Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skrzynka pocztowa pełna reklam

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670849 postów

Napisano 05 luty 2014 - 18:02

Komentarz do artykułu: Skrzynka pocztowa pełna reklam

#2 Guest_zosia

Guest_zosia
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 18:02

Jest przepis kodeksu wykroczen art (63a.(85)&1),ktory mowi o karze dla tego kto bez zezwolenia administratora umieszczaulotke Nalezy to tylko wyegzekwowac od zarzadzajacego budynkiem.

#3 Guest_listonosz28

Guest_listonosz28
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 22:00

Problem druków reklamowych w skrzynce to jeden problem, a problem druków reklamowych do połowy włożonych do skrzynki to problem dla listonoszy. Często spotykam druki reklamowe tak włożone do skrzynek, że pół druku jest w skrzynce, a pół zwisa poza nią, przy okazji zasłaniając otwór wrzutowy skrzynki pod spodem. Tym samym, taki sposób zostawiania druków reklamowych w skrzynkach utrudnia dostęp do skrzynek innym operatorom, w tym listonoszom. Ja radzę sobie w ten sposób z tym problemem w ten sposób, że wszystkie wystające na zewnątrz skrzynki druki reklamowe wyciągam i rzucam na podłogę. Skuteczność reklamy jest zerowa. A ja mogę swobodnie umieścić swoją korespondencję w skrzynkach. Tyle w tym temacie.

#4 Guest_twojeporady.pl

Guest_twojeporady.pl
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 07:22

pomoc prawnika znajdziesz tu:

www.twojeporady.pl

#5 Guest_gienek

Guest_gienek
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 14:26

Ja gdy mam czas, to biorę numer telefonu z reklamy i wpisuję w necie na kredyty, porady i inne bzdety. Po prostu napuszczam spamerów na siebie. Troche to pracochłonne, ale jeśli byłaby odpowiednia skala, to możliwy byłby odczuwalny skutek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych