Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wypadek przy pracy w Niemczech

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672322 postów

Napisano 05 grudzień 2013 - 12:18

Komentarz do artykułu: Wypadek przy pracy w Niemczech

#2 Guest_on

Guest_on
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 12:18

Miałem wypadek w pracy w Niemczech.
Od czego należy rozpocząć procedurę ubiegania się o odszkodowanie?

#3 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 10:30

Chcesz sam się o odszkodowanie ubiegać? Nie lepiej wynająć kogoś kto się na tym zna? Dosyć dużą barierą jest nieznajomość prawa niemieckiego, która jak wiadomo szkodzi...

#4 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 09:08

Pewnie lepiej by było kogoś wynająć, ale jak też wiadomo adwokaci nie są tani… a wiadomo, ile się taka sprawa będzie ciągnąć? A teraz trudno znaleźć adwokata, który by nie ciągnął sprawy w nieskończoność – im dłużej ona trwa, tym więcej pieniędzy zarobi.

#5 Guest_Dawid

Guest_Dawid
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2013 - 17:10

I tu masz rację Łukasz. Trudno o adwokata, który by nie wykorzystał sytuacji i nie ciągnął sprawy tak długo, jak się tylko da. A w tym wypadku o to nietrudno. Wiadomo – prawo niemieckie, język niemiecki… Wiem coś o tym, ponieważ moje pierwsze podejście do odszkodowania tak się właśnie ciągnęło dopóki nie skorzystałem z porady biura prawnego w Krakowie pana Grzegorza Lemeka. Pieniądze za sprawę wypłaca się mu dopiero po jej zakończeniu, więc nie tylko jednej stronie zależy, żeby skończyła się ona jak najszybciej.

#6 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 22 maj 2014 - 15:56

Możesz podać namiary na to Biuro Prawne?

Nie mogę ich w necie znaleźć...

#7 Guest_bartek

Guest_bartek
  • Goście

Napisano 26 maj 2014 - 09:33

Adwokat, który podejmuje się takiej sprawy musi mieć zapewne jakąś dodatkową specjalizację zrobioną?

#8 Guest_lolek

Guest_lolek
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 19:48

Tak. O ile  się nie mylę musi to być specjalizacja  w danym języku. 

Nie wiem niestety jak sprawa wygląda z praktyką nabytych umiejetności,.

#9 Guest_lolek

Guest_lolek
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 19:48

Tak. O ile  się nie mylę musi to być specjalizacja  w danym języku. 

Nie wiem niestety jak sprawa wygląda z praktyką nabytych umiejetności,.

#10 Guest_wiktor

Guest_wiktor
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 13:59

Tu masz wszystko: http://odzyskajwierz...sci.pl/kontakt/ .

Masz tam jeszcze zakładkę odnośnie pracy w Niemczech, warto ją przejrzeć i dowiedzieć się więcej.

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 22:34

niestety milam wypadek w niemczech w drodze z pracy przyslowiowej złotówki nie dostalam od pracodawcy malo zwolnil mnie za niezdolnosc do pracy (chorobowe )z poważaniem

#12 Guest_ala

Guest_ala
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 09:25

Hmmm, a wynajęłas jakiegos adwoakata do sprawy? w twj sytuacji to sie wydaje kluczowe. Ja co prawda korzystałam tylko z porady adowkata w sprawie związanej z niemieckim prawem, ale moge Ci z czystym sumieniem polecic mecenasa Sienawskiego z Krakowa.

#13 Guest_Kaja

Guest_Kaja
  • Goście

Napisano 30 październik 2020 - 08:56

Ja uległam wypadkowi podczas pracy, właśnie w Niemczech. Od samego początku miałam problemy z pracodawcą i odszkodowaniem. I w końcu już straciłam do tego nerwy i zgłosiłam się do firmy Adwokat w Europie. I kiedy oni się za to wzięli to żarty się skończyły :) Wszystko załatwili! I to minął z miesiąc i pieniądze miałam już na koncie także błyskawicznie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych