Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odszkodowanie za błędy medyczne - nowe rozwiązanie dla pacjentów

79 odpowiedzi w tym temacie

#61 Denres

Denres

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 14:39

Musisz się właśnie odezwać do jakiejś kancelarii ja ci mogę polecić : http://kancelariapawlowska.pl/ bo z niej korzystałem parę razy. Warto własnie mieć sprawdzoną z takimi trudnymi sprawami to tym bardziej nie ma co brać pierwszej lepszej. 

#62 Mobiliser

Mobiliser

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 31 grudzień 2017 - 12:22

Miałem spory uszczerbek na zdrowiu z powodu wypadku komunikacyjnego. W szpitalu też nie zajęli się mną, jak trzeba. W związku z tym proces zdrowienia znacznie się wydłużył. Firma www.medyczne-odszkodowania.eu pomogła mi wywalczyć należące mi się z tego tytułu odszkodowanie. Sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, gdyż były ogromne braki w dokumentacji. Doświadczenie i profesjonalizm firmy odszkodowawczej zatryumfowały i wszystko się udało. Polecam wszystkim w trudnych sytuacjach.

#63 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 657 postów

Napisano 28 styczeń 2018 - 23:37

Na pewno ci prawnicy z Poznania mają doświadczenie w sprawach o odszkodowanie. Warto się z nimi skontaktować, gdy chcemy wnieść pozew do sądu. W ten sposób będziemy mieli pewność, że jesteśmy reprezentowani przez profesjonalistów.

#64 Guest_Anna Rabantek

Guest_Anna Rabantek
  • Goście

Napisano 02 luty 2018 - 12:09

Korzystamy z pomocy fundacji Rejestr Błędów Medycznych, a wybraliśmy ich z mężem po starannej selekcji. Po pierwsze za nic nie płacę po drugie ich prawnik, który prowadzi naszą sprawę świetny, doświadczenie, dobry kontakt i w 100% przygotowany merytorycznie. To najlepsza pomoc w przypadku błędów medycznych w tej chwili :)

#65 Guest_Seweryn

Guest_Seweryn
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 07:46

Dokładnie można równiez skorzystac z pomocy firmy odszkodowawczej m.in Auxilia, która również w zakresie błedów lekarskich wspiera osoby poszkodowane. Mają duże doświadczenie, wiele wygranych tego typu spraw i naprawdę świetną obsługę na wysokim poziomie.

#66 Guest_molly

Guest_molly
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2018 - 21:24

Też jestem zdania, że najlepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Duże doświadczenie w tym zakresie ma EuCO.

#67 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 15:12

Skontaktuj się z firmą Euco, pracują tam profesjonaliści i z pewnością pomogą Ci uzyskać odszkodowanie za poniesioną szkodę

#68 Juszyna

Juszyna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 październik 2018 - 17:41

Należy skorzystać z usług profesjonalistów odszkodowanie Olsztyn. W takich skomplikowanych sprawach samemu odradzam walkę, chyba że dysponuje się specjalistyczną wiedzą.

#69 Ela Mikołajczak

Ela Mikołajczak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 31 październik 2018 - 15:06

Z ręką na sercu mogę polecić pana Łukasza Kaźmierczaka:

https://www.facebook...52355745596476/

#70 Guest_wwix

Guest_wwix
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 14:53

Ja z EuCO współpracuje od jakiegoś czasu i nie narzekam. Pomogli mi w dwóch tematach z którymi nie miałem szans samemu. 

#71 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 377 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 09:18

Na plus ocenię SOS Bphc gdzie się starałem o odszkodowanie w związku z błędem lekarskim . Na stronie sos-bphc.com jest pełne info o sprawach jakimi się zajmują i masz jeszcze facebooka gdzie masz też opinie do poczytania, zerknij sobie żeby mieć porównanie.

#72 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 19:32

Ja miałam masakryczny poród przez błędy lakrza czy coś da się z tym zrobić?

#73 Guest_polina

Guest_polina
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 20:23

Tak spróboj się skontaktować z kancelarią partner z krakowa, mi pomogli.

#74 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 21:13

dzięki za info

#75 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 11:50

Ja jestem mega, mega zadowolona z usług kancelarii adwokackiej z okolic Opola adwokaciolesno.pl

#76 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 06 wrzesień 2019 - 07:04

W temacie odszkodowań niezwykle pomocna okazała się dla mnie firma https://www.wbdo.pl/. Miałam problem z uzyskaniem odszkodowania po wypadku komunikacyjnym. Pomogli fachowo, odszkodowanie dostałam w takiej kwocie, o jaką wnioskowałam. Cena za miłą i profesjonalną obsługę nie była wysoka. Polecam.

#77 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 283 postów

Napisano 07 październik 2019 - 21:26

Każdy ma prawo do walki o odszkodowanie, więc polecam rozejrzeć się, co możesz zrobić i polecam dowiedzieć się, kto w tym wszystkim może Ci pomóc. Moim zdaniem odpowiednią kancelarią adwokacką, która sprawi, że wygrasz całą sprawę będzie Kancelaria Adwokacka Michał Gajda ze Szczecina. Mam przyjaciół, którzy korzystali z jego usług.

#78 Aniela45

Aniela45

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 październik 2019 - 10:47

Mogę polecić kancelarię http://kancelariaae.pl/, która zajmuje się między innymi odszkodowaniami za błędy lekarskie. Mają swoich orzeczników, którzy dokładnie analizują dokumentację lekarską, po czym określają uszczerbek na zdrowiu. Mają naprawdę dużą wiedzę i warto im zaufać. A wynagrodzenie pobierają dopiero po wygranej sprawie.

#79 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 25 październik 2019 - 09:22

Podejrzewam, że taka sprawa o błąd medyczny to ciężki temat i może się długo ciągnąć. Wiem, że http://www.sangowski.comzajmuje się takimi sprawami w Poznaniu.

#80 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 657 postów

Napisano 29 listopad 2019 - 21:22

Tutaj https://insito-odszk...bania-medyczne/ jest namiar na firmę, która odzyskuje odszkodowania za błędy medyczne w Anglii . Niestety służba zdrowia nie jest tam na wysokim poziomie, więc różne zaniedbania zdarzają się bardzo często, a przez to długo trwa powracanie do zdrowia. Warto walczyć o swoje. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych