Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdy narzeczony zrywa zaręczyny

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672379 postów

Napisano 27 grudzień 2013 - 15:28

Komentarz do artykułu: Gdy narzeczony zrywa zaręczyny

#2 Guest_iza

Guest_iza
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 15:28

mi,zabrał,8000000zł,to,złodziej,i,h*j,pie.....lony,hamstwo,w,panstwie,hajba,dupek,odawaj,ty,mendo,on,mnie,zgwałcił.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2020 - 17:28

Gdy myślałam że Kuba Głowacz chce ze mną zerwać i zerwać rownierz zbliżające nasze zarenczyny to poprostu sie zasmuciłam ale gdy jego Mama Pani Głowacz napisała mi na messengerze że Kuba mnie naprawde nadal kocha to sie Ucieszyłam Bardzo

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Gdy myślałam że Kuba Głowacz chce ze mną zerwać i zerwać rownierz zbliżające nasze zarenczyny to poprostu sie zasmuciłam ale gdy jego Mama Pani Głowacz napisała mi na messengerze że Kuba mnie naprawde nadal kocha to sie Ucieszyłam Bardzo

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy