Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skarga z tytułu opóźnionego doręczenia listu zwykłego

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671330 postów

Napisano 06 grudzień 2013 - 17:42

Komentarz do artykułu: Skarga z tytułu opóźnionego doręczenia listu zwykłego

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 17:42

Poczty Polskie to banda złodziei wysłałem list do mamy z zagranicy nie doszedł już miesiąc jest myślą że tam miliony są w kopercie ,do bratowej wysłałem list Kondolencje dla jej taty też nie doszedł .Jak mało zarabiają na Poczcie niech sobie na ulicy zarobią ,żeby takiej lub takiemu łapy po usychały za te listy co nie dochodzą nie są za adresowane na pocztę .Siedzą kwoki pierdzą w stołki i żerują na listach.

#3 Guest_teresa

Guest_teresa
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 17:14

Ja wyslalam przesylke priorytetowo do USA W grudniu i do dzisiejszego dnia nie doszla dlaczego tak jest juz drugi raz mialam takie zdarzenie ,ja pieprze ich zwrot pieniedzy tu nie chodzi o to ...Tu chodzi zeby dostarczyli na miejsce .Wyslalam wiadomo oplatek i inne roznosci i nie sa dostarczone .Dlaczego tak sie dzieje przeciez mam dowod nadania ,ktos zabiera sobie te przesylki ,zrobic porzadek z pracownikami i placic odszkodowania po 100.tys moze naucza sie pracowac ---

#4 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 17:57

Ja wysłałam priorytetem z Austrii kartkę z życzeniami z okazji ślubu kuzynowi oraz 200 euro. Niestety minął ponad miesiąc, a kartka nie została doręczona... Lepiej trochę dopłacić i skorzystać z firmy kurierskiej, a Poczta to sobie może upaść, bo nie wiem jak w warunkach konkurencji taka firma może funkcjonować.

#5 Guest_darecki z wrocka

Guest_darecki z wrocka
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 23:35

Witam, jest to opis zdarzeń także z poczty polskiej oraz jej części pracowników i placówek z marząca 2016, a zarazem list otwarty, który proszę kopiować i rozpowszechniać tak długo aż znajdzie się wszędzie i będzie znakiem rozpoznawalnym danej instytucji, i może zainteresuje się nim wymiar sprawiedliwości, ministerstwo, prokuratura lub prezes tej instytucji, a może telewizja lub ktoś inny, władny. 13 lutego 2016 zameldowała się paczka z chin z drobnym zakupem wartośc 15 dolarów, kupiłem u rzetelnego sprzedawcy, a ze znajomi mnie często proszą to im także robię zakupy, czas od wer Wawa do droczenia trwa najczęściej 3-4 dni, chyba że są jakieś święta, po około 10 dniach stwierdziłem, że coś się złego dzieje z moją przesyłka, niestety na przełomie lutego, a marca w przedziwny sposób przesyłki zakańczały los śledzenia na wer Warszawa, coś tym z poczty polskiej padło albo tak chcieli, nieistotne! bo paczki i tak docierały, w tym czasie przyszło do znajomych z 2 zamówienia, ale nie ta jedna o które tu pisze, więc pierwsze kroki próba dodzwonienia się do wer Wawa, po połowie dnia bateria odpowiedziała LOW i padła, a ja się nie dodzwoniłem, napisałem maila do poczty polskiej, brak odzewu, napisałem 2gi. brak odzewu w końcu w temacie napisałem czy tak ktoś oprócz mieszania łyżka w kawie coś cokolwiek innego robi, dostałam wymigującą się odpowiedź, i że to pan w kraju nadania ma złożyć reklamacje, a paczki zagraniczne nie podlegają śledzenia w Polsce, powiem tak są międzynarodowe przepisy, a jeśli polska je olewa to czas nas cofnąć do poprzedniego ustroju i wywalić na zbity pysk z UE, napisałem skargę, w międzyczasie próbowałem dzwonić, ale bez większego skutku, raz ktos z poczyt w wawie odebral telefon i zostalem oinformowany ze mam czekac bo paczka jest w wer warszawa, odpowiedziałem że prosze zmienic stanowisko pracy na np: sprzaątanie klatech schodowych bo wtedy trzeba wiedziec jedynie gdzie piski sikają, jedynie wer Wrocław udalo mi sie jakosz szybko dodzwonic ale, i odp.... nie mamy w systemie tej przesyłki, jest w warszawie prosze tam dzwonić, tyle to i ja wiedziałem, bo sytem trakingowy nie działał, a wpisy, urywały się w wer Wawa, oczywiście byłem 2 krotonie na poczcie NR39 we Wrocławiu przy ul. Krzyskiej, ale oczywiście brak takiej paczki oraz raz dwoniłem skutek ten sam brak przesyłki, w międzyczasie udało mi się dodzwonić na jakiś nr znaleziony w google są wielkie na wer Warszawa, tak przynajmniej mi się wydawało,i słyszę? Urząd celny, zapytałem pana o moją przesyłkę podajac nr trakingowy, sprawdził i odpowiedział… tak była 13 lutego i została odprawiona i oddana na kraj tego samego dnia, pytam? Czy wie co się później z nimi dzieje, odp… tak wyjazd w Polskę i to tyle, około 20 lutego dokładnie już nie pamiętam dostałem odp. od oszusta podkreślam oszust-kłamca itp. z poczta polska s.a. centrala biuro ładu korporacyjnego i zgodności dział operacyjny w poznaniu ul. Głogowska 17 60-943 poznań, a mianowicie oszust odpisał, że numer trakingowy z wer warszawa nic nie znaczy i wcale nie świadczy o przybyciu przesyłki na teren polski, a jedynie jest to wpis elektroniczny przewoźnika z kraju nadawcy itp. dowcip polega na tym, że każda przesyłka, która się wyświetla w systemie jest najpierw skanowana w miejscu, o którym mowa i to wtedy system ja podaje np. w wer warszawa po jej zeskanowaniu skanerem do kodów kreskowych, wiem to od kolegi który pracował na WER, nadto tak tez mowi zdrowy rozsądek ale nie kłamcy, a oszust-kłamca podpisał się jako Jacek Kubanek kierownik działu korporacyjnego, może dodam znak sprawy, by oszust przeczytał sam swe łgarstwo BŁKZ/DO V-52/893/16 z dnia 12 luty 2016. sprawa jest rozwojowa, a ja będę tak długo to kopał aż szmaciarza z poznania wykopią z pracy, nauczy się porządku. Myślałem, że to koniec nieszczęścia związanego ze złodziejami w poczcie polskiej, ale mam koleją przesyłkę skradziona, zamówiłem 4 tunery usb DVBT o wartośći mniej jak 7 dolców z wysyłka za sztukę, jeden dla mnie pozostałe dla kolegów, śledziłem przesyłki były dziwnie wysłane, ale track działał aż do Polski w Polsce nie, ale co ma piernik do wiatraka 1 marca przychodzą 2 sztuki to myślę ze 2 następne będą jutro i przychodzi 1 sztuka, pech chce ze znów ginie przesyłka, tylko że tym razem to już nie przypadek(przypadki nie chodza parami) i nie ma co mówić, że gdzieś w wer Warszawa, a na poczcie nr39 we Wrocławiu przy ul. krzyckiej, nie może być zbiegu okoliczności, bo tamta przesyłka była także przez tę pocztę i nie ma takiej możliwości żeby tam nie było złodzieja– złodziei, 3 marca udałem się na pocztę osobiście, ale czułem, że tak będzie to wyglądało jak się stało, pani kierowniczka powiedział, że poszuka i jutro oddzwoni i oddzwoniła, a ja usłyszałem to o co bym mógł postawić milion dolarów, że przesyłki z chin nie ma, i że rozmawiała z kurierami oczywiście, że i oni też nic o niej nie wiedzą i oczywiście ze złodziej się nie przyzna, ale popełnił błąd kradnąc 2gi raz zaadresowana na ten sam adres myślę, że temat rozjaśniłem państwu szkodzą, że nie mogę zamówić śmierdzącego gówna od Chińczyka, a przesyłka by poszła przez pocztę przy ul krzyskiej to jedyna satysfakcja dla mnie gwarantowana, obecnie najgorszą sprawą jest to iż prowadzę spór z Chińczykiem o brak dostawy, a w aukcji jest napisane ze sprzedający bierze na siebie pełną odpowiedzialność za przesyłkę i istnieje refind za niedostarczone zamowienie,to teraz strach pomyslc jak zareaguje aliexp… gdy pojawi się kolejny spór z tak niewielka ilością zamówień moich w stosunku do niedostarczonych (współczynnik niewiarygodny), a gdzieś czytałem, że są tacy co kupili kilkaset przedmiotów i wszystko dociera, pewno że ale oni nie korzystają z poczty przy ul. Krzyckiej we Wrocławiu. proszę o przekopiowywane i wklejanie, gdzie się da tego to pisma. ps. sorry z ewentualne błędy i oraz nastepnej edycji dadam link do odpisu debila i oszuszta z poznania pozdrawiam Dariusz z Wrocławia

#6 Guest_Ewa 2016.04.11

Guest_Ewa 2016.04.11
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 15:49

Mieszkam w Klaudynie i mam problemy z poczta z Izabelina poczta dociera z opoznieniem dzisiaj otrzymalam rachunek do zaplaty za gaz wystawiony 23,03.2016 a termin byl do 05.04.2016 dzisiaj jest juz 11.04 ,gazownia przyslala mi telefonicznie monit i sa naliczane odsetki.Przed swietami byl ten sam problem czy nikt takich spraw nie kontroluje,nawet na kopertach poczta nie stawia pieczatek.Moze nalezalo by zamknac ten oddzial zeby petentow nie narazac na straty.

#7 Guest_Bogon

Guest_Bogon
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 18:20

Ludzie ! Takiej drugiej złodziejskiej bandy jak na Poczcie to chyba nie ma. Wysyłałam z Polski do USA przesyłki, przeszło dwa miesiące temu - do dzisiejszego dnia nie dotarły. Śledzenie przesyłek to fikcja.

#8 Guest_Dawid WRO

Guest_Dawid WRO
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 15:20

Mam dokładnie taka samą sytuacje z 3 paczkami również na trasie WER warszawa Wer Wrocław. Czekam na roziwniecie sytuacji

#9 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 19:07

23 września wysłałam list zwykły priorytet do Holandii i do tej pory nie dotarł. Skandal.

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 14:09

Jak mozna ukrasc opatrunki dla kobiety ktora ma 83 lata pani naczelnik z tyczyna woj. podkarpackie ja sie za ciebie wezme zlodzieico

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 14:12

WER Komorniki to jakaś kpina,dodzwonić się tam nie ma szans.Moja paczka 24,leży tam już 3 dzień.

#12 Guest_Krzysztof z Opola

Guest_Krzysztof z Opola
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 19:49

Chciałem przedstawić dwa moje przypadki z opóźnieniem listów zwykłych: 1/ W dniu 18 października 2018 TAURON Polska Energia wysłał mi rachunek za energię elektryczną dotarł on na moją skrytkę w dniu dzisiejszym czyli 9 listopada 2018 - adres odbiorcy był poprawny 2/ W dniu 17 października 2018 plus bank wysłał mi wyciąg bankowy , który otrzymałem też w dniu dzisiejszym czyli 9 listopada 2018 i w tym przypadku adres odbiorcy był prawidłowy. Informuję ,że na swojej poczcie w dzielnicy jestem 2 lub raz dziennie w celu sprawdzenia swojej skrytki. Dzięki uprzejmości pani z okienka i na moją prośbę na obu kopertach przystawiono datownik UP na którym posiadam swoją skrytką z datą 9 listopada 2018. Chciałem zapytać pana prezesa Poczty Polskiej czym spowodowane są tak znaczne opóźnienia w dostarczaniu przesyłek zwykłych głównie chodzi o rachunki i wyciągi bankowe , rachunki za gaz , energię elektryczną. Mam również przykre zdarzenia z przesyłkami ,,PRIORYTOWYMI'' list nadany z jednej dzielnicy miasta na drugą dzielnicę szedł 11 DNI !!! Ciekawy jestem czy to tylko takie przypadki są w mieście Opolu czy to w całym kraju tak szwankuje Poczta Polska . Proszę podzielcie się swoimi spostrzeżeniami na temat jakości usług pocztowych w kraju

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy