Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kradzież samochodu w leasingu

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671854 postów

Napisano 19 grudzień 2013 - 10:36

Komentarz do artykułu: Kradzież samochodu w leasingu

#2 Guest_GO-leasing

Guest_GO-leasing
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 10:36

Brzmi groźnie - ktoś ukradnie nam samochód, a my mamy dalej go spłacać i to w trybie natychmiastowym wszystkie raty. Trzeba jednak pamiętać o tym, że jeżeli leasingodawca otrzyma od ubezpieczenia kwotę, która jest do uzupełnienia leasingobiorca nie jest zobowiązany do pokrycia różnicy. Więc tak naprawdę nic nie płaci.

#3 Guest_Liliana

Guest_Liliana
  • Goście

Napisano 22 maj 2014 - 08:43

Miałam kiedyś taką sytuację i spanikowałam strasznie, ale moim doradcą był GO-leasing i jak się okazało, sprawa nie była taka straszna na jaką wyglądała.

#4 Guest_Jaa

Guest_Jaa
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2015 - 08:49

w takiej sytuacji warto szukać porady, gdzie się da ja polecam również ten artykuł poradnik.wfirma.pl/-kradziez-samochodu-w-leasingu-co-dalej

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 08:27

Całe szczęście, że ja miałem zabezpieczenie-wykupione, odnalezienie po kradzieży(radiowe zabezpieczenie od Gannet Guard Systems), auto po 3 godz było już w rękach Policji, o nic się nie musiałem martwić, w ogóle jakby żadnej kradzieży nie było.

#6 leasi432

leasi432

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 09 listopad 2015 - 12:05

Najlepszy leasing na rynku ! 

Wyjjątkowo korzystne warunki kontraktowe, których nie zaoferują im inne firmy leasingowe.

• wszystkie marki samochodów obecne na polskim rynku,
  • opłata wstępna już od 5% przy wybranych modelach,
  • wysokie rabaty na wiele marek i modeli,
  • szybkie podjęcie decyzji o przyznaniu finansowania do 24 godzin,
  • uproszczone procedury – dokumenty założycielskie firmy i dokument tożsamości,
  • elastyczny okresu trwania umowy i struktury płatności,
  • ubezpieczenie z likwidacją szkód,
  • kompleksowa obsługa techniczna podczas trwania umowy,
  • profesjonalna obsługa oraz możliwość zawarcia umowy w siedzibie Klienta,
  • możliwość akceptacji umowy w przypadku nowopowstałych firm (minimum 1 miesiąc działalności).

http://www.masterlea...oferta_leasingu

#7 pliszka121

pliszka121

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 01:36

Dziwie się że firmy Leasingowe nie instalują zabezpieczenia pojazdów takich jak GanTrack(monitoring radiowy http://www.gannet.pl
widać że mają długą listę namierzonych po kradzieży pojazdów http://www.gannet.pl...i/odnalezienia/

#8 Guest_Ehhhhh

Guest_Ehhhhh
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 13:49

załóżmy bierzez auto w leasing na 4 lata na kwotę powiedzmy ok 130tyś brutto. Spłacasz spłacasz i w ostatnim miesiącu ginie auto. I jesteś w czarnej d..upie, spłaciłeś prawie 130tyś i zostajesz z niczym. To chyba największe ryzyko leasingu, jeżeli auto jest twoje z AC zawsze jakąś część odzyskasz, w przypadku leasingu nie tyle nie odzyskasz to resztę auta musisz spłacić jeżeli firmom ubezpieczeniowym coś się nie spodoba i co wtedy ?

#9 adammadry

adammadry

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 maj 2017 - 16:57

Polecam rozwiązać ten problem przez zakup tzw. Ubezpieczenia GAP do leasingu.

Przedsiębiorstwa leasingowe z reguły mają ten produkt dla swoich leasingów. Tylko należy przyjrzeć się nie jedynie cenie ale tez zakresowi. A ceny tez są różne znam takie, które za ten sam produkt chcą dwa razy mniej niż inne.

Leasing samochodów i maszyn, kalkulator. Najem długoterminowy. 20 lat w branży leasingowej.
Przedstawiciel Alior Leasing Warszawa

#10 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 10:56

A co myślicie o takich zabezpieczeniach samochodu przed kradzieżą jak blokada kierownicy i skrzyni biegów http://www.niedzwiedz-lock.plNa stronie znajduje się informacja, że skuteczność wynosi aż 99%. Czy ktoś z Was korzysta z tego rodzaju bezpieczeń?

#11 michal1982

michal1982

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 05 lipiec 2018 - 10:30

Dlatego warto się zabezpieczyć przed kradzieżą chociaż w jakiś sposób jak np. monitoring GPS. Sprawdź http://sklep.hertzsystems.com

#12 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 24 kwiecień 2019 - 14:16

Dlatego warto zadbać o porządny system do monitoringu GPS dzięki czemu szybko uda Ci się odnaleźć auto na którym podjęto próbę kradzieży. Poza tym taki system Flotman sprawdza się świetnie zarówno od strony technicznej jak i przygotowanych funkcjonalności m.in dodatkowo zużycia paliwa, kontroli stanu technicznego, przestrzegania zasad eco-drivingu, czy dodatkowych integracji z giełdami zleceń. Myślę, że w wolnej chwili warto abyś zajrzał na ich stronę i dokładnie sprawdził jak wiele korzyści, a przede wszystkim oszczędności może przynieść. 

#13 Guest_dyngus

Guest_dyngus
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 11:47

Mam kilka samochodów w leasingu dlatego zaraz po zakupie postawiłem na lokalizatory gps z transmobil, dla pewności i spokoju. Dzięki temu mam fajne zniżki w ubezpieczeniu, a i całkiem fajnie sprawdzają się one w praktyce. 

#14 jakebass

jakebass

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 21:07

Żeby uniknąć tego typu sytuacji trzeba zaopatrzyc sie w taki system monitoringu pojazdu, przez któreg nie będzie się dało oszukać. Verizon Connect, na przykład, prowadzi działalność w całej Europie to ciężko będzie potencjalnemy złodziejowi przez to przebrnąć

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych