Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co grozi za nieuiszczenie opłaty od posiadania psa?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671997 postów

Napisano 01 listopad 2013 - 21:38

Komentarz do artykułu: Co grozi za nieuiszczenie opłaty od posiadania psa?

#2 Guest_gynowek

Guest_gynowek
  • Goście

Napisano 01 listopad 2013 - 21:38

proszę mi powiedzieć czy urzędnicy mają obowiązek o przypomnięciu o opłacie za psa. chociaż by przy płaceniu podatków,z góry dziękuję

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 02 listopad 2013 - 11:40

Nie mają, trzeba samemu o tym obowiązku pamiętać. Trudno, żeby jeszcze urzędnicy wysyłali do zapominalskich upomnienia, a to wszystko na koszt podatników.

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 15:24

W Poznaniu opłata za psa to 55 zł a nie 30!

#5 Guest_Patriota

Guest_Patriota
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 16:07

Złodziejski pierdolniety kraj!!

#6 Guest_Krzysiek. R

Guest_Krzysiek. R
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 09:43

A mnie jak pięknie załatwili!? Cały czas płacę za posiadanie 2-óch psów w Płocku, a adoptowałem je ze schroniska! Dziś właśnie coś mnie tknęło i sobie przeczytałem w bip dla miasta Płock ustawę o opłacie od posiadania psa i jasno pisze że gdy pies został adoptowany, to jego opiekun jest zwolniony od opłat, płacę już 5 lat!. W tygodniu idę do Urzędu Miasta Płock z wydrukowanymi przepisami, zatwierdzonymi przez nich samych po swoje pieniądze. Raz nawet przysłali mi upomnienie o opłatę za psy, mam na to dokumenty, nie wyrobiłem się wtedy z opłatą bo pracowałem w firmie która upadała i były problemy z odbiorem wypłaty. Ciśnienie mi się podniosło ostro, doją kasę z ludzi na każdy możliwy sposób.

#7 Guest_pies

Guest_pies
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2017 - 22:40

Dlaczego płaci się podatek za psa a za kota nie?

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 11:13

Nigdzie ale to nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi na pytanie. Co jest przyczyna tego podatku? Na co te podatki pojda? Wszedzie pisza wysokosc podatku a nie ma nigdzie wytlumaczenia na co te pieniadze beda wykorzystywane... to jest schizofrenia rzadzacych by od wszystkiego sciagac podatki. Jezeli jeszcze by cos z tymi pieniedzmi robili ale znajac rzeczywistosc pojdzie to na latanie budzetu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych