie fachowo to omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Szczegóły mój mail blaucik11@o2.pl

#15 Guest_gosia

Guest_gosia
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 13:11

SNOW-MAR NIE POLECAM!!!!!!!!!! panu Marcinowi zleciłam remont łazienki w sierpniu 2018 . Wykonanie tragiczne , krzywo kafelki poniszczone , porysowane , nic nie jest zgodne z projektem. A co najgorsze to mamy październik a ja ciągle mam nie skończoną łazienkę bo PSEUDO FACHOWIEC miał wrócić na poprawki i żeby skończyć robotę. W nowym budynku na prostej ścianie między jedna a drugą kafelką 0,5 cm różnicy. Fugi od 1mm do 0,7 mm na jednej ścianie. Szkoda że nie można udostępnić zdjęć tak ku przestrodze .

#16 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 08:27

Firma "Snow mar" Ruda Sląska albo Katowice właściciel Marcin Łukasiak. Ma tez inną firmę zarejestrowaną w 2015 roku Stanowczo odradzam i ostrzegam. Miła powierzchowność: ładny sposób wypowiadania się, uśmiech, opowieści o własnej fachowości. W rzeczywistości: „fachowiec” wszedł do czystej (bez płytek ściennych i podłogowych) łazienki 5 grudnia, wyszedł 4 stycznia. O rozgrzebanej łazience zostawionej na święta powiedział:” no przecież nic się nie dzieje” Ciągłe spóźnianie się, zostawianie bałaganu, rozkręconych części. Dwa razy osadzał wannę, poprawiał wiele spartaczonych elementów (szacht, stopy do umywalki, bateria wannowa etc). Mąż musiał nad nim stać i pilnować wykonania każdej niemal rzeczy. I tak nie upilnował! Koszmar! Fragment łazienki został zrobiony inaczej niż miał być i nie można już było tego poprawić. Komentarz „fachowca”: „teraz będzie bardziej estetycznie”. Nie wiadomo: śmiać się, czy płakać. Płytki w kilku miejscach z odpryskami. Pękniętą płytkę podłogową zamaskował taśmą, którą odkryliśmy już po jego wyjściu. Najgorszy remont, jaki przeżyłam. Nikomu nie życzę, stąd tak się rozpisałam.

fuszerant nie z tej ziemi

#17 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 825 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 09:30

Zawsze można, pod warunkiem, że była zawarta pisemna umowa na daną usługę, inaczej to można szukać wiatru w polu.

#18 Guest_Małgosia

Guest_Małgosia
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 15:38

Zawsze można, pod warunkiem, że była zawarta pisemna umowa na daną usługę, inaczej to można szukać wiatru w polu.

Mam umowę , mam podpisane zobowiązanie i zapewnienie że robota zostanie zakończona...... i nie mogę się dodzwonić do Pana Marcina bo nie odbiera telefonów. Nie mam pomysłu jak zmusić firmę do powrotu i zakończenia łazienki. Zostaje mi sąd? Innej opcji nie widzę a nie chciałabym tego przeżywać bo się tego po prostu boję!!!!

#19 Guest_Karo

Guest_Karo
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 15:53

Tragedia, ja też miałam podobną sytuację. Nie dość, że zniszczono materiały, nie wykonano dobrze umowy, to jeszcze dom wyglądał jak pobojowisko. Na szczęście mama poleciła nam dobrego prawnika. Pani z kancelarii dubielsawinda.pl zdobyła dla nas odszkodowanie - zwrot środków za zniszczone materiały i zadośćuczynienie za stracony czas. Na szczęście udało się zrobić porządek z kuchnią...

#20 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 12:57

Mam umowę , mam podpisane zobowiązanie i zapewnienie że robota zostanie zakończona...... i nie mogę się dodzwonić do Pana Marcina bo nie odbiera telefonów. Nie mam pomysłu jak zmusić firmę do powrotu i zakończenia łazienki. Zostaje mi sąd? Innej opcji nie widzę a nie chciałabym tego przeżywać bo się tego po prostu boję!!!!

Witam serdecznie . Podjęłam współpracę z P. Marcinem Ł. dnia 06.02.2019 nie sprawdzając firmy w necie , na remont pokoju jak i łazienki .Po przejściach z innymi firmami Pan wydał się fachowcem . Ale do rzeczy. Pokój dalej w rozsypce jeden pracownik został  (emerytowany staruszek ,rzetelny i pracowity. wszystkie prace wykonane ok.) , bo drugi nie przychodził albo przychodził zawiany i został wylany. Na łazienkę miał wejść 18.02.2019 ale chyba odstąpię od umowy czytając forum jak i widząc postawę P. Marcina . I to on ma robić moją łazienkę SAM. Na umowie nie widnieje pieczątka firmy i nie mam do dzisiaj fakturki ani zwykłego KP , chociaż na remont pokoju dostał całą kwotę . Chyba lepiej będzie , jak rozwiążę umowę . Pozdrawiam Agnieszka

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych