Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak przebiega sprawa rozwodowa w sądzie?

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671841 postów

Napisano 07 czerwiec 2013 - 23:54

Komentarz do artykułu: Jak przebiega sprawa rozwodowa w sądzie?

#2 Guest_yuri33

Guest_yuri33
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 23:54

Czy jeśli żona jest za rozwodem, ale nie chce wnieść wniosku o rozwód, to muszę pokrywać koszty, o której mowa jest w artykule - http://kancelariagb....wie-rozwodowej/ ?

#3 Guest_Józker

Guest_Józker
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 13:21

Mnie żona zdradzała, więc wniosłem o rozwód z jej winy, na który oczywiście się nie zgodziła. Jako że nie chciałem się dać robić już w konia, edetektywi.pl zdobyli dla mnie dowody i była skończona. Pranie brudów nie było miłe, ale przynajmniej nie straciłem na tym finansowo.

#4 Guest_Józker

Guest_Józker
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 13:21

Mnie żona zdradzała, więc wniosłem o rozwód z jej winy, na który oczywiście się nie zgodziła. Jako że nie chciałem się dać robić już w konia, edetektywi.pl zdobyli dla mnie dowody i była skończona. Pranie brudów nie było miłe, ale przynajmniej nie straciłem na tym finansowo.

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 18:39

#6 Guest_Bolo

Guest_Bolo
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 01:24

Widzę trudności były w dodaniu komentarza ;p zdarza się najlepszym nawet :P Co do tej agencji, to słyszałem, żejedna z pierwszych w Polsce, więc doświadczenia na pewno im nie można odmówić.

#7 Guest_jujkiuyrkiurkliu

Guest_jujkiuyrkiurkliu
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 21:12

mój rozwod z winy żony ale podział majontku to ona skorzystała więc widać że sondy w świdnicy pani z jakiego punktu patrzy brak wiedzy i rozpoznania AMATORZY Z TYTUŁEM

#8 Guest_WildRider

Guest_WildRider
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 14:24

No, ja eż bym wziął jednak edetektywów.pl . Lepiej wydać parę stówek i mieć lepsze warunki w wyroku, niż potem stracić pół majątku.

#9 Guest_oasa

Guest_oasa
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 23:22

w zaleznosci ile masz kasy i czy twój adwokat ma układy z sedzia

#10 Guest_Krakus

Guest_Krakus
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 12:51

Rider chyba zła strone podaleś edetektywów.pl nie ma, sa edetektywi.pl To o czym piszecie jest oczywiste, do spraw poważnych nie bierze się byle kogo, to nie remont łazienki a rozwod czyli moment, który zadecyduje o naszej przyszłosci. Warto więc odpowiednio się przygotować.

#11 Guest_Grand

Guest_Grand
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2013 - 17:27

Ciekawe spostrzeżenia. Bardzo dobry artykuł. a co do Panów z komentarzy. Dobrego detektywa znaleźć graniczy z cudem.

#12 Guest_zdradzona

Guest_zdradzona
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 23:59

Nie trzeba detektywów. Wystarczy przejrzeć maile, odzyskać te wykasowane, odzyskać sms-y z karty sim..., zajrzeć na e-fakture i połączenia i gotowe.

#13 Guest_milka

Guest_milka
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 13:15

Czasem rzeczywiście jest tak jak pisze zdradzona. Ale gorzej, jeżeli ktoś nie ma e-faktury, drugi telefon na pre-paid. Nie mam pojęcia jak odzyskać wykasowane smsy. Ale skoro zdradzona jest taka mądra, to gratuluję. Ja akurat zdecydowałam się na wynajęcie detektywa i miałam wszystko w 3 dni. I dziękuję bardzo.

#14 Guest_kikiriki

Guest_kikiriki
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 09:22

Jaka Agencja?

#15 Guest_milka

Guest_milka
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 10:50

Agencja ED Sp. z o.o. - konkretni i skuteczni.

#16 Guest_Vitek

Guest_Vitek
  • Goście

Napisano 13 marzec 2015 - 13:47

To ci, co się mieszczą w Warszawie? 

#17 Guest_Vitek

Guest_Vitek
  • Goście

Napisano 13 marzec 2015 - 13:48

#18 Guest_milka

Guest_milka
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 11:14

Tak, owszem, przy placu zawiszy.

#19 Guest_JAnek

Guest_JAnek
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 09:39

Korzystałem - mogę powiedzieć, że ok.

#20 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 maj 2015 - 11:07

Jestem właśnie po rozwodzie i jeszcze czytam wszystko co z nim związane. Chyba najbardziej trzeba uważać na koszty i kwalifikacje adwokata. Najpierw trafiłem na "prawnika", który chciał ode mnie chyba z 20 tysięcy. oczywiście nie dzielilismy domu na kanarach i nie mieliśmy zbytnio majątku. Potem trafiłem na normalnego prawnika, rozwód poszedł bez problemu, pieniędzy nie staciłem polecam www.adwokatgubanski.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych