Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dni wolne przysługujące stażyście

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671392 postów

Napisano 03 wrzesień 2013 - 01:12

Komentarz do artykułu: Dni wolne przysługujące stażyście

#2 Guest_bezrobotny robotny

Guest_bezrobotny robotny
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 01:12

Jasno i klarownie wyjaśnione! Wiadomo o co chodzi, to co ważne powtórzone inaczej.

#3 Guest_asik

Guest_asik
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 19:09

witam odbylam staz pol roku a dostalam urlip za staz tylko 13 dni czy faktycznie tyle powinno byc

#4 Guest_maczeknb

Guest_maczeknb
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 09:04

a jeżeli zacząlem staż w połowie marca i mam przepracowane obecnie dopiero 22 dni, to jest szansa w tym czasie na 1 dzień wolny, czy musze czekać do 30 dni

#5 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 21:41

Dni wolne przysługują za 30 dni przepracowanych (np od poniedziałku do piątku) czy po 30 dniach kalendarzowych (czyli że mogę liczyć od poniedziałku do piątku kiedy pracuję plus weekend który mam wolny) ?

#6 larysa.

larysa.

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1094 postów

Napisano 30 grudzień 2014 - 21:51

Dni wolne przysługują za 30 dni przepracowanych (np od poniedziałku do piątku) czy po 30 dniach kalendarzowych (czyli że mogę liczyć od poniedziałku do piątku kiedy pracuję plus weekend który mam wolny) ?

Chodzi o dni kalendarzowe.

Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.happy.png   

#7 Guest_jola

Guest_jola
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 14:19

Witam. mam takie pytanie. czy podczas odbywania stażu można wziąć ślub cywilny czy nic nie stoi na przeszkodzie? dodam że narzeczony opłaca krus i posiada pole.

#8 larysa.

larysa.

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1094 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 19:42

Witam. mam takie pytanie. czy podczas odbywania stażu można wziąć ślub cywilny czy nic nie stoi na przeszkodzie? dodam że narzeczony opłaca krus i posiada pole.

a świnki macie?

Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.happy.png   

#9 Guest_aggiop

Guest_aggiop
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 19:53

Czy dni wolne przysługują także stażystom, którzy podpisali umowę o pracę, ale bez udziału Urzędu Pracy?

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 19:03

Witam, jeżeli odbyłem staz 6 - miesięczny, po odbyciu z dnia na dzien dostałem umowe o prace na dwa lata. Dodam, że nie wykorzystałem wszystkich dni wolnych ze stazu (zostało może 5) czy one przepadły? Jeżeli ukończyłem technikum to ile łącznie przysługuje mi dni urlopu? Pozdrawiam!

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 09:49

iak zostac stazysta łukasz

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 10:09

iak zostac stazysta łukasz

W zasadzie tak samo, jak pracownikiem. Czyli - albo dostaniesz staż z urzędu pracy, albo sam się o niego postarasz w którymś z zakładów pracy.

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 12:00

no dobrze, ale co w przypadku, gdy pracodawca w sobote pracuje 4 godziny. odbieramy dzień co drugi tydzień?

#14 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 08:38

Cześć, wiecie ile dni wolnych przysługuje razem po przepracowanych 6 miesiącach na stażu z Urzędu Pracy ?

#15 szlemka

szlemka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1567 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 09:57

za każdy przepracowany m-c 2 dni urlopu

#16 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 listopad 2016 - 13:46

1. Czy do stażu pracy na okres 3 m-cy z PUP wlicza się okres nauki (szkoła wyższa 8 lat) oraz 3 m-ce stażu pracy z PUP z poprzedniego zatrudniienia dla osób niepełnosprawnych ? 2 Jak liczy sie okres urlopu jeZeli w poprzednim zatrudnieniu pracowało się 7 dni

#17 Zielona Linia

Zielona Linia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów

Napisano 28 listopad 2016 - 13:54

1. Czy do stażu pracy na okres 3 m-cy z PUP wlicza się okres nauki (szkoła wyższa 8 lat) oraz 3 m-ce stażu pracy z PUP z poprzedniego zatrudniienia dla osób niepełnosprawnych ? 2 Jak liczy sie okres urlopu jeZeli w poprzednim zatrudnieniu pracowało się 7 dni

Jeśli pytanie dotyczy dni wolnych na stażu z urzędu pracy, to nie mają tu zastosowania przepisy Kodeksu pracy dotyczące urlopu.

Za każde 30 dni odbytego stażu przysługują 2 dni wolnego.

#18 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2017 - 04:38

Jestem na stażu w sklepie eklerk juz 4 dzien i do tej pory mi nie dali wolnego

#19 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18335 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 29 lipiec 2017 - 09:25

Jestem na stażu w sklepie eklerk juz 4 dzien i do tej pory mi nie dali wolnego

Po 4 dniach? Jakiego wolnego?

#20 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 08:22

kto ma mi podpisac zgode na urlop? pup czy pracodawca? pozniej z listą obecnosci musze dolaczyc wniosek urlopowy do urzedu pracy?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych